mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 duben 2024 15:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 23 říjen 2013 14:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Protože si myslím, že kromě Carismy, mne a Brumly nikdo další zájem mít nebude, je zřejmě rozhodnutí na nás 3. Protože je opravdu pěkné počasí, do Chebu pojedu i ve třech. Zvažuji variantu příjezdu v pátek a v sobotu. Závodní motokáru zatím neruším. Dejte vědět. PS Moje díly bohužel nepřijdou, takže budu muset udělat do Brna s autem extra cestu. Pokud mi někdo poradí, jak nemuset kvůli montáže hlavního spojkového válce do Brna, budu rád. V Praze mi to nikdo kvůli pracnosti nechce nikdo udělat.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 23 říjen 2013 15:22 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Já s tím stále počítám, ale pokud se to zruší, tak vám samozřejmě nadávat nebudu. Každopádně, já bych přijel až v sobotu ráno, jak už jsem psal dříve. V pátek má kamarád rozlučku před odjezdem na Nový Zéland a nechci nepřijít.

Když by byla motokára za 7 000,- pro 3 lidi, to je 2333 na jednoho, tak s tím problém nemám.

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 06:34 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
David píše:
Protože si myslím, že kromě Carismy, mne a Brumly nikdo další zájem mít nebude, je zřejmě rozhodnutí na nás 3. Protože je opravdu pěkné počasí, do Chebu pojedu i ve třech. Zvažuji variantu příjezdu v pátek a v sobotu. Závodní motokáru zatím neruším. Dejte vědět. PS Moje díly bohužel nepřijdou, takže budu muset udělat do Brna s autem extra cestu. Pokud mi někdo poradí, jak nemuset kvůli montáže hlavního spojkového válce do Brna, budu rád. V Praze mi to nikdo kvůli pracnosti nechce nikdo udělat.


1. Srazovat nebudu.
2. Pokud soudruzi vidí výměnu spojk.válce za extra pracnou, pak je nechápu :roll: ... Nic extra to není a k tomu navíc i servis je přece business (pro servismany), ikdyby trval týden. Zbývá poslat auto trajektem do Charlotte k 3SX, tam to určitě zvládnou... :mad:
Vážně: Kdyby mi někdo řek, to, co tobě v servisu, du jinam. Nebo se nastvu a začnu si s autem hrát sám... :idea:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 07:26 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
carisma píše:
Já s tím stále počítám, ale pokud se to zruší, tak vám samozřejmě nadávat nebudu. Každopádně, já bych přijel až v sobotu ráno, jak už jsem psal dříve. V pátek má kamarád rozlučku před odjezdem na Nový Zéland a nechci nepřijít.

Když by byla motokára za 7 000,- pro 3 lidi, to je 2333 na jednoho, tak s tím problém nemám.


Ahoj, budeme-li pouze 3 a pouze 2 GT a jen v sobotu dopoledne tak na to prdím, mám spousta jiných aktivit a tohle fiasko si klidně mohu nechat ujít :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 07:30 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
enemdym píše:
Pokud soudruzi vidí výměnu spojk.válce za extra pracnou, pak je nechápu :roll: ... Nic extra to není


Ahoj, no zde bych trochu váhal, spodní vybavovací válec na převodovce je brnkačka, hlavní válec s nádobkou nahoře u pedálu je naprosto děsná pakárna a i když jsem to dělal již 3x tak bych také nadšený nebyl... Přístup je mizerný, je potřeba speciální klíč, nebo si ho vyrobit a seřízení táhel po výměně také není zrovna 'easily' tedy pokud to neošoustají a nedají tam ten válec bez seřízení...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 08:02 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Brumla píše:
enemdym píše:
Pokud soudruzi vidí výměnu spojk.válce za extra pracnou, pak je nechápu :roll: ... Nic extra to není


Ahoj, no zde bych trochu váhal, spodní vybavovací válec na převodovce je brnkačka, hlavní válec s nádobkou nahoře u pedálu je naprosto děsná pakárna a i když jsem to dělal již 3x tak bych také nadšený nebyl... Přístup je mizerný, je potřeba speciální klíč, nebo si ho vyrobit a seřízení táhel po výměně také není zrovna 'easily' tedy pokud to neošoustají a nedají tam ten válec bez seřízení...


Krom šuplery, odhodlání a trochu rozvahy sem k výměně nic extra dalšího nepotřeboval.
Samozřejmě bych místo toho raději dělal jinou vonavejsi a jednodusi práci, ale když není zbytí, co se dá dělat.
Vyměnit servismana, to je moje rada Davidovi. A pokud je kvůli tomu ochotný jet k p.Liskovi do Brna, to bych už raději dal kšeft Kunovi...
Dohazovač edym.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 09:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
PROTO jsem se servisy v Praze skončil. Liška NEMÁ PROBLÉM s tím, aby to udělal. Ale díl ještě NEPŘIŠEL a já nebudu nechávat auto v Brně další 3 měsíce nebo kdy se dočkám, že konečně přijde. Taky mě ale nebaví jezdit s autem 5 Kč nebo víc za kilometr pořád mezi Prahou a Brnem. Nemám na to ani čas, ani peníze. Bohužel, v okolí Prahy nevím o nikom, komu bych s důvěrou mohl auto svěřit. Proto jsem chtěl poradit od vás. Sám to opravdu dělat nebudu, nemám na to patřičné znalosti a jsem jen průměrně zručný.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 10:36 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Já si Jeepa dávám do ATST v Počernicích. Dělají hlavně ameriky, ale i cokoliv jiného. Nevím, jak moc je Stealth americký, když má jakousi podobnost s 3000GT (to jsem si od vás, co ta auta mají, chtěl nechat vysvětlit), ale pokud jsi ještě tenhle servis nezkoušel, můžu se zeptat známého, co tam dělá půlšéfa, jestli by ti to udělali. Nejsou sice nejlevnější, ale já jsem u nich spokojen.

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 10:39 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Ke srazu, tak to zřejmě necháme na jindy :?:

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2013 16:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
V ATST jsem ještě nebyl. Stealth je mnohem víc Japonec než Amerika. Dodge, když tady měl ještě zastoupení, s autem nechtěl nic mít. V Mitsubishi byli mnohem vstřícnější. Holt v Evropě to bylo Mitsubishi 3000 GT a aut dovezených z Ameriky je výrazně méně. Za optání budu rád. Nicméně stejně budu muset asi znovu do Brna, protože to zase začalo tak trošku poprskávat když to ohulím, takže chci, aby se na to Liška podíval, když už to opravoval. Nedělalo to prvních asi 300 km poté, co jsem to od Lišky minulý pátek vzal, ale dnes cestou z Brna se to projevilo. A k dovršení všeho: ráno mi volali z AS Parts, že díly tento týden nebudou. Volal mi osobně ředitel, aby se mi omluvil. Teď jsem přijel domů do Prahy (ze Zlína) a v mailu beze srandy čtu, že díly budou zítra ráno v 8 v Brně. To bych blil! Týden jsem čekal ve Zlíně, že ty díly přijdou, aby mi to zítra mohl Liška namontovat!

PS Sraz zrušen, leda bych zítra ráno četl tady na fóru, že se rozkývalo 5 lidí, kteří tam chtějí přijet.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 25 říjen 2013 08:35 
Offline

Registrován: 24 říjen 2007 13:47
Příspěvky: 181
Jestli chcete náhradní sraz v Praze,přijeďte tuhle neděli na střechu obchodního domu Šestka/ u letiště Ruzyně/, máme tam sraz Galantů a budete vítáni a my zvědaví. :cool: Je to od 14.ti hodin.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 25 říjen 2013 11:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Zvážím to. Jel by ještě někdo?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 25 říjen 2013 11:35 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
David píše:
Zvážím to. Jel by ještě někdo?


Ja ani do capital city ne.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 25 říjen 2013 14:18 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
David píše:
Zvážím to. Jel by ještě někdo?

Jsem skoro místní, takže bych se i ukázal. Akorát se mezi galantama nebudu s Jeepem cítit moc v pohodě.

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2013
PříspěvekNapsal: 25 říjen 2013 15:06 
Offline

Registrován: 24 říjen 2007 13:47
Příspěvky: 181
Ničeho se neboj a přijeď.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz