mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 29 březen 2024 07:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nový Lancer 2008
PříspěvekNapsal: 02 září 2010 21:14 
Offline

Registrován: 13 červen 2010 12:14
Příspěvky: 27
Tak začínam testovat náš nový přirustek do rodiny - Lancer 1,8 r.v. 2008. Se zajímavosti jsem četl všechny názory a zkušenosti. Jsem zvědavý, jak bude jezdit. Zatím se zdá velmi dobrý. Ta 1,8 jede výborně. Sice jsem zvyklý na 2,5 6v Galanta, s tím se ten zátah nedá srovnat, ale nemusí každé auto jezdit takto. Galant byl taky za milion, kdežto nové Lancery jsou dnes za 380 tis. (mají teď nějakou akci a slevnili o 100 tis). Sedí výborně, zpracování kvalitní. Kufr nevím, ani jsem se tam zatím nedíval. Trochu větší hluk tam je (oproti Galantu). S ostatními vozy to ale neumím srovnat. Carismu jsem měl krátce. Jezdilo se v ní fajn, ale Lancer je o třídu dále. Voní novotou (byť jsme ho koupili 2 roky starý). Jsem rád, že jsme vyměnili. A je to japonec. Určitě i jiné značky přinášejí lecos ve větší kvalitě, a v něčem zase v horší. Přednosti a nedostatky má každé auto. Jde o to , co se komu líbí a co kdo preferuje. Já i manželka, jsme velmi spokojený. Uvidíme po pár tisících km.


Přílohy:
P8051357.JPG
P8051357.JPG [ 1.27 MiB | Zobrazeno 3748 krát ]

_________________
Mitsubishi Lancer 1,8 r.v. 2008
Mitsubishi Space Gear GLX 2,0l r.v. 2000
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nový Lancer 2008
PříspěvekNapsal: 29 leden 2011 18:25 
Tak píšu, jak jsem slíbil, zkušenosti s Lancerem. Musím popravdě říci, že výborné. Výborně sedí, na sněhu nejlépe ze všech aut, které jsem měl. Je velmi příjemný. Ten zátah je skutečně více cítit nad 4000 ot. Jede to ale dobře i pod. Pro moje potřeby plně dostačuje. 120 km/hod. je tam hned. Mohu vytknout jen jednu věc, a to je ten aerodynamický hluk a částečně i hluk motoru. Jezdil jsme teď měsíc s novým Coltem, 1,3 a byl popravdě trošičku tišší. Na dálnici se od stovky nezvedala hlučnost a byla přijatelná. U Lancera to jde pořád nahoru. Není to ale žádný problém. Takže závěrem všem doporučuji.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz