mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 29 březen 2024 00:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nový Outlander
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 11:07 
Offline

Registrován: 07 březen 2007 10:57
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha-západ
Zdravím všechny, včera jsem objednal nového Outlandera co na něj říkáte? V testech zvítězil nad Hondou CR-V, BMW X3, Chevroletem Captiva tak by to mohlo být dobré auto ne? :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Outlander
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 12:33 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
no tak dej foto, napis vice, co mas za motor apod. a jake jsou dojmy z jizdy. urcite to bude dobry auto, MMC ctyrkolky i motory umi.

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 13:09 
Offline

Registrován: 07 březen 2007 10:57
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha-západ
Jsou 4 stupně výbav a jeden motor 2,0 140 kobyl od VW ten se zdá být vychytanej. Benzínový budou později. Oficialní představení bude 15.3.07 já ho budu mít až v květnu, lidi po tom jdou jak slepice po flusu, říkalo mě to několik dealerů. že se jim ještě nestalo aby to lidi objednávali na slepo. Tak já jsem je uprosil a už jsem s tím i jel. V Japonsku se to prodává už asi 18 měsíců, akorát s jiným motorem. Starej Outlander kdyby měl naftu tak má určitě lepší prodejní výsledky. Já mám ještě Hyundai Tucson a už se nemůžu dočkat až se toho krámu zbavím. Už jsem zjistil, že levný auto není zadarmo, tak snad s Outíkem budu konečně spokojený.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 13:41 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Japonske auto neni korejsky sunt, nema s nim (nastesti) nic spolecneho, je vyrobene z opravdovych materialu, opravdovymi japonci...
Jinak stary Outlander se mi libil, hlavne Evolution, akorat to nedovazeli do Evropy. Novy bude bomba, akorat me stve, ze to budou dodavat i Pazoutum a Citronum (4007 a FreeCross nebo tak neco). Tihle zabozrouti nejsou schopni si ani vymyslet svoje normalni auto...

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 14:04 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Ten VW motor tedy zrovna vychytanej není, byť u vozů Mitsubishi (dává se ještě do Grandise) má alespoň piezo vstřikovače. Zásadním problémem jeho instalace u/do Mitsubishi je zcela odlišná filosofie přístupu k odhlučnění: zatímco u VW dodatečně odhlučňují motor, MMC nepotřebuje nic odhlučňovat, neboť hluk a vibrace likviduje už v momentě jejich vzniku, tj. v motoru samém, a žádné dodatečné odhlučňování tudíž nepotřebuje! Z toho plynou i velké problémy a nespokojenost tradičních uživatelů vozů Mitsubishi s tímto motorem. A to nemluvím o jeho vrozených negativech!
Závěr: Počkat na turbodiesel od PSA!!!

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 16:15 
Offline

Registrován: 07 březen 2007 10:57
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha-západ
Čekat nemůžu, ale vím jak by to dopadlo :( Motor 2,2 HDI dostane Outlander nejdřív na konci roku a při mojí smůle by rovnou oznámili, že třeba na jaře bude motor přímo od Mitsubishi nebo jinej a já bych pořád čekal a čekal a takhle bych si nekoupil nic :cry: Váhal jsem mezi Outikem a Hondou CR-V ta má motor dobrej, jenže se mě to auto nějak nelíbí. S Outíkem jsem jel před 2 týdny asi 30km a o proti Korejci je to nebe a dudy. X3 je moc drahá. Suzuki a Toyota jsou menší a tam bych nerozchodil ty páté dveře co se otevírají ještě k tomu k chodníku. Já jsem si to objednal v kůži a cena je stejná jak u Santa Fé a to má Outík stejné rozměry, akorát je o 9cm užší, takže Korejce už Japonci cenově dotahují. A to má Outík xenony, šíbr, el.sklápěcí zrcátka, kartu místo klíče, lepší muziku, vestavěné hans free a spoustu jinejch vychytávek. Tak snad bude sloužit dobře, no a Korejce už nikdy :evil:

_________________
Outlander Instyle, stone grey, černá kůže


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 březen 2007 17:22 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Tak Tě potěším alespoň tím, že TDI z vlastní dílny MMC bude nejdříve koncem r. 2009.
Škoda jen, že MMC nevyužívá onoho TCDI (či jak se to píše) od Hondy. To je totiž jediný turbodiesel, který bych event. jako zarytý příznivce benzínu byl ochoten skousnout.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 březen 2007 15:17 
Offline

Registrován: 07 březen 2007 10:57
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha-západ
Honda má ten motor prý opravdu dobrej. Mě nějaká hlučnost nevadí, která zas nebude tak katastrofální, to jsou prkotiny oproti tomu co mě předvádí Tucson. Myslel jsem, že za 750.000 dostanu kvalitní auto no :( Ale nedostal!!!

_________________
Outlander Instyle, stone grey, černá kůže


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Outlander
PříspěvekNapsal: 24 květen 2007 16:25 
Offline

Registrován: 24 květen 2007 16:22
Příspěvky: 7
kolik jsi za něj dal? Za Instyle? Já ho mám z Německa za 870000,-...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 květen 2007 13:12 
Offline

Registrován: 07 březen 2007 10:57
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha-západ
Normálně 960000 to je novinka na to mi dají těžko slevu, akorát doplňky jsem z nich nějaký vyrazil grátis :) Mě nabízel dovoz dealer z Č.Budějic, ale úspora minimální a termín stejný. Jak jsi s tím spokojen? Zatím nejsou vidět, kromě předváděcích jsem viděl na silnici jen jeden.

_________________
Outlander Instyle, stone grey, černá kůže


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz