mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 01:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přední el. spojler
PříspěvekNapsal: 22 březen 2011 13:18 
Offline

Registrován: 18 říjen 2007 17:11
Příspěvky: 120
Bydliště: PRAHA
Automobil: 3000gt
Rok výroby: 1994
Zdarec.
Mám možnost koupit 3000gt turbo - evropská verze.Podle fotek auto vypadá pěkně,ale má najeto 250tis.
Má někdo zkušenost kolik vydrží turbo? A ještě dotaz, vim že turbo má el. spojler a mám
pocit, že jak zadní tak i přední, ale prodávající tvrdí, že evropská verze má jenom zadní.



Dik za info


Přílohy:
DSC02398.1.jpg
DSC02398.1.jpg [ 177.82 KiB | Zobrazeno 2498 krát ]
DSC02397.1.jpg
DSC02397.1.jpg [ 158.65 KiB | Zobrazeno 2499 krát ]

_________________
3000GT,USA,r.v. 1993
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přední el. spojler
PříspěvekNapsal: 22 březen 2011 14:48 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,

systém 'Active areo' zahrnuje pohyblivý zadní i přední spoiler ale není ve všech modelech (bylo za příplatek). Ve předu není nic vidět, protože se v podstatě se vysune kus spodního krytu motoru a sniží se prostor pod přední částí vozu, kdo neví co hledat tak nic nevidí, protože v klidovém stavu se to tváří jako kus plastu - krytu pod motorem - je to v podstatě cipovina na tom by mé rozhodnutí nestálo :-) 250 tisíc je GT dost, já mám cca 160 tisíc a dost věcí jsem musel opravovat a ještě mě nějaké čekají - ale pokud se tomu někdo věnoval může to být OK - není to tak častý případ, většina GT je dost vyplundrovaných, bohužel.... Buď spíš opatrný jinak je to žrout peněz :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přední el. spojler
PříspěvekNapsal: 22 březen 2011 18:19 
Offline

Registrován: 18 říjen 2007 17:11
Příspěvky: 120
Bydliště: PRAHA
Automobil: 3000gt
Rok výroby: 1994
a co se týče ECS, to by tam mělo být?

_________________
3000GT,USA,r.v. 1993


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přední el. spojler
PříspěvekNapsal: 23 březen 2011 10:20 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,

mělo by být, ale i to byla volitená výbava..... No po ECS bych také zrovna neplakal, je to v podstatě pouze systém změny tuhosti tlumičů pérování vlivem pootočení clonek v hydraulickém obvodu tlumiče pérování, nyní to mám a jezdím převážně na polohu TOUR - jsme v čechách silnice hrozný, polohu SPORT mohu dát v ČR tak někde na NOVÉ dálnici, rozhodně ne na D1, to Ti vyšplouchá mozek :-) Navíc jsem měl namontovány na předchozím GT žluté KONI a musím říct, že celkové chování auta bylo daleko lepší - tohle je buď bačkora nebo prdeloklep o nějaké vyváženosti se nedá hovořit, ty KONI byly sice tužší ale celkově komfort tak neutrpěl, měly nějakou progresivní charakteristiku a tak se s tím dalo slušně upalovat a přesto si neměl pocit nechtěné masáže....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přední el. spojler
PříspěvekNapsal: 24 březen 2011 02:53 
Brumla píše:
Ahoj,

mělo by být, ale i to byla volitená výbava..... No po ECS bych také zrovna neplakal, je to v podstatě pouze systém změny tuhosti tlumičů pérování vlivem pootočení clonek v hydraulickém obvodu tlumiče pérování, nyní to mám a jezdím převážně na polohu TOUR - jsme v čechách silnice hrozný, polohu SPORT mohu dát v ČR tak někde na NOVÉ dálnici, rozhodně ne na D1, to Ti vyšplouchá mozek :-) Navíc jsem měl namontovány na předchozím GT žluté KONI a musím říct, že celkové chování auta bylo daleko lepší - tohle je buď bačkora nebo prdeloklep o nějaké vyváženosti se nedá hovořit, ty KONI byly sice tužší ale celkově komfort tak neutrpěl, měly nějakou progresivní charakteristiku a tak se s tím dalo slušně upalovat a přesto si neměl pocit nechtěné masáže....


Praveze na rozdrbanej ceste davam automaticky SPORT, pomaha chranit auto pred poskodenim :wink:

Mimochodom ECS v mode `tour` samo nastavi tvrdsiu charakteristiku v pripade `bouncy driving` (ma k tomu aj G-senzor)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz