mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 12:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 červen 2007 20:53 
Offline

Registrován: 28 březen 2007 21:34
Příspěvky: 20
Bydliště: Jirkov
zdarek mam taky 1.6 16v 98 73Kw tak jsem taky jedna z mala vyjimek ty svicky teda uz vis a nektere konektory co jsou v motoru tak tam jsou navic mam tam taky nezapojeny treba i pod sedackou to je ze nemam treba vyhrejvani sedacek tak je tam jen odpojenej konektor atd.je toho vic....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 červen 2007 22:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2007 15:37
Příspěvky: 30
Automobil: Carisma 1,6 GLX 73kW
Typ motoru: 4G92
Rok výroby: 1998
Je nějakej fígl jak se dostat k pojistkám u pedálů aniž by člověk musel ležet na podlaze? Nedá se to nějak vysunout? Zdá se mi to trochu nedomyšlený.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 červen 2007 13:44 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
boss1 píše:
Je nějakej fígl jak se dostat k pojistkám u pedálů aniž by člověk musel ležet na podlaze? Nedá se to nějak vysunout? Zdá se mi to trochu nedomyšlený.


A už jsi tam někdy potřeboval lézt? Já s výjimkou případu, kdy jsem si vlastní blbostí vypálil pojistku zapalovače cigaret, zatím ne! Podotýkám, že první Mitsubishi jsem kupoval v r. 1991 a od té doby jsem jich ojezdil několik.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 červen 2007 19:34 
Offline

Registrován: 14 říjen 2006 22:32
Příspěvky: 49
Bydliště: Tvrdošín SK
Na ten alarm si radšej zožeň návod.Je bežné že keď zavreš DO a otvoríš iba kľúčom,tak to začne jačať.Tým že otvoríš dvere,neodpojíš aj elektroniku alarmu. Dosah DO- nájdi si kde máš v aute vysielač a skontroluj si ako je upevnená jeho anténa.Či nieje náhodou vo vodorovnéj polohe.Má byť zvislo. Mňa to vytáčalo tiež,ale nakoniec som našiel anténu ležať, ale keď som ju dal zvislo, už to ide.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 červen 2007 19:35 
Offline

Registrován: 14 říjen 2006 22:32
Příspěvky: 49
Bydliště: Tvrdošín SK
Na ten alarm si radšej zožeň návod.Je bežné že keď zavreš DO a otvoríš iba kľúčom,tak to začne jačať.Tým že otvoríš dvere,neodpojíš aj elektroniku alarmu. Dosah DO- nájdi si kde máš v aute vysielač a skontroluj si ako je upevnená jeho anténa.Či nieje náhodou vo vodorovnéj polohe.Má byť zvislo. Mňa to vytáčalo tiež,ale nakoniec som našiel anténu ležať, ale keď som ju dal zvislo, už to ide.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 červen 2007 10:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2007 15:37
Příspěvky: 30
Automobil: Carisma 1,6 GLX 73kW
Typ motoru: 4G92
Rok výroby: 1998
Nevím jak má vypadat ta anténa. Jediný co jsem našel tak je tohle a je u toho ucvaklej drát. Je to v rohu blízko pojistek.


Přílohy:
1182070661_b8a79164e832ce8c1ce4dbcf2881af92.jpg
1182070661_b8a79164e832ce8c1ce4dbcf2881af92.jpg [ 40.75 KiB | Zobrazeno 3811 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 červen 2007 13:05 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
boss1 píše:
Nevím jak má vypadat ta anténa. Jediný co jsem našel tak je tohle a je u toho ucvaklej drát. Je to v rohu blízko pojistek.



Ten jak ty rikas "ucvaklej drat" je prave ta antena, zkus ji prilepit izolepou do jine polohy, nejlepe tak, aby kolem ni byl volny prostor a aby byla co nejvice vztycena a hned uvidis, jestli to je lepsi, nebo ne.

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz