mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 01 květen 2024 01:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kontrolka, na které je vrtulka
PříspěvekNapsal: 09 leden 2009 12:32 
Mitsi, tak na kontrolce ve předu je opravdu znázorněná vrtulka, kdo mi to řekl ti vysvětlovat nebudu. A už jsem lamdu měla rozbitou, hýbalo mi to s otáčky a auto netáhlo, a bylo to lamdou, vysvětlovat to nebudu, stejně máš svůj názor. Jsem sice ženská, ale nejen podle mého názoru, ale i ostatních, hlavně v servisu Mitsubishi nejsi zrovna moc velký znalec. Mě šlo o radu a ty jsi nebyl ten, kdo mi poradil. Ale hlavně že jsi se pobavil. Na tvém místě bych příště radši jen četla, a nic nepsala. Měj se hezky. Jinak má Myška je v naprostém pořádku, a moc děkuji človíčku s přezdívkou EVOMAN.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kontrolka, na které je vrtulka
PříspěvekNapsal: 09 leden 2009 13:54 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
No vidíš, já jsem měl zase s "rozbitou" lambdou u Renaulta zcela opačnou zkušenost: díky tomu, že to dávalo příliš bohatou směs, auto jelo naopak lépe, jen více žralo. Ale když myslíš, že tomu nerozumím...

P.S.: Pravda, moc jsem o tom nečetl, jelikož se špinavými rukama od šmíru je lépe se papíru či klávesnice nedotýkat. A také je fakt, že až na vzácné výjimky (které já osobně považuji za kompetentní) mne v autoservisech nemají zrovna v oblibě.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz