mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 21:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Repro do předních dveří, Carisma 98
PříspěvekNapsal: 11 říjen 2006 14:09 
Offline

Registrován: 04 říjen 2006 10:26
Příspěvky: 5
Ahojte, nemate nekdo zkusenosti s instalaci repro do prednich dveri? Jednak kdyz sundam tapec, je tam nestandardni dira na instalaci a pak taky resim to, jak vyrezat do tapce diru tak, abych se fakt strefil na stred a aby pak (tim ze je reprak chycenej do plechu dveri) slo namontovat mrizku, jelikoz je tapec trosku vyvysen nad plech dveri.
Dik za rady, foto..cokoli.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 září 2007 18:55 
Offline

Registrován: 30 květen 2005 21:30
Příspěvky: 15
Bydliště: F-M
Tak mi to nedalo a dneska jsem se stavil v autorizovanem servisu/prodejne Micaku a tam jsem zjistil toto:
Ta dira v prednich dverich je fakt nestandartni a je treba k tomu koupit takovy plastovy mezikus. Problem je, ze o tomhle mezikusu nikde (v obchodech) nikdo nic nevi, kazdy krouti hlavou. Teda vsichni krome autorizovaneho servisu, tam mi rekli, ze to prodavaji, ovsem jeden ten kus stoji 605,- bez dane, takze neco pres 1400,- za oba s DPH. Problem ale muze byt to, ze do tohoto plastoveho mezikusu patri reprak s montaznim otvorem 160 mm (alespon tohle mel ten prodejce na monitoru), coz je lehce nestandartni velikost, ale mozna tam po mensi uprave vleze standartni reprak 165mm, nezkousel to nekdo?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 září 2007 13:48 
Offline

Registrován: 25 březen 2006 01:00
Příspěvky: 152
nevim jak vypada carisma, ale kamarad to kdysi na daewo vyresil mezikusem ze dreva, ktery mu vyfrezoval truhlar.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 září 2007 06:27 
Offline

Registrován: 28 září 2007 17:50
Příspěvky: 5
Bydliště: Ltm
Většinou se to řeší mezikroužkama ze dřeva,zajdi do obchodu kde maj muziku do aut nejlépe tuning tam by to měli mít popř. ti poraděj.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 září 2007 16:17 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
tomas píše:
Většinou se to řeší mezikroužkama ze dřeva,zajdi do obchodu kde maj muziku do aut nejlépe tuning tam by to měli mít popř. ti poraděj.


Já bych si to u nich nechal vyrobit: sice to bude něco stát, ale jsou zvyklí to dělat "na míru" a na uchycení repráků a jejich zajištění proti akustickému zkratu strašně moc záleží. Také jsem s tím svého času laboroval sám (sice ne na Carismě, ale to je jedno) a nakonec mne to vyšlo dráž a možná s horším výsledkem, než kdybych si to nechal udělat od profíků.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz