mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 10:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 leden 2008 13:49 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
h0 píše:
Tak to je fajn.
Ja ti myslel ze to je barevna bavlna bily olej a ono jehle..to by se mozna i dalo odhadnout kolik tam toho nastrikat a s tou vahou to je take dobra zprava, nechapu proc to teda vsici na forech resi!!. janci ;))



Protože ten podělaný sh.t od Bosche používá obrovské množství evropských vozů, a to nejen německých značek, ale i italských, skandinávských atd.

Množství oleje se odhaduje poměrně snadno: nesmí zůstat bílá místa. Já to stříkám z obou stran na několik etap: vždy počkám, než se olej vsákne a pokračuju, dokud není celá vrstva bavlny dokonale prosycena. Na závěr utřu z kovové fixační mřížky (je černé barvy) a z pryže na lemu filtru kvalitním sacím papírem (kuchyňská role, ovšem nikoli z Tesca...) zbytky/přebytek oleje.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 leden 2008 23:18 
Offline

Registrován: 22 leden 2008 23:42
Příspěvky: 10
Bydliště: Dětmarovice
Hmm, dobré vědět...

Mimochodem, jsem extrahoval vzduchový filtr a proletěl jsem Micinu.
Hmm, nevím, jestli to není čistě psychologický efekt, ale mám pocit, že to auto opravdu lépe táhlo- tak od 4,5tis rpm. V nízkých otáčkách jsem necítil rozdíl.
Ale ten rozdíl je tak malý, že nevím, zda do něj investovat 2000 :?:
Spíše počkám, až bude vyžadovat výměnu... a ty 2000 vrazím do něčeho jiného. Třeba si koupím zástěrky na pření kola, páč kamínky dělají celkem kraval... 8)

_________________
Micinka s velkým carisma ...
1,6 16V, 73kW, liftback, 2003


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz