mitsubishi.megaherz.cz
https://mitsubishi.megaherz.cz/

kde sehnat palivovy filtr?
https://mitsubishi.megaherz.cz/viewtopic.php?f=17&t=2576
Stránka 1 z 1

Autor:  carlos71 [ 16 červenec 2013 19:08 ]
Předmět příspěvku:  kde sehnat palivovy filtr?

poradi mi prosim nekdo, kde sehnat palivovy filtr co je v nadrzi a je na nem pridelane cerpadlo a palivomer? je to na auto Space wagon 2,4GDI 110KW. Mel by to byt Nipparts 1335065. Na internetu nebo u dodavatelu ho nabizi ale neumi ho sehnat. Dik za radu.

Autor:  Mitsi [ 21 červenec 2013 08:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: kde sehnat palivovy filtr?

Zavolej si v pracovní den na číslo 603152073 a chtěj pí Natálii (když to nevezme rovnou ona). Pokud ho nedokáže sehnat ona, pak v ČR a zřejmě ani v EU už nikdo. V případě neúspěchu doporučuji zkusit trh v RU.

Pozn.: Onen filtr je v daném případě koncipován jako nevýměnný, tj. určený na celou dobu životnosti vozu. Co to v praxi konkrétně znamená, to netuším. Mně celý komplet čerpadlo/palivoměr/filr měnili ještě v rámci záruky někdy kolem 50 tis. km kvůli vypadlé osce plováku palivoměru (tedy dělali to nadvakrát, napřed ji jen nasadili a jelikož vypadla znovu, vyměnili celý díl). Dnes mám najeto přes 270 tis. km, palivový filtr jsem sám neměnil a ani se měnit nechystám, samozřejmě pokud mi neklekne podávací čerpadlo a nebude nutno vyměnit celek, který se také jako originální ND jen vcelku dodává.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/