mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 10 květen 2024 18:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: něco od konkurence
PříspěvekNapsal: 06 květen 2012 19:09 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,

v pátek jsem se na pozvání zůčastnil BMW JoyDrive Tour na letišti v Hradci... Program byl zajímavý (jizdy s různými na modely na zručnostní trati na letištní ploše a seznamovací jízdy po okolí). Musím říci, že některé technické finesy mě uchvátily, kromě vyspělého Head-up displeje samozřejmě v barvě, rozpoznáváním značek s omezením rychlosti, sledování vybočení z jizdního pruhu a pod. jsem byl zcela nadšen z 8 stupňového automatu a zcela mimořádných jízdních vlastností... Prostě pokrok nezastavíš a zde se udělalo opravdu hodně práce!


Přílohy:
2012-05-04 13.02.21.jpg
2012-05-04 13.02.21.jpg [ 1.37 MiB | Zobrazeno 2047 krát ]
2012-05-04 09.02.13.jpg
2012-05-04 09.02.13.jpg [ 1.66 MiB | Zobrazeno 2047 krát ]
2012-05-04 08.45.25.jpg
2012-05-04 08.45.25.jpg [ 1.55 MiB | Zobrazeno 2047 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: něco od konkurence
PříspěvekNapsal: 07 květen 2012 05:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
A musí se u toho bavorského moru ještě držet volant? Nebo to už je jak KITT, zavez mně domů a až tam budeme tak mně vzbuď.
Já ti nevím, já jsem si myšáka kupoval kvůli požitku z jízdy. Kdyby mi stačilo obyčejné přibližovadlo tak si koupím nějakou tuctovku nacpanou elektronikou. Nic proti pokroku ale aby za mně auto hlídalo jestli náhodou na úplně prázdné silnici nejedu po čáře a v případě deště z vlastní iniciativy pozavíralo okna :think:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: něco od konkurence
PříspěvekNapsal: 07 květen 2012 07:17 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,

volant se rozhodně držet musí :grin: jsou to velmi agilní auta, dynamika je velmi dobrá a v případě BMW hovořit o 'nějaké tuctovce nacpané elektronikou' no nevím, není to Peugeot nebo Citroen. Nejsem extra příznivec BMW ale jsem objektivní.... Ty čáry to hlídá aby jsi třeba nezahrápal a můžeš to vypnout, adaptabilní tempomat Ti hlídá odstup od človíčka před Tebou a když tak sám začne brzdit taky to není úplný nesmyls i když to není pro každého, já třeba tempomat zásadně nepoužívám ani dlouhých trasách... ale mít možnost volby proč ne :lol: A musím říct (a to mám GT moc rád), že mezi kužely na trati bych se s GT nechytnul ani náhodou, ovladatelnost obou aut se nedá srovnat, zatáčka pod plynem s BMW, lehoučkým driftem krásně korigovatelné a fakt jsem se tlemil jako blbec šlo to nádherně...ve stejné zatáčce bych se s nedotáčivým GT neskutečně nadřel a ještě bych to neprojel tak čistě a rychle. GT je srdcovka, ale lepší rozhodně není....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz