mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 01:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srpen 2007 09:42 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Jen dvě poznámky:

1/ Já jsem značku Dunlop za ovalitu chválil, nikoli kritizoval.

2/ Je zbytečné bavit se zde o gumách vyráběných v profilovém čísle 55 a nižším (P Zero Rosso apod.), když jde o výběr běžné gumy na běžnou Carismu. A zrovna v běžných profilech hrají P6 a P7 úplně jinou ligu, než většina konkurentů, včetně těch z vlastní stáje (P6000)!

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: gumy
PříspěvekNapsal: 08 srpen 2007 12:11 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Mitsi píše:
Jen dvě poznámky:

1/ Já jsem značku Dunlop za ovalitu chválil, nikoli kritizoval.



A jo, ja jsem si to spatne precetl, omlouvam se, jsem rad ze ji chvalis, alespon vidim, ze jsem se nesplet.



2/ Je zbytečné bavit se zde o gumách vyráběných v profilovém čísle 55 a nižším (P Zero Rosso apod.), když jde o výběr běžné gumy na běžnou Carismu. A zrovna v běžných profilech hrají P6 a P7 úplně jinou ligu, než většina konkurentů, včetně těch z vlastní stáje (P6000)!




No, ja jsem se bavil o gumach vseobecne, je fakt ze o vysokych gumach(nad 55%) napr. zde pro Carismu apod. toho moc nevim.

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: pne
PříspěvekNapsal: 10 srpen 2007 14:13 
Offline

Registrován: 21 červen 2007 17:14
Příspěvky: 22
Zdravím vás pánové,

díky za rady. prakticky jsem si již vybral. když jsem byl v pneuservisech, říkal jsem si, že dřív než je objednám z netu, podívám se, jakou mají nabídku. většinou v těch servisech nemají nic: nabízeli mi Barunky Brillantis a Michelinky /prý něco extra/. taky všude mají i Kleberky. jaké jsou, máte s nima nějaké zkušenosti?
jinak jak víte, jsou schopni objednat cokoli, ale za žádnou výhodnou cenu, na netu je to asi nejlepší.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 srpen 2007 16:29 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Kleber? Zřejmě to fakrika nakoupila za babku, když to šlo v prvomontáži na obrovské množství vozů. Nicméně jako individuální zákazník netuším, proč bych měl vyhazovat tolik peněz za podprůměr.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Kleber
PříspěvekNapsal: 10 srpen 2007 16:41 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Mitsi píše:
Kleber? Zřejmě to fakrika nakoupila za babku, když to šlo v prvomontáži na obrovské množství vozů. Nicméně jako individuální zákazník netuším, proč bych měl vyhazovat tolik peněz za podprůměr.



Ja mam Kleber 235/45 R17 93V na zimu, je to model KrisAlp M+S. Nemuzu si na ne stezovat, jsou tiche, vzorek je takovy univerzalni, ale na sjezdovku s tim lze jet :D jsou hezke, nejsou moc drahe a maji pojisteni zdarma: kdyz vam je nekdo propicha, nebo je roztrhnete o obrubnik, pneuservis vam da hned nove, zaplati i odtah!! ale odpocte opotrebeni (amortizaci), coz mi pripada normalni a vy doplatite rozdil do nove.

Kleber patri do skupiny Michelin, jako treba BF Goodrich.

Ale michelinky jako takove rad nemam, ty Kleberky maji akorat vadu, ze jsou jen index V (do 210km/h) a musite si na predni sklo nalepit zancku, protoze Evo jede i 250km/h...

Ale zase, jsou to sportovni gumy, v jinem rozmeru mohou byt i velmi spatne, to uznavam, ja popisuji jen svou zkusenost.

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 srpen 2007 19:16 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Zimní ve 195/65x15 T na Oct.01 jsou srovnatelné s budgetovými Barumkami, akorát jsou tišší a "lépe vypadají"...

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz