mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 duben 2024 06:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 leden 2006 22:18 
no tak je tam jeste neco ze vzduchem střílí a řve motor jak svina cistil jsem znova skrtici a uplne z toho sel plamen cha aa


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: čistič škrticí klapky
PříspěvekNapsal: 28 květen 2006 15:15 
Offline

Registrován: 02 duben 2006 09:26
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
mil píše:
tváří se to tak že když jedu do zatáčky tak to začne cukat a když se chci rozjet do kopce tak to začne zdechat jinak to občas jede v pohpo chci se zeptat kde se dá splašit ten sprej na tu škrtící klapku dík za info

Najdi si stránky Petro Canada a tam ho mají volně v prodeji za 350,-Kč 600ml :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 květen 2006 19:14 
Offline

Registrován: 20 květen 2006 19:11
Příspěvky: 12
Rok výroby: 0
mil píše:
no tak je tam jeste neco ze vzduchem střílí a řve motor jak svina cistil jsem znova skrtici a uplne z toho sel plamen cha aa

Tak skus, předstih a štilovací šroubky na klapce měli sme stím taky problém...+ restart řídící jednotky...velice dobře to tam popisuje Mitsi,pokud se budeš držet jeho krokú...tak se ti nebude chtít s toho auta ven...Najdeš to v KOLÍSÁNÍ OTÁČEK !!!


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: čistič škrticí klapky
PříspěvekNapsal: 31 květen 2006 13:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 30 březen 2005 11:29
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní Morava - Krnov
mil píše:
tváří se to tak že když jedu do zatáčky tak to začne cukat a když se chci rozjet do kopce tak to začne zdechat jinak to občas jede v pohpo chci se zeptat kde se dá splašit ten sprej na tu škrtící klapku dík za info


Já jsem ho koupil u nás v obyčejným obchodě s ND za 115,-

_________________
MITSUBISHI FOREVER - Colt 1.3 '91 - Galant 2.0 '99 - Carisma 1.8GDI LX '98


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Děkuji...
PříspěvekNapsal: 10 září 2006 21:07 
Offline

Registrován: 10 září 2006 20:43
Příspěvky: 7
Koupil jsem si Galanta ze dvou důvodů a to, že potřebuji jezdit do práce cca 6km a hlavně proto, že se mi Galant staršně líbí už pár let. Až po přečtení této diskuse jsem se vlastně dověděl, proč mám vždy divný pocit, když zamikám auto a vzdaluji se. Odedneška své auto budu i zdarvit. Zatím sem se s ním jen seznamoval. Hned po koupi to chtělo dva nějaké čepy, tedy dnes už vím, že čep řízení a čep ramene. V pravém kole to rachtá podle rychlosti a když to kámoš zvedl na hever, tak říkal, že je tam nějaká vůle ale nic kromě kola samotného už se nehýbe, tak sme to typli na ložisko. Tísícovka je pro mě dost peněz, tak nejnutnější opravy budou podle priorit. Už se těším, až si rozhasím motor těma šroubečkama, ale zatím nusím jezdit každý den. :!:

Mitsi + spol. jste fakt machři. Pro mě je to jako učit se chodit. Umím tak akorát utřít prach s palubky a haubnu už se otevřel 2x. Kolikrát upadnu nevím, ale mít při sobě takové rádce jako jste vy, tak to mě je hned lehčeji u srdce. Když sem pročítal fórum, tak někdo něco napsal o psychotestech na Mitsubishi a myslím, že já bych neprošel a koupil si tu Fábku, ale touha je silnější něž rozum a tak mě prosím hned po první pitomosti nezabte. 8)


Přílohy:
1157915251_c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c.jpg
1157915251_c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c.jpg [ 819.99 KiB | Zobrazeno 3198 krát ]

_________________
Galant 90'
...o autech skoro nic nevím.
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz