mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 29 duben 2024 07:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WEB
PříspěvekNapsal: 30 září 2004 14:03 
Zdarec,
nemuzu najit nejakej ceskej web ke carisme.Existuje vubec neco??


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: WEB
PříspěvekNapsal: 13 duben 2005 15:02 
Offline

Registrován: 13 duben 2005 14:31
Příspěvky: 12
Bydliště: Hodonín
Kocour_easy píše:
Zdarec,
nemuzu najit nejakej ceskej web ke carisme.Existuje vubec neco??


Podle mě neexistuje. Snažil jsem se o Carismě zjistit co nejvíc, ale kromě pár stručných recenzí nic. O každém druhém autě najdete na webu všechno včetně např. výkonových křivek motorů - O mitsubishi nic. Alespoň ve vodách Česko-slovenského internetu...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 duben 2005 07:18 
Offline

Registrován: 22 březen 2005 11:23
Příspěvky: 42
Bydliště: Brno
No, zalezi co konkretne hledate, ja taky nachazel jen utrzkovite informace, Carisma moc videt na netu nejni. Zatim :!: :P

_________________
Carisma '97, 1.8 GLSi


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 duben 2005 08:17 
Offline

Registrován: 13 duben 2005 14:31
Příspěvky: 12
Bydliště: Hodonín
Satumo: Tak třeba konkrétně jsem hledal výkonové křivky motorů 1,6 a 1,8. Taky nějaké rady, co především zkontrolovat při koupi ojetiny. A nějaká fotogalerie by taky nebyla na škodu. Jestli máš nějaký dobrý tip, tak šup s ním sem. :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 duben 2005 08:58 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Specializovaný web existoval cca do loňského léta. Založil ho a udržoval jeden fanda systému GDI, který sám měl Carismu. Ale poněvadž se na něm lidi začali hádat a vnášet tam i česko-slovenské "pomlčkové spory", tak to prostě zavřel a má klid. Probírala se tam především technika, ale okruh návštěvníků byl velmi omezený (sám jsem patřil mezi "štamgasty"). Podle mne už asi nikdy nikdo nic věnovaného speciálně Carismám zakládat nebude - na to jaksi "přešla doba".

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 duben 2005 15:17 
Offline

Registrován: 13 duben 2005 14:31
Příspěvky: 12
Bydliště: Hodonín
Mitsi: Předpoklávám, že píšeš o webu Laďa007. Už jsem na to na internetu narazil. Škoda, že tam nenechal aspoň informace co se nashromáždili...

Doba na Carismy podle mě ještě přijde - už se dají sehnat pod 100t, takže si je začnou kupovat mladíci, kteří aktivitou ještě hýří. Můj případ to ale není. :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ..
PříspěvekNapsal: 22 duben 2005 00:36 
Offline

Registrován: 22 březen 2005 11:23
Příspěvky: 42
Bydliště: Brno
hawkey píše:
Satumo: Tak třeba konkrétně jsem hledal výkonové křivky motorů 1,6 a 1,8. Taky nějaké rady, co především zkontrolovat při koupi ojetiny. A nějaká fotogalerie by taky nebyla na škodu. Jestli máš nějaký dobrý tip, tak šup s ním sem. :-)


co zkontrolovat...toho je moooooc :-))) a asi budou i fundovanejsi lidi nez ja, prosty Eda, pobijec much, ze sveho pohledu muzu rict jen tolik:
- technicak - original, servisni prohlidky (ne ze by nemohl byt duplikat, ale precejen je to aspon drobne ukrojeni z kolace prehmatu :wink: )
- zda si odpovida stari auta, prosezeni sedacek, ohmatani radici paky a volantu, pocet najetych km, oslapani pedalu...
- samozrejme VIN a podobne identifikacni srandy. Nestaci kontrolovat jen prerazeni cisla, ale i zkontrolovat treba celej blok + kontrola proti TP
- veskere spoje. Vyrobu maj na triku roboti, takze svary jsou pekne a soumerne na obou stranach. Pokud tam bude nejaka nesrovnalost, jde bud o vymenej blok, kus, nebo prevareni (proc?)
- zatopeni - u starsiho auta tezko bude genialne nalestenej motor neopovidajici okoli a nikdo si neda tu praci vycistit auto od bahna a nanosu kompletne
- skoro stoprocentne bude ojetina tuknuta na predek. Ale nezapomel bych to najit a zminit se o tom ;-)))
- lak...zkontrolovat okna, zda jsou okolo gum nanosy barvy - co by tam delala, z vyroby to nejni, zkontrolovat tezko pristupna mista. Pokud najdes rozdily > proc?

a dalsi a dalsi, klidne bych na to zalozil samostatnou diskuzi. Priste me snad napadne vic, ale ted uz oci spi a telo bude muset taky :lol:

_________________
Carisma '97, 1.8 GLSi


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz