mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 duben 2024 16:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jake rozvody
PříspěvekNapsal: 21 duben 2009 17:20 
ahoj,chtel bych jestli by my nekdo nedoporucil kompletni rozvodovou sadu,i s vodnim cerpadlem rovnou..za co nejmeni cenu nebo alespon doporucil obchody kde bych to sehnal.Auto Carisma benzinovy motor 1,6 66kw r.v 1996.dekuji mnohokrat.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jake rozvody
PříspěvekNapsal: 21 duben 2009 22:54 
Offline

Registrován: 11 květen 2007 16:21
Příspěvky: 20
Já jsem volil Contitech a určitě se podívaj tady , http://www.mychak-tym.cz/ .
Pan Zeman je velice ochotný a zatím vždy poradil na jedničku.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jake rozvody
PříspěvekNapsal: 21 duben 2009 23:55 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Návštěvník píše:
ahoj,chtel bych jestli by my nekdo nedoporucil kompletni rozvodovou sadu,i s vodnim cerpadlem rovnou..za co nejmeni cenu nebo alespon doporucil obchody kde bych to sehnal.Auto Carisma benzinovy motor 1,6 66kw r.v 1996.dekuji mnohokrat.



Pokud jsi z Prahy či okolí, s důvěrou se obrať na manžele Brťkovi (BM Agency - kontakty najdeš na netu) blízko Tesca v Letňanech. Neznám lepšího dodavatele ND, včetně těch "nesehnatelných" (což naštěstí není Tvůj případ).

Jinak než předražený Contitech, to už snad raději jen o něco málo dražší originál. Osobně jsem do Mitsubishi vždy dával originály, ale minule jsem čirou náhodou (chyběla mi totiž jedna kladka, kterou mi u Mitsubishi prostě nedali) kápnul na přebalovaný originál za třetinovou(!) cenu. Jen nevím, zda to platí obecně. Firmu Ti napíšu až v neděli (nejsem doma, musím se podívat na krabičku), ale Brťka to také vede (u něho jsem to ovšem nekupoval). Pokud Ti záleží na kvalitě, určitě vol originál řemen! Dokonce i Toyota používá řemeny od Mitsubishi. Kladky bych zkusil od firmy, kterou Ti označím v neděli. Pokud chceš ušetřit, neměň vodní pumpu (u Mitsubishi se nestává, že by brzy po výměně rozvodů odešla, jako u řady jiných značek) a řemen vezmi od Dayco, Nipparts nebo Gates.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jake rozvody
PříspěvekNapsal: 22 duben 2009 20:44 
Offline

Registrován: 11 květen 2007 16:21
Příspěvky: 20
Contitech je možná předražený , já ho měl za VOC s DPH a navíc jako bonus servisu záruku na celou rozvodovou sadu na 90 000km že se stím nic nestane . No jak se říka za ty prachy nekupto.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jake rozvody
PříspěvekNapsal: 12 červen 2009 18:07 
poprosil bych radu kde koupit vodní pumpu za dobrý peníz. někde na Moravě po případě přes internet. budu dělat rozvody a všiml jsem si že je na ní zaschlá voda takže pro jistotu díky


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jake rozvody
PříspěvekNapsal: 12 červen 2009 18:09 
Návštěvník píše:
poprosil bych radu kde koupit vodní pumpu za dobrý peníz. někde na Moravě po případě přes internet. budu dělat rozvody a všiml jsem si že je na ní zaschlá voda takže pro jistotu díky

jsem zapoměl :lol: Carisma 1,6 16V 1996


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz