mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 17:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 29 prosinec 2011 00:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srpen 2011 13:06
Příspěvky: 77
Bydliště: ostrava jih
Automobil: gt3000
Typ motoru: 6v
Rok výroby: 1992
ahojik tak koukam že žarovka je problem sakra je je jeste nemnenil a ani nevim co tam je musim to skouknout ale z praxew vim že silna žAROVKA ODDELA PARABOLU A ZAS TAK MOC TO NESVITI

jo a technickou bych pořešil kdyby nekdo potřeboval

_________________
starši pan ale autař skoroveteran gt3000 mišaček


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 prosinec 2011 16:27 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
enemdym píše:
expresion píše:
jj, nad tim uz jsem uvazoval...ale mam strach ,ze se mi ty patice prehrejou a muze to zacit treba horet.Navic ty silnejsi jsou nehomologovane ,ale co uz ,kdyz mam i nehomologovane svetlomety :D Asi je koupim a zkusim i schrastit nekde keramicke patice na H4.


exi, kdyz menis H4 zarovku, musis vymontovat celou parabolu ven z auta?



@Enemdym : Uz si to poradne nepamatuju jestli jsem to tam daval s zarovkou uvnitr nebo ne,ale myslim ,ze to nemusim nejak slozite rozebirat.Staci kdyz oddelam ten horni plast kolem svetla a pak uz se tam nejak rukou dostanu.. zarovku drzi takova dratena spona (viz odkaz)....

http://www.3sx.com/installs/h4/index.html


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30 prosinec 2011 16:18 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
expresion píše:
enemdym píše:
expresion píše:
jj, nad tim uz jsem uvazoval...ale mam strach ,ze se mi ty patice prehrejou a muze to zacit treba horet.Navic ty silnejsi jsou nehomologovane ,ale co uz ,kdyz mam i nehomologovane svetlomety :D Asi je koupim a zkusim i schrastit nekde keramicke patice na H4.


exi, kdyz menis H4 zarovku, musis vymontovat celou parabolu ven z auta?



@Enemdym : Uz si to poradne nepamatuju jestli jsem to tam daval s zarovkou uvnitr nebo ne,ale myslim ,ze to nemusim nejak slozite rozebirat.Staci kdyz oddelam ten horni plast kolem svetla a pak uz se tam nejak rukou dostanu.. zarovku drzi takova dratena spona (viz odkaz)....

http://www.3sx.com/installs/h4/index.html


Tak jsem to vcera menil, daval jsem tam silnejsi.Je to porod, prstama jsem dokazal zarovku akorat vytahnou ,ale zpatky novou jsem uz nezvladl.Musel jsem tudiz cele to svetlo rozebrat a vytahnout :( Zase jsem si dobre zanadaval .....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30 prosinec 2011 21:16 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
expresion píše:

Tak jsem to vcera menil, daval jsem tam silnejsi.Je to porod, prstama jsem dokazal zarovku akorat vytahnou ,ale zpatky novou jsem uz nezvladl.Musel jsem tudiz cele to svetlo rozebrat a vytahnout :( Zase jsem si dobre zanadaval .....


Tak to sem predpokladal, ze to musi jit cela parabola ven. U tohoto auta clovek nadava docela casto... Japoncici maj preci jen mensi ruce :smile:

Brumlo, ty hellay maji jake uchyceni zarovky :?: , neprijde mi podle obrazku nize, ze tam maji take bajonet, co ma ex..., jen nejakou objimku z pryze?
viz ilustracni foto http://cdn1.autopartsnetwork.com/images ... 856HEL.JPG :?: :think:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31 prosinec 2011 04:33 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
enemdym píše:
expresion píše:

Tak jsem to vcera menil, daval jsem tam silnejsi.Je to porod, prstama jsem dokazal zarovku akorat vytahnou ,ale zpatky novou jsem uz nezvladl.Musel jsem tudiz cele to svetlo rozebrat a vytahnout :( Zase jsem si dobre zanadaval .....


Tak to sem predpokladal, ze to musi jit cela parabola ven. U tohoto auta clovek nadava docela casto... Japoncici maj preci jen mensi ruce :smile:



Ty by jsi to mozna zvladl...ja jsem zhavaroval na tom ,ze jsem nedokozal tu zarovku zajistit zpatky tou dratenou sponou..

Ale to svetlo samo o sobe je debilni.... nechapu proc to drzi jen na dvou sroubkach a pak na nejake blbe pruzince... proc tam nemuzou byt jenom 4 sroubky...na kazde strane jeden.....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31 prosinec 2011 11:07 
Offline

Registrován: 02 prosinec 2009 19:06
Příspěvky: 233
Automobil: Mitsubishi 3000GT VR4 Twin turbo
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 2000
Hoj ex
to pérko tam bode asi na nastavení toho světla , abe svítilo tam kam svítit mááááááá :smile:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31 prosinec 2011 17:10 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
protoze ty 4 sroubky, co drzi komplet sestavu paraboly, sem mel zarezle, taky sem demontaz provadel vysroubovanim 2 stelovacich sroubku a pruzinky. Ale standardni postup to asi nebude, ale je za to nejrychlejsi


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 leden 2012 15:55 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
enemdym píše:
expresion píše:

Tak jsem to vcera menil, daval jsem tam silnejsi.Je to porod, prstama jsem dokazal zarovku akorat vytahnou ,ale zpatky novou jsem uz nezvladl.Musel jsem tudiz cele to svetlo rozebrat a vytahnout :( Zase jsem si dobre zanadaval .....


Tak to sem predpokladal, ze to musi jit cela parabola ven. U tohoto auta clovek nadava docela casto... Japoncici maj preci jen mensi ruce :smile:

Brumlo, ty hellay maji jake uchyceni zarovky :?: , neprijde mi podle obrazku nize, ze tam maji take bajonet, co ma ex..., jen nejakou objimku z pryze?
viz ilustracni foto http://cdn1.autopartsnetwork.com/images ... 856HEL.JPG :?: :think:


Ahoj,
ta pryžová potvora je pouze kryt proti vlhkosti, ale drátěná spona tam je, prochází těmi malými otvory na boku... Šroubky by Ti zareznout neměly, originál jsou nerezové, tedy ty co drží nerezový plechový rámeček. Pak jde celá parabola vyndat směrem dopředu...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 leden 2012 11:50 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
3000LS píše:
Hoj ex
to pérko tam bode asi na nastavení toho světla , abe svítilo tam kam svítit mááááááá :smile:


Ja vim na co tam je..... ale centrovat to svetlo 4 mi sroubky by taky slo... a pohodlneji si myslim....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 duben 2012 09:48 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
narazil sem na tento inzerat, treba pomuze
http://jdm-meeting.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=3506


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 duben 2012 20:31 
Offline

Registrován: 25 září 2011 14:38
Příspěvky: 184
Automobil: Dodge Stealth
Typ motoru: DOHC non turbo
Rok výroby: 1991
Tye to je pěkný... já už mam nové, objednané z ameriky.. ale.. že bych byl nak extra spokojenej s jejich svítivostí se říci nedá.. tak asi zkusím koupit i tydle.. 400 za pár.. to je za hubičku.. oproti tem hellam za 3000/par.. nebo kolik.. :)

_________________
Dodge Stealth RT rv. 91 3.0 DOHC
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 duben 2012 18:16 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
ja je zkusim

este nake dalsi podklady, konkretne tyto autopaly nekdo v us testoval
http://www.flickr.com/photos/yoshibishi/

nejverohodnejsi test bude stejne nazivo v noci a zatackovity teren :cool:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 duben 2012 19:33 
Offline

Registrován: 25 září 2011 14:38
Příspěvky: 184
Automobil: Dodge Stealth
Typ motoru: DOHC non turbo
Rok výroby: 1991
http://www.3sgto.org/f20/autopal-e-code-h4-conversion-1st-gen-review-4267.html

To co si poslal je uryvek odsud.. tady je toho víc.. :) docela to chválí.. v porovnání s tema silvestarama ze o hodne lepsi.. ikdyz to tak neni videt.. na fotkach.. a ze dat do tech autopalu nakou drazsi zarovku .. tak jeste lepsi .. :) tak do nich taky pujdu a narvu tam ty zarovky z globusu 250 jedna nebo kolik a az +90% v noci lepsi svitivost.. a hlavne dosah.. známej je kupoval do staryho bmw tedka a ze prej luxus :) xenony to nebudou, ale aspon neco :cool:

_________________
Dodge Stealth RT rv. 91 3.0 DOHC
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 srpen 2013 22:14 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
enemdym píše:
ja je zkusim

este nake dalsi podklady, konkretne tyto autopaly nekdo v us testoval
http://www.flickr.com/photos/yoshibishi/

nejverohodnejsi test bude stejne nazivo v noci a zatackovity teren :cool:


Tak autopaly sou namontovane - uz jen pro ten pocit, sou holt nove (zarovka H4 - stejne jako u hella).
V noci sem este nejel, tento test me este ceka.
Puvodni helly byly jiz vydatne opiskovane a mirne nazloutle, mely uvnitr reflektoru parabolku, autopaly ji nemaji a tak na fotkach (pro "srovnani") nemaji uprostred cerne kolo.
Co sem zatim zjistil, tak to, ze mouchy autopaly likviduji celnim stretem stejne vykonne jako helly :lol:


Přílohy:
autopal.jpg
autopal.jpg [ 275.47 KiB | Zobrazeno 8898 krát ]
hella.jpg
hella.jpg [ 267.2 KiB | Zobrazeno 8898 krát ]
L_hella-P_autopal.jpg
L_hella-P_autopal.jpg [ 222.23 KiB | Zobrazeno 8898 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz