mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 08 květen 2024 15:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: řídící jednotka
PříspěvekNapsal: 14 květen 2008 20:23 
Offline

Registrován: 11 květen 2008 16:43
Příspěvky: 12
Automobil: mitsubishi
Typ motoru: carisma
Rok výroby: 1999
já:a co ty si stím měl?nějak to moc nechápu,ale na diagnostice jsem byl přímo v mitsubishi a ukázalo to jednu špatnou zapalovací cívku,to ale řikali že to bude stará závada v paměti,tak jí smazali a druhej den jsem tam jel znova těsně potom co mě to nešlo asi půl hodiny nastartovat a diagnostika bez závad,tak už nevím,jednotku jsem nechal zkontrolovat u chlápka co je opravuje tak se uvidí,ještě se chci zeptat,když koupím starší na vrakáči bude mě tam hned chodit nebo se sní musí něco dělat???předem díky za názory všem...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: řídící jednotka
PříspěvekNapsal: 14 květen 2008 23:56 
měl jsem s tím přesně to, co ty popisuješ, taky jsem byl pomalu na prášky, než jsem se dopídil chyby. Chtěl jsem ti zkrátit dobu nasr.nosti, zkus si ten bazmek někde půjčit, jsi-li z Prahy, půjčim ti ho já, zda to tím je. Jen nechápu tu "čistou diagnostiku" po vymazání a nové chybě. Nevěřil jsem "blikací diagnostice", kterou si uděláš sám, stačí kousek zvonkového drátu asi 20cm a v konektoru OBD II propojit pin 1 a tuším 4. Dej si http://www.mitsubishiclub.cz, najeď na články a vyhledej článek s názvem: Diagnostika po miliontéprvní. Mě jen rozhodilo, že konektor OBD II bliká chybu dvoucifernou a podle tohoto článku má být trojciferná, proto jsem ji nevěřil, ale to co to vyblikalo(tuším 23 nebo 32) je v chybovníku přesně snímač vačkového hřídele a taky to ten hajzlík byl. Teď už vrčím jako dřív. Tak dobré pořízení a ozvi se, budu na netu zítra kolem poledne a pak zas večer


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: řídící jednotka
PříspěvekNapsal: 15 květen 2008 00:11 
P.S. s tím snímačem nic dělat nemusíš, odpojíš konektor, povolíš desítkou šroubek, který ho drží, vyjmeš, vrazíš novej, utáhneš, zapojíš konektor a jedeš. Když máš jistotu a ten díl, tak je to práce na minutu! Zítra ti ho vyfotím a snad se mi povede sem dát obrázek nebo napiš svůj mail, pošlu ti foto tam.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: řídící jednotka
PříspěvekNapsal: 15 květen 2008 09:03 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
já píše:
... snad se mi povede sem dát obrázek ...


Registrovaní uživatelé můžou vkládat obrázky přímo k příspěvku. :wink:

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: řídící jednotka
PříspěvekNapsal: 15 květen 2008 16:39 
Offline

Registrován: 11 květen 2008 16:43
Příspěvky: 12
Automobil: mitsubishi
Typ motoru: carisma
Rok výroby: 1999
Zkusím sehnat někde starší,sem z hradce králové takže musím do autojapan do smidar,jinak můj mail je sadovskyzlatnik@seznam.cz snad to nějak dopadne,nechce se mě jí zbavovat,auto je to pěkný a dobře jezdí a hlavně nejsou okoukaný,zatím dikas moc...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz