mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 20:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: druhy problem s Evem
PříspěvekNapsal: 20 červen 2006 14:32 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Ahojky vsem,

v minulem tematu jsem psal o odkatalyzovani vyfuku a problemum s volnobehem, ktere jsem mylne spojoval s touto operaci. Ted chci popsat, jak jsem je vcera vyresil (ucim se kazdy den).

S vysokymi vedry a pustenou klimatizaci, servorizenim a brzdovym posilovacem se me problemy s volnobehem rapidne zhorsili. Na palubovce stale svitil Check Engine, kod "Idle" - volnobeh, auto navic ve vedrech i spatne startovalo, coz me vystrasilo....navic auto ma 7 mesicu od uvedeni do provozu... :oops:
Takze jsem sel po zavade az ji nasel....byla to jen spatna kostra primo na baterii, Evo ma velke V na predni kapote a jim pronika voda na motor, no a objimka trosku zoxidovala a vytvorila prechodovy odpor, ktery mel vliv na starty, napeti vstrikovacu, vsechny relatka apod.
Ted je auto jako vino, Check Engine sam zmizel, dokonce bez resetu diagnostickym pristrojem...!, motor startuje na prvni otoceni klicku. Drive jelo dobre jen ve vysokych otackach, kdy alternator dodaval hodne proudu. Asi udelam poradnou kostru jako u meho stareho Subaru, rozvedl jsem tehdy tluste draty po celem motorovem prostoru a situace se proklate zlepsila.
Takze bacha na baterii a kontakty!!! :wink:
Vim ze v mechanice zkusene pardaly tim nic nenaucim, ale nekdy i banalni zavada muze pripravit nemile prekvapeni.

EvoMan


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz