mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 12:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: carisma poradtě prosím
PříspěvekNapsal: 11 květen 2008 16:58 
Offline

Registrován: 11 květen 2008 16:43
Příspěvky: 12
Automobil: mitsubishi
Typ motoru: carisma
Rok výroby: 1999
Zdravím všechny,potřebuji poradit,mám carismu 1,6i 16v 66kw vyrobenou v roce 99,starší model 5dvéř,před týdnem mi odešla řídící jednotka,co s tím???opravuje to někdo někde a co může stát oprava???případně kde seženu starší protože za novou bych se asi nedoplatil a co může starší stát na vrakovišti???a mám ještě jeden problém,v zádu mi něco bouchá což by nebylo nic zvláštního,ale ono to bouchá jen když je mokro...a hodně,jakmile je sucho tak vůbec nic,vyměnil jsem gumy na stabilizátoru a silenbloky na spodních zadních ramenech a je to pořád stejný,v servisech na mě koukaj jak na blbce a nikdo si stím neví rady,nemusím ani projet díru,bouchá to samo od sebe,třeba když se auto nakloní do zatáčky,nebo když vyjíždím a mám kola v rejdu,předem díky všem za radu,s pozdravem Peta S...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: carisma poradtě prosím
PříspěvekNapsal: 11 květen 2008 19:45 
Offline

Registrován: 25 březen 2006 01:00
Příspěvky: 152
peta7 píše:
Zdravím všechny,potřebuji poradit,mám carismu 1,6i 16v 66kw vyrobenou v roce 99,starší model 5dvéř,před týdnem mi odešla řídící jednotka,co s tím???opravuje to někdo někde a co může stát oprava???případně kde seženu starší protože za novou bych se asi nedoplatil a co může starší stát na vrakovišti???a mám ještě jeden problém,v zádu mi něco bouchá což by nebylo nic zvláštního,ale ono to bouchá jen když je mokro...a hodně,jakmile je sucho tak vůbec nic,vyměnil jsem gumy na stabilizátoru a silenbloky na spodních zadních ramenech a je to pořád stejný,v servisech na mě koukaj jak na blbce a nikdo si stím neví rady,nemusím ani projet díru,bouchá to samo od sebe,třeba když se auto nakloní do zatáčky,nebo když vyjíždím a mám kola v rejdu,předem díky všem za radu,s pozdravem Peta S...

Podle ceho si poznal, ze odesla ridici jednotka? Opravuje je treba http://www.mitsubishiclub.cz/member_detail.php?id=1697 a i dalsi, zkus napsat na forum. Vrakoviste bude cca 4000-5000, treba Mychak nebo Mlcechvosty ji muzou mit nebo sezenou.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: carisma poradtě prosím
PříspěvekNapsal: 11 květen 2008 22:35 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Také by mne zajímalo, jak může ŘJ motoru, zvláště u Mitsubishi, jen tak zničehož nic odejít.

K tomu bouchání vzadu: Nemáš uvolněné šrouby na horním talíři McPhersonu?

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: carisma poradtě prosím
PříspěvekNapsal: 12 květen 2008 09:25 
Offline

Registrován: 25 březen 2006 01:00
Příspěvky: 152
Mitsi píše:
Také by mne zajímalo, jak může ŘJ motoru, zvláště u Mitsubishi, jen tak zničehož nic odejít.

U ročníků 90-93 to bylo běžné, protože Mitsubishi Electric dávala do ŘJ vadné kondenzátory, které po čase vytekly. To se týká celého světa. Podle mě měla přiznat chybu a dělat bezplatnou opravu.

Každopádně poruchy novějších ŘJ jsou velmi řídké, takže zrovna u modelu z roku 1999 bych hádal jinou příčinu.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: carisma poradtě prosím
PříspěvekNapsal: 12 květen 2008 10:10 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Z inkriminovaných let jsem vlastnil Lancera (a o další exemplář mé známé jsem donedávna pečoval) a Galanta (nad tím jsem měl "kontrolu cca do r. 2002), ani v jednom případě žádný problém. Já vím, statisticky to není významné.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz