mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 16:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 250 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 30 říjen 2013 08:11 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
rador87 píše:
ahoj, menil uz niekto z vas brzdove hadice, chcel by som poriadne opletene no rozhodujem sa ci kupit original sadu alebo si dat vyrobit..


Ahoj,

kupoval jsem kdysi opletené, nerezové a drží po cca 5-ti letech slušně, při výběru velký pozor na připojovací šroubení na brzdiči, jsou 3 typy napojení a tak pozor ať správně to objednáš a také délky jsou různé, je to docela guláš :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 31 říjen 2013 14:35 
Offline

Registrován: 25 prosinec 2009 19:41
Příspěvky: 33
Bydliště: martin 0903964282
Automobil: carisma1,6-1,8gdi
Typ motoru: 4g92-4g93
Rok výroby: 1998
rador87 píše:
ahoj, no oleje som postupne skusal 5W40, 10W40 a teraz tam mam shell racing 10W60... olejovy filter je klasika purflux, bypass ventil olejoveho chladica je pravdepodobne funkcny (po jazde je chladic horuci) olejovy chladic som daval vacsi (asi o 3 riadky) z pajera lebo ten moj origo uz tiekol a pri vymene som ho dokladne vyplachol benzinom, hadice tiez. olejova vana bola trochu premacknuta ale po vyklepani sa nic nezmenilo, sitko nasavania je samozrejme tiez vycistene.. a pri montazi noveho cerpadla som pre istotu tiez skontroloval pretlakovy ventil (piestik a pruzinka) - vsetko je ok..

olej neubuda, turba nekuria, jedno som mal na GO druhe je zatial ok..

uz fakt neviem co s tym, s hydrostelmi to nemoze mat nieco? a pri vyssich otackach je to dostatocny tlak?

asi este vyskusam hustejsi olej 15W a nastavit volnobeh na vyssie otacky.. (v zime neplanujem jazdit)






tie turba a hydrostely vacky kluka maju vetsiu objemovu stratu ako dodavka cerpadla na nizke otacky aj saci ucinok cerpadla pri nizkych otackach je nizsi myslim ze segment vo vnutri cerpadla je 9mm siroky alebo sa mylim? taky isty mam na 4 valci bez turba


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2013 10:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 12 listopad 2013 08:13
Příspěvky: 28
Bydliště: Mohelnicko
Automobil: Mitsubishi 3000GT
Rok výroby: 1991
Vcera jsem byl na rozvodech a vymene svicek s GT3000 u Ladi(Kuno) a vsem,kdo neco potrebuji na aute opravit, tak doporucuji navsevu u Ladi.
Je to skvelej mechos,ktere vi kde sahnout, skvelej a skromnej clovek, ne zadnej machirek-ti toho hlavne nakecaj a rad bych si ho zaradil,mezi sve kamarady. Diky moc Lado,ze jsem te poznal.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2013 12:15 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Sally píše:
Vcera jsem byl na rozvodech a vymene svicek s GT3000 u Ladi(Kuno) a vsem,kdo neco potrebuji na aute opravit, tak doporucuji navsevu u Ladi.
Je to skvelej mechos,ktere vi kde sahnout, skvelej a skromnej clovek, ne zadnej machirek-ti toho hlavne nakecaj a rad bych si ho zaradil,mezi sve kamarady. Diky moc Lado,ze jsem te poznal.


:grin: prst nahoru ve smailíkách není, chudák spc bude teď totálně zmaten z té dvoupohlavnosti (sorry sally, ty nebudeš asi vědět o co go) :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2013 13:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 12 listopad 2013 08:13
Příspěvky: 28
Bydliště: Mohelnicko
Automobil: Mitsubishi 3000GT
Rok výroby: 1991
:grin: prst nahoru ve smailíkách není, chudák spc bude teď totálně zmaten z té dvoupohlavnosti (sorry sally, ty nebudeš asi vědět o co go) :lol:[/quote]

Hmm. nevim o co go,tak to osvetli.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2013 14:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Sally: Dík za uznání,rád se s Tebou kdykoliv potkám a to nejen u mne na dílně.

Ad "dvojpohlavnost"-Na fotkách z našeho "minisrazu" s Titanem a Expresionem je na fokách u aut vyfocena moje manželka. Na Fb se toho někdo chytil,že ten Kuno je vlastně žena a tak jsem to po domluvě k klukama nerozporoval.
Každopádně si myslím,že zde na to nikdo neskočil :wink: a pro ty, kteří snad zapochybovali je zde omluva a mé dementi: Kuno je Ladislav Vyoral. :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2013 20:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 12 listopad 2013 08:13
Příspěvky: 28
Bydliště: Mohelnicko
Automobil: Mitsubishi 3000GT
Rok výroby: 1991
Kuno píše:
Sally: Dík za uznání,rád se s Tebou kdykoliv potkám a to nejen u mne na dílně.

Ad "dvojpohlavnost"-Na fotkách z našeho "minisrazu" s Titanem a Expresionem je na fokách u aut vyfocena moje manželka. Na Fb se toho někdo chytil,že ten Kuno je vlastně žena a tak jsem to po domluvě k klukama nerozporoval.
Každopádně si myslím,že zde na to nikdo neskočil :wink: a pro ty, kteří snad zapochybovali je zde omluva a mé dementi: Kuno je Ladislav Vyoral. :grin:


Sranda musi byt i kdyby na chleba nebylo, to se o Cechach rikalo ve Statech.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 13 prosinec 2013 22:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
Pánové,
kdo máte na Myšákovi vzadu evropská světla, jak je tam řešená mlhovka? Respektive kde přesně je, můžete to někdo nafotit?

norad


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 14 prosinec 2013 08:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Když jsem auto koupil,tak jsem tam měl dodělávanou hnusnou mlhovku a už tam není :wink: a ani nebude-tkže nemohu poradit,jen snad abys to neřešil. :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 14 prosinec 2013 13:22 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Jistě mlhovku mě na technický blbeček mladej navrhnul ať ji vyříznu do zadního plastu tak jsem se na něj hnusně podíval jestli to jako myslel vážně ?
vzadu svítí 4 žárovky tak ze dvou jdou udělat provizorně mlhovky jen pro technickou

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 14 prosinec 2013 19:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
Já tam měl taky jakýsi přídavný paskvil který šel do pryč, vypadalo to jak ten zázrak co měl děda na stodvacítce. No a právě přemýšlím jak stejný výsledek vykouzlit pomocí dvouvláknových žárovek.
A že by ani evropská verze v tomto ohledu nesplňovala evropské předpisy?? :think:

norad


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 14 prosinec 2013 20:03 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
jde jen o to jestli to udělat pořádně což je vždy lepší a na trvalo nebo jen dočasně.To že tam je dvouvlákno je prd platný.krajní světla zachováš a ty vnitřní předěláš přes solo oranžový přepínač jak by to mělo dle našich předpisů být na mlhovky a budou 1 vlákno 21 w.

Mě se osobně líbí originál mám tam dokonce původní žárovky 7w a 27 w všobecně zadek miciny je díky 4 žárovkám velmi dobře osvětlen proto nějaký mlhovky je.u

Pravda je ale taková pokud by došlo k bouračce a nějakej hnípal by se v tom dloubal a i kdyby za to člověk nemohl pojišťovna nic nezaplatí a věřím, že pojišťovnám se vyplatí hledat proč nezaplatit a to paltí nakonec u všech pojistek nemáš revizi komínu smůla kamaráde nebo možná dají 1'3

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 15 prosinec 2013 12:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Tom píše:
jde jen o to jestli to udělat pořádně což je vždy lepší a na trvalo nebo jen dočasně.To že tam je dvouvlákno je prd platný.krajní světla zachováš a ty vnitřní předěláš přes solo oranžový přepínač jak by to mělo dle našich předpisů být na mlhovky a budou 1 vlákno 21 w.

Mě se osobně líbí originál mám tam dokonce původní žárovky 7w a 27 w všobecně zadek miciny je díky 4 žárovkám velmi dobře osvětlen proto nějaký mlhovky je.u

Pravda je ale taková pokud by došlo k bouračce a nějakej hnípal by se v tom dloubal a i kdyby za to člověk nemohl pojišťovna nic nezaplatí a věřím, že pojišťovnám se vyplatí hledat proč nezaplatit a to paltí nakonec u všech pojistek nemáš revizi komínu smůla kamaráde nebo možná dají 1'3


je jasné,že buzeranti z pojištoven hledají vždy důvody aby nemuseli plnit,nicméně si myslím,že pokud by auto po havarii nebylo odvezeno na nějakou expertizu,likvidátor na místě ohledání je schopen prudit akorát tak za STK,gumy a některé další prkotiny.
Z osobní zkušenosti vím,že jsou to většinou diletanti,kteří autům a jejich opravám rozumí jak koza petrželí až se kolikrát divím,že je jejich šéfové na těch místech vůbec drží. Asi jsou na tom podobně. :smile:

Čest vyjímkám.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 15 prosinec 2013 12:36 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Čest práci, přece... :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na místní odborníky
PříspěvekNapsal: 15 prosinec 2013 16:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
enemdym píše:
Čest práci, přece... :-)


no jasně. :wink:
Já to napsal aby se to náhodou nedotklo nějakého likvidátora který ví,o co jde anebo...nějakého jiného mudrlanta. :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 250 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz