mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 duben 2024 11:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 10:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
David napsal:....jestli by si to Kuno s Mitsim vyříkali nebo by došlo třeba na rvačku....

Jo, tasím meč svůj a s pomocí Boží,budu bránit Pravdu a do hrdla a statků svých. :grin:

Houbelec,mě je to úplně jedno,jsem "mimořádně splachovací" :grin: a nedělá mi problém v pohodě vyjít i s lidmi,se kterými se názorově neshodnu,pokud dokáží komunikovat v nějakých mantinelech mezí slušnosti.
Spíš mne zajímá ten sraz...já si každopádně mohu přivézt maželku,co bude řídit minimálně na zpáteční cestě :grin: ale "přespolní" se budou muset zřejmě někde ubytovat...
Vím je to vše strašně narychlo ale tu ve Zlíně už krásně svítí sluníčko....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 11:36 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Kuno píše:
Já zase nechápu proč se někdo sere do věcí o kterých si akorát tak něco přečetl na netu ale přesto má potřebu neustále rozumovat na každém foru,s pocitem geniality poučovat jiné,kteří o t nestojí,neomaleně argumentovat a honit si ego.
Třikrát jsem tě žádal abys to tu nadále nezasíral svými vygooglovanými rozumy ale zřejmě se dušička dostatečně neuspokojila.
Mrzí mne,že musím tak příkře reagovat ale nemohu jinak.
Takže-po čtvrté: Tady se řeší sraz a nehoní ego!
Doufám,že to pochopí i člověk s Tvým vzděláním!


Kokota neres, ja jsem se s nim taky pohadal tak 2-3 roky zpatky myslim kvuli Ethanolu. Ten rozumbrada musi jenom zvanit a zvanit a dokazovat ostatnim svoji podivnou "chytrost". Vubec jsem necetl ,co tady presne resite a ani me to nezajima.Udelej to jako ja... ja mam Mitsiho zablokovaneho ,takze jeho prispevky nevidim , nezajimaji me a ani je nekomentuju....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 12:01 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
expresion píše:
Kokota neres, ja jsem se s nim taky pohadal tak 2-3 roky zpatky myslim kvuli Ethanolu. ...

Milý kokotobijče,

laskavě si už konečně oprav tu chybu v nicku, když si chceš mermomocí hrát na světáka, neřku-li přímo na Angličana! A že jsi úplně mimo až kam dohlédneš, to dokazuješ prakticky v každém z příspěvků, kterými úspěšně zapleveluješ toto fórum: poslední názornou ukázkou bylo zvýšení kompresního poměru snížením hlavy o pět setin... :twisted:
expresion píše:
Podle pana "doktora" kdyby ten carbon slezl a dostal se mezi pist a stenu valce byl by problem.... hlava se bude snizovat o 5 setin kvuli malemu zvyseni kompresniho pomeru ;-)

Ostatně ten motor sis zku.vil sám právě používáním E85 (přesně dle mé předpovědi), třebaže jsi byl před takovým počínáním varován, a to nejen mou maličkostí. :mrgreen:

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 12:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Mohli byste kdyžtak fakt tu debatu mimo sraz přesuout do zvláštní sekce, kterou založil Brumla? Poslední zprávy z Brna co se týká mého auta jsou ty, že auto sice jede, ale když se mu zkušebně naložilo, tak jak zaberou turba, tak cuká, což podle Lišky může být benzínové čerpadlo. Řeší to, ale já říkám, že v případě, že se mu to nepodaří dořešit dnes ani by to nevypadalo na zítra, tak bych zřejmě auto v Brně nechal a přijel bych si pro něj, až bude opravdu všechno v pořádku - navíc tam řeší ještě jakési věci u spojky, gumové cosi, co prý nemůže sehnat (shání od úterý, kdy po projetí na to přišel, že ta spojka zabírá pokaždé jinde). Takže budu čekat na info od Lišky, on to prověří, jestli to nejsou ještě nějaé jiné kabely nebo něco podobného. Jinak info pro Kuno: moje zítřejší cesta do Zlína asi padla, takže i toto může být malé vodítko v tom puzzle ohledně zítřka. Ale třeba je i jiná varianta, jakože zjistíme, že je to něco, co Liška opraví nebo by to zvládl Kuno třeba v sobotu ... no nic, nebudu špekulovat, budu dál čekat, co vyleze z Lišky.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 13:52 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Cukání, co Dave popisuješ, řesim aktuálně taky. Po vypuštění benzínu (co přes zimu v nádrži spal) to bylo ok během následné testovací jízdy. Od té doby sem nejel, takže na potvrzení teprve příjde.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 14:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Takže pánové: já mám auto opravené, byly zatuhlé dva snímače, rozhýbali to. Potřebuji do hodiny (tj. čtvrtka 15:00) poslední slovo: kdo by přijel na sraz na Buchlov zítra večer? Od 21h předpokládám sledování TV fotbal ČR x Itálie s nějakou lehčí chlastačkou + griláž. Počasí má být snesitelné. Místo (kemp) bych zařídil / upřesnil během dopoledne. Pište prosím. Díky.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 15:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Já rozhodně AAANOOO,vezmu kytaru a budem dělat bordééél!!! To já umím lépe než opravy aut. :grin: :grin: :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 15:31 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Mitsi píše:
expresion píše:
Kokota neres, ja jsem se s nim taky pohadal tak 2-3 roky zpatky myslim kvuli Ethanolu. ...

Milý kokotobijče,

laskavě si už konečně oprav tu chybu v nicku, když si chceš mermomocí hrát na světáka, neřku-li přímo na Angličana! A že jsi úplně mimo až kam dohlédneš, to dokazuješ prakticky v každém z příspěvků, kterými úspěšně zapleveluješ toto fórum: poslední názornou ukázkou bylo zvýšení kompresního poměru snížením hlavy o pět setin... :twisted:
expresion píše:
Podle pana "doktora" kdyby ten carbon slezl a dostal se mezi pist a stenu valce byl by problem.... hlava se bude snizovat o 5 setin kvuli malemu zvyseni kompresniho pomeru ;-)

Ostatně ten motor sis zku.vil sám právě používáním E85 (přesně dle mé předpovědi), třebaže jsi byl před takovým počínáním varován, a to nejen mou maličkostí. :mrgreen:


Tohle jsem si proste musel rozkliknout a precist :) Drahy mitsi ethanolem jsem si motor neznicil a ani ho defakto nemam zniceny, jedine vazne problemy co mam byly hydrostely, jeden spatne testnici ventil, zkorodovana olejova vana a utrzena remenice....... motor je do sroubku rozebrany jen proto ze ho chci mit jako z vyroby, vysperkovany a to nemluvim jen o motoru...... :) Az to bude hotove to auto bude vypadat jako kdyby sjelo z linky ;-) A od ted te budu dale ignorovat....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 16:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
počítám se srazem zítra odpoledne auto beru dnes po šesté v brně


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 20:23 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
David píše:
Takže pánové: já mám auto opravené, byly zatuhlé dva snímače, rozhýbali to. Potřebuji do hodiny (tj. čtvrtka 15:00) poslední slovo: kdo by přijel na sraz na Buchlov zítra večer? Od 21h předpokládám sledování TV fotbal ČR x Itálie s nějakou lehčí chlastačkou + griláž. Počasí má být snesitelné. Místo (kemp) bych zařídil / upřesnil během dopoledne. Pište prosím. Díky.


Ahoj Davide,

původně jsem to zvažoval, ale dnes jsem byl celý den na cestách a nyní to již 'nedám' už to nezorganizuji, je to moc na knop :sad: Díky za snahu něco spáchat...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 22:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
takže já a kuno jasní, brumla omluven. kdo dál?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 07 červen 2013 09:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
18:00 sraz u bistra Tremp. David, Kuno, Luboš. Radime, olej mám, Kuno vymění když dojedeš dřív.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 07 červen 2013 21:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
no tak jsem přijel na místo málem jsem pro velký počet GT-ček ani nazaparkoval :grin: ,dal si klobásku z udírny,kafe,vykouřil dvě Lucky Strike-y a jel zpět. Bylo to fajn. :grin:
Ale příště přijedu zas. :grin:


Naposledy upravil Kuno dne 07 červen 2013 22:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 07 červen 2013 21:08 
Offline

Registrován: 07 březen 2013 11:36
Příspěvky: 9
Bydliště: Veselí nad Moravou
Rok výroby: 0
Kuno píše:
no tak jsem přijel na místo málem jsem pro velký počet GT-ček ani nazaparkoval :grin: ,dal si klobásku z udírny,kafe,vykouřil dvě Lucky Streiky a jel zpět. Bylo to fajn. :grin:
Ale příště přijedu zas. :grin:


Já tam přijel v 18:00 se podívat na ty vaše GT a nikdo tam. Jen jsem viděl jak jedno červené GT jak proletělo směr UH. Snad příště .


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Minisraz Buchlov 7.6.?
PříspěvekNapsal: 07 červen 2013 22:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Twin turbo píše:
Kuno píše:
no tak jsem přijel na místo málem jsem pro velký počet GT-ček ani nazaparkoval :grin: ,dal si klobásku z udírny,kafe,vykouřil dvě Lucky Streiky a jel zpět. Bylo to fajn. :grin:
Ale příště přijedu zas. :grin:


Já tam přijel v 18:00 se podívat na ty vaše GT a nikdo tam. Jen jsem viděl jak jedno červené GT jak proletělo směr UH. Snad příště .


Hmm.tak to jsem byl já. Měl na mne zamávat,zastavil bych i když já houby vidím. :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz