mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 20:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: čo to do prd... je?
PříspěvekNapsal: 01 červen 2007 12:59 
Offline

Registrován: 22 červen 2006 23:08
Příspěvky: 34
Bydliště: Čapajevova 14 Košice Slovensko
Čaute .
Už ma to prestáva baviť.Dnes sa vyskitol zas nový problém na motore.A to sa mi vôbec nepáči .
Od strany rozdelovača tam ako je sanie priskrutkované na hlavu mi dačo fučí a daje sa to pravidelne s zdvyhom piestu.Neviem presne či pri saní alebo pri vyfukovaní splodín do výfuku(mam na mysli ciklus)ale je to v mieste kde je tesnenie pod saním-robí to f-f-f-f-f- presne s otáčkami motoru a zo zdvyhom piestu.Cítiť to aj na prste ale len slabo.Môže to byť to tesnenie alebo praskla hlava???Voda je čistá a ani neuniká a olej je tiež OK.Ale ak pridám plyn tak z toho miesta aj keď len málo trochu zadimí.A to je pre mňa nepochopiteľné.Na saní a zadimí to :-? Hlava prasknutá - to sa mi nezdá motor nebol ani prehriaty a ani nič podobné.Ešte ma napadá či nie náhodou sedlo ventilu je v prdely a prepúšťa dim von ale že by to prešlo okolo tesnenia na saní?????????? Už mám z toho hlavu ako balón ale nerozumiem tomu.Najradšej by som tam dal ten motor z Galiho 1,8 ale či mi sadne do toho 4x4 2,0 to mi nikto nevie povedať na 100%.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 červen 2007 14:48 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Ta 1,8-ička by především byla na 4x4 slabá, takže bych se tímto způsobem náhrady vůbec nezabýval.
Jinak se podle mne jedná o vadné těsnění sacích "beranů", byť je to s podivem, neboť jsem se s tím u Mitsubishi nikdy nesetkal. A to, že se z díry v sání "zakouří", pravděpodobně souvisí s recirkulací výfukových plynů, tj. systémem EGR.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: pre Mitsi-ho
PříspěvekNapsal: 01 červen 2007 18:44 
Offline

Registrován: 22 červen 2006 23:08
Příspěvky: 34
Bydliště: Čapajevova 14 Košice Slovensko
To čo píšeš je pravda.Ani ja som si nemyslel , že by to mohlo byť to tesnenie -nakoniec neviem na100% či je to ono.Ale je fakt že dačo také som ešte nevidel a ani som sa s tým nestretol.Ale nedá mi to,lebo nechápem ako na saní to môže fučať von,veť by to malo práve ťahať dnu(je tam predsa podtlak).
rozoberám to na viacerích fórach Mitsu a každý len krúti hlavou.
Ale dík za odpoveď.
na fotke ak sa tu vojde je to miesto kde sa to dá cítiť na prstoch skade to fučí


Přílohy:
1180716252_cdf2d85a8c81e1b113d9c647cd60b5f5.jpg
1180716252_cdf2d85a8c81e1b113d9c647cd60b5f5.jpg [ 0 bajtů | Zobrazeno 2718 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz