mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 17:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: KOupim GAlanta od roku 97 na splátky
PříspěvekNapsal: 10 září 2009 20:32 
Koupím mitsubishi galant sedan od roku výroby 97 do 65000 Kč. Vše ve splátkách. smlouva mezi kupujícím prodávajícím + notářsky ověřeno zajištěno 3 osobou. Nabídnu zajimavé splátky pro vás ne déle jak 24 měsíců Tel 604700937


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 září 2009 14:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 15 červenec 2008 11:17
Příspěvky: 198
Bydliště: ZH
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,8 GDI 16V 92 kW (4G93)
Rok výroby: 1998
Nič v zlom chlapče, ale ak nedokážeš dať na stôl 65 tisíc nekupuj si auto! Z čoho chceš platiť benzín a servis? Tiež na splátky? A počítaj, že bude do toho auta treba dať na začiatku aj niečo do výmeny oleja a náplní! Nehovoriac o tom, že sa taký dobrodinec asi ťažko nájde. Radšej ešte prispor...

_________________
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 92 kW (1998) Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 září 2009 17:33 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Čičo píše:
Nič v zlom chlapče, ale ak nedokážeš dať na stôl 65 tisíc nekupuj si auto! Z čoho chceš platiť benzín a servis? Tiež na splátky? A počítaj, že bude do toho auta treba dať na začiatku aj niečo do výmeny oleja a náplní! Nehovoriac o tom, že sa taký dobrodinec asi ťažko nájde. Radšej ešte prispor...


Připojuji se k tomuto názoru. Syn si minulý měsíc koupil Galanta 2.5 V6 z r. 1999, najeto 177 tis. km. Původní majitel, můj spolužák z VŠ, s tím celou dobu chodil výhradně do značkových servisů, pročež jsem se docela na.ral, když jsem zjistil, že tam kromě výměny oleje v motoru nedělali zhola nic a ještě i to, co už udělat museli, totálně zkurv... Na tom autě jsem vyšíval v rámci své dovolené celý týden od rána do noci a jen na materiálu do něj zatím padlo 15 tis. Kč - bez výměny oleje v motoru a filtru. A to jsem nakupoval za extrémně výhodné ceny: např. přední tlumiče za 3 tis. Kč oba. A ještě by to chtělo kompletně obnovit brzdy - všechny nové kotouče i desky - což také není zadarmo. Přitom to auto bylo na první pohled v super stavu, bohužel na ten druhý už to vypadalo trochu jinak.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz