mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 29 duben 2024 01:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nová Carisma
PříspěvekNapsal: 21 duben 2007 17:47 
Offline

Registrován: 21 duben 2007 17:39
Příspěvky: 10
Bydliště: Frýdlant n.O
Zdravím všechny,včera jsem prodal peuegotka 309 a mám možnost koupit carismu 1.6 rv 98.Na tachošu má 155000km 4x aerbek ,abs ,všechno v elektrice akorát klima manuál za 80000kč.Má to servisní knížku a vypadá,že je udržovaná.Mohl by mi někdo poradit na co si mám dát pozor a jestli je to dobrá cena?Dík


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 duben 2007 22:17 
Offline

Registrován: 10 únor 2006 22:31
Příspěvky: 13
Ahoj, v srpnu 2005 jsem přesně takovou co popisuješ (jen o pár tis. km míň) koupil za 3700 EUR a zatím toho nelituju. Takže jestli je opravdu pěkná, nebouraná, tak cena je podle mě taky pěkná.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 duben 2007 23:12 
Offline

Registrován: 09 únor 2006 12:16
Příspěvky: 27
pokud to není sedan(kufr) tak je to cena super.já bych svoji 97 za 80 nedal, sice má ještě navíc el.šíbr ale zas jen 2ABG a jen 2 el.okna. v tomto km stavu bych proplách motor a dal olej 5W40 a vyměnil rozvoďák a kladku. takže jsi na 86 tis a to už trochu odpovídá.zkontroluj řazení, zda tam jde dobře 1, to že se ti povede tam dát ze čtyřky místo pětky trojku je spíše vlastnost než chyba řazení musí se ze čtyři na pět tlačit od sebe.pak zkontroluj klimu zda má tlak a čepy řízení.v tomto stáří a proběhu km mohou být ještě původní tlumiče, výfuk bude určitě původní tak odhadnout podle stavu, kdy bude nutná výměna. taky mohou být před výměnou kotouče a destičky. jsou-li tedy díly běžného opotřebení před výměnou, bude to tvůj náklad.Takže cena vyjde správná až po nutnosti vyměnit to co je na řadě. ostatně vřele doporučuji, je to spolehlivé


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 duben 2007 09:10 
Offline

Registrován: 21 duben 2007 17:39
Příspěvky: 10
Bydliště: Frýdlant n.O
Díky oběma ,právě jsem se rozhod ,že ji vezmu.Majitel ji byl ocenit v AAA a tam mu nabídli 80000.-kč.Oni by ho umyli a hned by tam flákli aspoň o 20 víc.Protože je to známý tak mi to nabídnul-měl jsem od něho i tu 309 a byl jsem spokojený.Vyměněné tam má rozvoďák i kladku,olej měnil pravidelně a vdvakrát ročně kapaliny.Vloni sundal lehce srnu,tak tam je nový narázník a kufr-aerbegy nebouchly akorát vyměnil kapalinu v klimě.Tak dík


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz