mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 duben 2024 00:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 08 prosinec 2011 20:45 
Offline

Registrován: 25 září 2011 14:38
Příspěvky: 184
Automobil: Dodge Stealth
Typ motoru: DOHC non turbo
Rok výroby: 1991
viz. telefon... :) každopádně pokud má někdo něco.. rád si vyslechnu další nabídky :-D

_________________
Dodge Stealth RT rv. 91 3.0 DOHC
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 prosinec 2011 21:57 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Origo svetla na 1g sou pro jizdu v noci nedostacujici. S jejich vykonem nejsem vubec spokojeny (ani dalkove to moc nezachrani). Co tu navrhuje Brumla, jako moznost nahrady plus vylepseni v jednom, se mi jevi jako nejlepsi moznost, kdyz je to odzkousena varianta (hella). Takze uz to zavisi - jako obvykle - jen na te cene :think:

to Serge:
Dodge (na nd) je bohuzel taky jednoocko
Obrázek

tak ted uvazuju... rad bych pomohl, ale jestli si neporidim ty hellay, tak zbavit se tohoto dnes stezejniho nahradniho dilu mi neprijde zrovna rozumne. Jak moc rychle a akutne to potrebujes - "jen" kvuli technicke?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 prosinec 2011 00:31 
Offline

Registrován: 25 září 2011 14:38
Příspěvky: 184
Automobil: Dodge Stealth
Typ motoru: DOHC non turbo
Rok výroby: 1991
enemdym: no takhle ti to řeknu... ja si určitě budu kupovat světla s možností vyměnit žárovku, to co hodil brumla je drahé, radši to objednám z ameriky levněji, ikdyž ne možná tak kvalitně jako jsou helly.. ale ono nadruhou stranu i helly člověk objedna z ameriky levneji nez je todle.. a to i vcetne xenonu :) jakože já chci jít určitě do xenonů, takže výměna světel je jasná.. každopádně aktuálně se mi jedná o to, že prostě nezařídim už technickou bez auta, tudíž tam musím jet s autem.. a ikdyž vyřeším vše co se zadních blinkrů týče ... tak prostě mi nesvítí potkávačka a svítí mi pouze dálkovka.. mě to vubec nevadí, ja si snížil dalkovky, že je mam skoro jako potkávačky a svítim si parádne ve dne v noci.. :) ale na technickou potrebuju oboje.. a prostě klidně sem ochotnej se domluvit, že si tu lampu vypujčím na technickou a pak ti jí vrátím zpátky, pokud po tomto ND tak hodně toužíš.. ja sem s mýma světlama aktualne spokojenej, ale na technicky by to tezce neproslo :) a taky si chci hlavne hodit ty xenony..a nez to prijde a nez to zapojim.. potrebuju neco co jim ukazu.. a pak je mi to jedno.. :) šak všichni chodí na technickou s takovyma plečkama, že jim to sotva drží pohromadě.. a ja mam auto v parádním technickym stavu, nadhernou garážovku.. a jen kvuli cervenym blinkrum vzadu a aktualne nesvitici potkávačce vepředu nemam udelat technickou? šak to je směšné :)

_________________
Dodge Stealth RT rv. 91 3.0 DOHC
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 prosinec 2011 00:37 
Offline

Registrován: 25 září 2011 14:38
Příspěvky: 184
Automobil: Dodge Stealth
Typ motoru: DOHC non turbo
Rok výroby: 1991
a jako jak treba nabizi redsam obe dve lampy vcetne moturku a vseho za 2tisice ... to je hezké, ale přijde mi zbytečné do toho investovat, jen kvuli té technické, když vim že za par mesicu stejne chci kupovat jina svetla, abych do nich ty H4 xenony proste narvat mohl :) nevim enemdyme, hod mi do zpravy cislo kdyztak a domluvime se..

_________________
Dodge Stealth RT rv. 91 3.0 DOHC
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 prosinec 2011 08:05 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,

nechci Vám tu Hellu vnucovat, ale nyní stojí jedna lampa cca 1600,-- a je to komplet kit i s kabelama, v USA to na síti vidíš možná levnějí, ale dopatíš dopravu a u nás clo a DPH (není to zboží z EU a bez celní limity se výrazně snížily) to to radši přivezte z UK - mnoho zdaru!


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 prosinec 2011 13:36 
Offline

Registrován: 02 prosinec 2009 19:06
Příspěvky: 233
Automobil: Mitsubishi 3000GT VR4 Twin turbo
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 2000
Ahoj , jen malá pozn. na STK klidně můžeš říct , že to před odjezdem k nim svítilo ,tak si myslím že buď to napíší do malých závad , nebo to nebudou řešit ...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2011 13:08 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
to 3000LS
:think: myslis, ze to bude mala zavada?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2011 14:28 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Mam dotaz ke svetlum, je mozne nejak jednoduse zvysit proud nebo napeti tak aby moje H4 svitily cca o 10-20% vice?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2011 18:20 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Serge píše:
a jako jak treba nabizi redsam obe dve lampy vcetne moturku a vseho za 2tisice ... to je hezké, ale přijde mi zbytečné do toho investovat, jen kvuli té technické, když vim že za par mesicu stejne chci kupovat jina svetla, abych do nich ty H4 xenony proste narvat mohl :) nevim enemdyme, hod mi do zpravy cislo kdyztak a domluvime se..


ahoj Serge, svetlo je venku, nabizim ho k prodeji.
cenu posilam pres SZ

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2011 18:43 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
expresion píše:
Mam dotaz ke svetlum, je mozne nejak jednoduse zvysit proud nebo napeti tak aby moje H4 svitily cca o 10-20% vice?


Ahoj 'expre' dají se koupi silnější H4 s větší watáží, ale trpí konektory a paraboly se přehřívají....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2011 19:07 
Offline

Registrován: 02 prosinec 2009 19:06
Příspěvky: 233
Automobil: Mitsubishi 3000GT VR4 Twin turbo
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 2000
Too enemdym

chceš snad říct , že spálenó :idea: ti napíšó do vážnéch závad ?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2011 20:00 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
3000LS píše:
Too enemdym

chceš snad říct , že spálenó :idea: ti napíšó do vážnéch závad ?


hoja, toz tak bych to nerek, ale myslim, ze by klidne mohli vyzadovat provest napravu na miste, tedy spalenou zarovku vymenit. Jaky by pak byl scenar, kdybys jim rek, ze to "neumis" a ze musis do servisu, nevim (estli by si opravdu chteli overit, ze ti to bude svitit a nebo jestli by te pustili i s jednim okem...). Zajimalo by me to samotneho, kdo mate kamosa na technicke, zkuste se pro zajimavost zeptat, jak to (by to) resi(li) :think:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 prosinec 2011 18:05 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Brumla píše:
expresion píše:
Mam dotaz ke svetlum, je mozne nejak jednoduse zvysit proud nebo napeti tak aby moje H4 svitily cca o 10-20% vice?


Ahoj 'expre' dají se koupi silnější H4 s větší watáží, ale trpí konektory a paraboly se přehřívají....


jj, nad tim uz jsem uvazoval...ale mam strach ,ze se mi ty patice prehrejou a muze to zacit treba horet.Navic ty silnejsi jsou nehomologovane ,ale co uz ,kdyz mam i nehomologovane svetlomety :D Asi je koupim a zkusim i schrastit nekde keramicke patice na H4.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 prosinec 2011 19:37 
Offline

Registrován: 25 září 2011 14:38
Příspěvky: 184
Automobil: Dodge Stealth
Typ motoru: DOHC non turbo
Rok výroby: 1991
expresion píše:
jj, nad tim uz jsem uvazoval...ale mam strach ,ze se mi ty patice prehrejou a muze to zacit treba horet.Navic ty silnejsi jsou nehomologovane ,ale co uz ,kdyz mam i nehomologovane svetlomety :D Asi je koupim a zkusim i schrastit nekde keramicke patice na H4.


Takže až uvídím někde hořícího stealtha, seš to ty jo? :-D

_________________
Dodge Stealth RT rv. 91 3.0 DOHC
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23 prosinec 2011 19:34 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
expresion píše:
jj, nad tim uz jsem uvazoval...ale mam strach ,ze se mi ty patice prehrejou a muze to zacit treba horet.Navic ty silnejsi jsou nehomologovane ,ale co uz ,kdyz mam i nehomologovane svetlomety :D Asi je koupim a zkusim i schrastit nekde keramicke patice na H4.


exi, kdyz menis H4 zarovku, musis vymontovat celou parabolu ven z auta?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz