mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 10:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Couvací i necouvací, prostě kamerka
PříspěvekNapsal: 19 únor 2007 10:33 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
HolaHola kluci, bavite se tady http://mitsubishi.megaherz.cz/viewtopic ... 1&start=60 o couvaci kamerce. Ja bych si chtel poridit kamerku ne na couvani, ale na jizdu dopredu. Zni to divne, ale ja bych rad zaznamenaval to, co se deje predemnou. Jako důkazy o tom, jak se chovám já, a jak ti, do kterých jsem nucen nabourat (to je extrém, ale jen na vysvětlenou). Prostě abych měl záznam o dění, kdyby byl nějaký malér.

No a teď potřebuju poradit. Kde kupujete ty vaše kamerky? Je k tomu nějaká krabička, do které by se záznam ukládal? Nemusí to mít displej, stačí když si to v případě potřeby připojím k PC. Taky to nemusí mít nějakou velkou kapacitu, teoreticky stačí prostor na 5-10 minut. S tím že by tedy byl potřeba jakýsy automatický "rollover". Taky bych uvítal, kdyby to mělo širokoůhlý oběktiv, i za cenu deformace obrazu.

Umístění jsem myslel někam na palubní desku, za přední sklo, a nebo mě napadlo přimontovat si to na hlavu, něco jako je čelová lampa, tak by to byla spánková kamera. To proto, abych pak měl záznam o tom, jestli jsem se do prava, leva, za sebe podíval, nebo ne.

Tak co vy na to? Nejsem trochu blázen?

Cena, 10-15 tisíc, ale samozřejmě pokud se to dá sehnat za 2, tak tim líp.

Poradíte?

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: kamery & ostatni...
PříspěvekNapsal: 21 duben 2007 16:07 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Blazen asi nejses, proti gustu, zadny disputat, ale to je na tvoje pouziti tedy lepsi rovnou cerna skrinka jako v letadle... :roll:

Ja svoji kamerku koupil v Metru, to je obdoba Makra v nekterych zemich.
Mam ji na couvani a na divani se dozadu behem jizdy a na poslouchani vyfuku, nebo treba policajtu bavicich se diskretne za autem, co jako ze se mnou... :P
Zaznamove zarizeni nema, ale slo by samozrejme jednoduse pridelat na kazetu, CD nebo DVD disk, ale nepotrebuji to a jsem citlity na vahu, zejmena u sportovniho auta. Prodavaji se dva modely: bezdratova (wireless) a ta co mam ja s klasickymi draty, do auta asi vhodnejsi kvuli napajeni, kradezi a cene.



Jinak jestli mluvis anglicky, tak se podivej treba na:

http://sigmaautomotive.com

Na Sigme je plno takovych blbustek, staci si jen vybrat. Je tam i neco podobneho "cerne skrince", tkzv. Car Chip. Jsou tam i systemy na bazi GPS. Plno ruznych kamer a zobrazovacich zarizeni (v zrcatku apod.). je tam i "Nocni videni" jako v nejnovejsich Mercedesech S apod...uz jsem si tam kdysi pred lety do jineho auta koupil Xenony a vsechno v pohode, velmi spolehlivy server.

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz