mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 09 květen 2024 18:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ojnice
PříspěvekNapsal: 29 srpen 2011 21:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 březen 2010 14:15
Příspěvky: 34
Automobil: Mitsubishi 3000GT VR-4
Typ motoru: 6G72 TT
Rok výroby: 1991
Zdravím. Tak mi ta holka zase zaklepala na klice, tak pomalu to rozdělávám a jelikož tu mám ještě jeden blok tak přemýšlím, že použiju ten. Mám dotaz, nevíte náhodou jak to je s těma písmenama na ojnicích: 72*X? co znamenají? 72 je asi typ motoru, ale ty písmena vážně nevim. Nemají různě označený sohc, dohc a turbo? Ale těch písmen jsem viděl už víc tak tomu nerozumím!!! :think: Díky


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ojnice
PříspěvekNapsal: 09 září 2011 18:59 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Pokud to uděláš ,,pořádně" nemá to snad proč znovu zaklepat.
Pokud to rozděláváš je důležitý jít šál po šálu.
Mě se na jedny ojce střihly zámky tak ojka šla ven.
Čísla nevím musel bych mrknout co mám u sebe

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ojnice
PříspěvekNapsal: 11 září 2011 12:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 březen 2010 14:15
Příspěvky: 34
Automobil: Mitsubishi 3000GT VR-4
Typ motoru: 6G72 TT
Rok výroby: 1991
Ahoj. Nebudeš mi věřit , ale do tý doby než to zaklepalo jsem si myslel, že to je udělaný pořádně. :wink: GT jsem koupil tak už asi rok půl nejezdilo a bylo to zadrbaný tím způsobem, že šála na třetím válci skoro vůbec nebyla tim pádem ojnice v háji a ještě byli protočený dvě šály na uložení kliky. Nebejt toho, že už z toho stříkal olej kolem kliky, tak by s tím bejvalej majitel asi jezdil dál! :roll: A to je asi ten problem, blok jsem dával jinej a i když jsem to všechno umyl atd. a že toho bylo, tak se asi tím novým olejem někde něco uvolnilo a před plánovanou zkrácenou výměnou, to zase zaklepalo. No nic chybama se člověk učí. (hned se motor vyndává líp, když už člověk ví kam šáhnout :lol: ) Jde mi o to, jestli můžu použít ojnice s jakýmkoliv písmenem na turbomotor. někde jsem se dočetl že na všechny dohc jsou použitelný, ale ty písmena mi vrtaj hlavou!!! :sad:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ojnice
PříspěvekNapsal: 12 září 2011 06:45 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Talon píše:
Ahoj. Nebudeš mi věřit , ale do tý doby než to zaklepalo jsem si myslel, že to je udělaný pořádně. :wink: GT jsem koupil tak už asi rok půl nejezdilo a bylo to zadrbaný tím způsobem, že šála na třetím válci skoro vůbec nebyla tim pádem ojnice v háji a ještě byli protočený dvě šály na uložení kliky. Nebejt toho, že už z toho stříkal olej kolem kliky, tak by s tím bejvalej majitel asi jezdil dál! :roll: A to je asi ten problem, blok jsem dával jinej a i když jsem to všechno umyl atd. a že toho bylo, tak se asi tím novým olejem někde něco uvolnilo a před plánovanou zkrácenou výměnou, to zase zaklepalo. No nic chybama se člověk učí. (hned se motor vyndává líp, když už člověk ví kam šáhnout :lol: ) Jde mi o to, jestli můžu použít ojnice s jakýmkoliv písmenem na turbomotor. někde jsem se dočetl že na všechny dohc jsou použitelný, ale ty písmena mi vrtaj hlavou!!! :sad:

Musím se dokopat do kůlny a mrknout na ojnice.
Mám za to, že tam byly taky různá označení

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz