mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 08 květen 2024 14:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 duben 2010 11:55 
Offline

Registrován: 14 červenec 2009 20:39
Příspěvky: 62
Automobil: stealth
Typ motoru: twin
Rok výroby: 1992
Nemáte někdo osobnější vztah k majiteli?Minulý rok jsem zakoupil kotouče a čelisti na II.gen.Teprve asi před měsícem jsem je chtěl nechat namontovat a až mechoš si všiml,že jedna čelist má kratší nožičky (nevleze se tam tak větší kotouč,ale nápisy jsou na obou brzdičích,i velikost je shodná-takže při nákupu to mně i panu Fárovi uniklo).Pan Fára byl vstřícný po mobilu,pak i na emailu.Po zaslání balíku byl překvapený,že jsem ho stihl nabarvit na žluto a není rezavý.To jsme si vysvětlili,zaslal jsem i rozměry a foto toho správného.Zpátky mi došel brzdič s delšíma nožičkama,ale nejen bez nápisu MITSU..,ale i od pohledu útlejší,takže úplně na nic..Na dotaz mi řekl,že nic jiného neměl a nemá a prachy nevrátí,jen brzdiče vyměňuje.Otázka,zda mi to nemohl říci před odesláním zbytečného dílu,nebyly zodpovězena,stejně tak jestli mám počkat nebo prosba o mrknutí do skladu,když si myslím,že je vykupuje po párech..:(
Tak mám 2 větší kotouče,které jsem už nechal srovnat,1 brzdič,který k nim pasuje a druhý do vitríny.Investice asi 12 000 je ve sklepě:(
Budu vděčen za jakoukoli radu-než tam pojedu osobně..Maily mám uložené,právníkovi by to stačilo-jako uznání nákupu i reklamace,ale jsou to další komplikace..


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20 duben 2010 16:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 11 listopad 2005 17:48
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi 3000GT SL
Rok výroby: 1991
Evropská a americká verze mají rozdílné kotouče,přední jsou 270 a 249mm,brzdiče jsou stejné, jenom evropské mají delší úchyty.S Fárou to je těžký,peníze prostě nevrací.Když si od něj něco chceš půjčit,zaplatit a vyzkoušet,případně vrátit,neexistuje.Třeba ale na rozdělovač do Galanta nám dal týden záruku.Chce to za ním zajet a dohodnout se osobně.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21 duben 2010 22:31 
Pan Fara - jednou jsem od nej bral dil a neskutecne jsem se spalil. Me doporuceni - ten clovek nevi, co prodava, a nebo to vi, a chce s lidma vybehnout... Jde prece jen o prachy.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz