mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 19:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: otáčky
PříspěvekNapsal: 16 prosinec 2008 15:46 
Dobrý den, poradili mi na mitsubishiclub.cz, at se obrátím na pana Mitsiho. Předpokládám, že odpověď je stejná jako pro Tomina? Díky. Daniela


Dobrý den,
mám prosbu. Mám Galanta r.v. 1999, 2,4gdi a nedrží otáčky po nastartování + má mokré svíčky. Už je 4 týdny v servisu a nejřív řekli, že to je snímač vačky. Ten vyměnili a pak řekli, že jsou to vstřiky. Ty jsou v pořádku. Pak řekli, že je to řídící jednotka. Ta je také v pořádku, dokonce ji pro jistotu opět naprogramovali. Ale auto stále není v pořádku. Nemáte někdo podobnou zkušenost, prosím? Už jsem docela zoufalá.
Děkuji.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: otáčky
PříspěvekNapsal: 16 prosinec 2008 23:20 
Offline

Registrován: 25 březen 2006 01:00
Příspěvky: 152
Daniela píše:
Dobrý den, poradili mi na mitsubishiclub.cz, at se obrátím na pana Mitsiho. Předpokládám, že odpověď je stejná jako pro Tomina? Díky. Daniela


Dobrý den,
mám prosbu. Mám Galanta r.v. 1999, 2,4gdi a nedrží otáčky po nastartování + má mokré svíčky. Už je 4 týdny v servisu a nejřív řekli, že to je snímač vačky. Ten vyměnili a pak řekli, že jsou to vstřiky. Ty jsou v pořádku. Pak řekli, že je to řídící jednotka. Ta je také v pořádku, dokonce ji pro jistotu opět naprogramovali. Ale auto stále není v pořádku. Nemáte někdo podobnou zkušenost, prosím? Už jsem docela zoufalá.
Děkuji.

Tomino nema GDI, ale stejny MPI motor jako ja. I u GDI plati, ze ma byt cista klapka, ale ma jeste dalsi zvlastnosti. A pro zajimavost to je autorizovany server nebo nejaka garaz? Ptam se kvuli tomu, jestli maji alespon odpovidajici diagnostiku, protoze bez ty se GDI bude opravovat tezko.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: otáčky
PříspěvekNapsal: 18 prosinec 2008 10:14 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
- Znamená to, že jde nastartovat a jezdí normálně, ale neudrží volnoběh, resp. chcípá?
- Co ten volnoběh dělá za studena, a pak za tepla?
- Jak mohou být "mokré" svíčky, když/pokud to jde nastartovat?
- Jaké jsou tam svíčky? Prosím o přesnou specifikaci.
- Po zapnutí zapalování se ozývá zřetelné cvakání EGR z motorového prostoru nebo ne?
- Problém se objevil sám od sebe, nebo po nějakém servisním zásahu, a to včetně prostého odpojení akumulátoru?

Až budu znát odpovědi na tyto otázky, můžeme se bavit dál.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz