mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 29 březen 2024 08:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 75W-85W
PříspěvekNapsal: 10 říjen 2006 16:50 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Tady jsem nasel nejake oleje, co maji originalni oznaceni 75W-85W...

http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=712

http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=713

tak nevim,no... :roll:



ne, spletl jsem se, neni tam 75W-85W ale 75W-80W ale to W tam je, takze asi bude i existovat i nami vysneny original do Mitsubishi 75W-85W...asi si to necham privezt z Japonska...

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říjen 2006 17:21 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
To vypadá dobře! Asi to příště (ale ne dřív, jak cca příští léto) zkusím.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 říjen 2006 03:15 
Offline

Registrován: 14 říjen 2006 02:49
Příspěvky: 2
Bydliště: liberec
ahoj nemáte nekdo zkušenosti s pohonem 4x4 u lencra rok v.91 ted jsem ho koupil a nevím jak to tam je udělaný jestli na stalo nebo se zadek pripojuje jen v prípadě potřeby je to moje prvni čtyřkolka do tedka jsem jezdil jen zadni nahony a to ještě v automatu což neni moc idealní kombinace do hor proto budu vděčný za jakékoli informace a rady k tomuto autu díky klaboš :idea:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: lancer
PříspěvekNapsal: 14 říjen 2006 03:18 
Offline

Registrován: 14 říjen 2006 02:49
Příspěvky: 2
Bydliště: liberec
ahoj nemáte nekdo zkušenosti s pohonem 4x4 u lencra rok v.91 ted jsem ho koupil a nevím jak to tam je udělaný jestli na stalo nebo se zadek pripojuje jen v prípadě potřeby je to moje prvni čtyřkolka do tedka jsem jezdil jen zadni nahony a to ještě v automatu což neni moc idealní kombinace do hor proto budu vděčný za jakékoli informace a rady k tomuto autu díky klaboš :idea:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 duben 2007 11:33 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
A ta zní: Tutela Car Technyx 75W-85 GL-4+ (tedy jako "plus") a navíc hypoidní. Vyznačuje se extrémně nízkou viskozitou za nízkých teplot (při mínus 40 st. C hodnota viskozity není ani poloviční ve srovnání s konkurečními oleji třídy 75W-80, 75W-85 a 75W-90, což úspěšně řeší problém řazení dvojky (zejména při podřazování z trojky) za studena. Ostatně je to vidět už při nalévání: má konzistenci oslazené vody...

K tomuto výběru jsem dospěl po cca týdenním studiu desítek technických listů nejrůznějších olejů mnoha výrobců. A jelikož zn. Tutela podle všeho vedou pouze na http://www.oleje.cz, požádal jsem je o dodání Car Technyx, který v jejich nabídce dosud nebyl. Už je - na objednávku do 14 dnů za něco málo přes 300 Kč/litr. Tímto jim současně děkuji za ochotu.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz