mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 21:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 16:48 
Offline

Registrován: 26 březen 2013 23:01
Příspěvky: 143
Bydliště: Vysočina
Automobil: 3000 GT VR4
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1991
to Kuno, Mitsi:
Chlapci, nechcete si na to společné plkání založit samostatný téma třeba s názvem Kuno VS Mitsi? Vždy když bude mít někdo z Vás potřebu začít se rozepisovat o něčem jiném než o daném tématu, tak můžete pokračovat tam a neprznit tak několik stránek povídáním mimo mísu třeba o velikosti ptactva v Evropě...
Když pak někdo na foru něco hledá, tak toho musí opravdu hodně pročíst než najde tu správnou odpověď a tímhle mu to ještě ztěžujete...hm? :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 17:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Titan: Já jsem nic mimo tema nepsal,on přišel a začal rozumovat a prudit,nic víc,nic méně.Přečti si to a uznáš sám-a to nejen v tomto topicu.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 18:24 
Offline

Registrován: 26 březen 2013 23:01
Příspěvky: 143
Bydliště: Vysočina
Automobil: 3000 GT VR4
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1991
Kuno: poučen z ostatních topicu a posledním příspěvkem od Mitsi zde, jsem došel k závěru, že by to zase začalo :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 19:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
jasně-pokračujme tedy v problémech s chlazením.Nic jiného si nepřeji.
Být adminem tohoto fora,tak dávám banány včem prudičům.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 19:36 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Kuno píše:
Titan: Já jsem nic mimo tema nepsal,on přišel a začal rozumovat a prudit,nic víc,nic méně.Přečti si to a uznáš sám-a to nejen v tomto topicu.

Nic mne nepobaví víc, než vyprudit někoho, kdo veřejně vystavuje na odiv svou nevědomost. Proč neprudím třeba Brumlu nebo některé další účastníky? Inu z toho důvodu, že právě tohle nedělají, zejména pak proto, že o věcech skutečně něco (a zrovna Brumla zřejmě všechno) vědí. A to navzdory tomu, že se právě tím, o čem se tu vede debata, nejspíše neživí - na rozdíl od jednoho účastníka fóra.

Já jsem se vyjádřil k věci (opakuji: kompresor bez kontinuální regulace výkonu/příkonu běží jen tehdy, pokud je to potřeba k udržení konstruktérem stanoveného tlaku chlad. média v soustavě klimy, a pouze když je ten kompresor připnut ke klikovce, běží zároveň větrák/-y na chladiči klimy), neodváděl jsem řeč na practvo a ani jsem nezačal zaplevelovat toto vlákno osobními invektivami, pouze jsem považoval za nutné uvést výroky "odborníka" na pravou míru. Ať si z toho každý sám vybere, co se mu líbí.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 19:40 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Kuno píše:
... Být adminem tohoto fora,tak dávám banány včem prudičům.

Ano, nepohodlné hlasy je rozhodně třeba překřičet, uřvat a nejlépe rovnou utnout. Nic nového pod sluncem...

Ať žije skupinové myšlení!
https://cs.wikipedia.org/wiki/Syndrom_s ... 1len%C3%AD

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 20:00 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Mitsi píše:
Nic mne nepobaví víc, než vyprudit někoho, kdo veřejně vystavuje na odiv svou nevědomost.


Nejsi trosku na hlavu ???


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 20:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Mitsi : Vyprudit Brumlu-na to ty jsi moc dosraný,to je jasné.
Kdo co vystavuje na odiv ty osle?! Já se tu v dobré víře snažím poradit někomu,kdo to potřebuje a pak přjde idiot jako ty a začne tu zpochybnovat přiblblými argumenty načtenými z netu každou větu co napíšu. Tak to je chlapče. Ty nikoho neprudíš?? Co třeba takový Placenta,a několik dalších z tohoto fora?
To si mám furt nechat srát na hlavu od nějakého nýmanda z kašpárkova?
Naposledy: Nic nevíš,ještě méně toho umíš ale chováš se jak ředitel zeměkoule.


Naposledy upravil Kuno dne 09 červenec 2013 20:34, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 20:27 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Brumla píše:
Ahoj Radime, teď jsem to zkoušel u sebe:

a) vypnutý panel klimy - klíček ON - netočí se nic
b) klima v režimu auto - klíček ON - točí se malý větrák
c) klima v režimu ECON nebo bez 'vločky' - klíček ON - netočí se nic

po nastartování se stav nemění - nikdy se mi u studeného auta nezapnou oba větráky...

Čau Pavel


Ahoj, díky za info, beru na vědomí. Zatím sem neměl příležitost postoupit kupředu.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 20:55 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
expresion píše:
Mitsi píše:
Nic mne nepobaví víc, než vyprudit někoho, kdo veřejně vystavuje na odiv svou nevědomost.


Nejsi trosku na hlavu ???

Nežiju ve světě volů dobrovolně, ale protože musím. A na rozdíl od mlčící většiny alespoň dávám otevřeně najevo, co si o konkrétních příslušnících skupiny (ať už kterékoli) myslím. Kéž by takovou odvahu měl každý, kdo je s něčím nespokojen.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 21:13 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Kuno píše:
Mitsi : Vyprudit Brumlu-na to ty jsi moc dosraný,to je jasné.

Klidně věř tomu, že až si tu od Brumly přečtu něco, s čím budu nesouhlasit, ozvu se k postatě věci úplně stejně, jinak ovšem adekvátně k projeveným komunikačním schopnostem jmenovaného a jím obvykle voleným jazykovým prostředkům i tónu jeho příspěvků. Nemám a nebudu s tím mít sebemenší problém!

Kuno píše:
Kdo co vystavuje na odiv ty osle?! Já se tu v dobré víře snažím poradit někomu,kdo to potřebuje a pak přjde idiot jako ty a začne tu zpochybnovat přiblblými argumenty načtenými z netu každou větu co napíšu. Tak to je chlapče. Ty nikoho neprudíš?? Co třeba takový Placenta,a několik dalších z tohoto fora?

Každý má příležitost se historicky znemožnit, někomu to holt ani nedá moc práce a nezabere příliš času.

Kuno píše:
To si mám furt nechat srát na hlavu od nějakého nýmanda z kašpárkova?
Naposledy: Nic nevíš,ještě méně toho umíš ale chováš se jak ředitel zeměkoule.

Klidně to ber tak, že pro mne nereprezentuješ víc, než příslušníka skupiny nedostatečně kvalifikovaných autoopravářů, kvůli kterým jsem byl nucen se naučit vše sám, často metodou pokus-omyl a nezřídka za vynaložení nepřiměřeně vysokých nákladů (když prvním výdajem zhusta byla úplně zbytečná platba v autoservisu za nekvalitně či vůbec neprovedený servisní zásah), pročež si dodnes raději dobrovolně ničím záda a špiním ruce, třebaže mne to s přihlédnutím k věku, nedostatku času i společenskému postavení (rád bych si ony služby koupil a při placení bych peníze nepočítal) už ani netěší.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 21:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Takže-přátelé a kamarádi,jsem bohužel ač nerad toto forum opustit a to právě díky tomu buzerantovi,který umí akorát zkazit každou debatu a dokud zde bude moci chodit prudit nemá cenu tu vážně něco řešit,protože brzy po mě si najde někoho jiného na kom si bude léčit komplexy. Ano-neberu si servítky,protože na hrubý pytel patří hrubá záplata.
Pokud bude nějaká akce-sraz a budu tam moci přijet,dejte vědět telefonicky,číslo tu najdete a pár z Vás ho má.

Mějte se,at Vám Vaše GT jezdí a ten přiteplený debil co musí furt zdůraznovat "společenské postavení a svoje "vědomosti" a životní "zkušenosti" :grin: :grin: :grin: -ten at Vás už neotravuje.

Amen.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 09 červenec 2013 22:55 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
A já jsem doufal, že se vrátíme k tomu, jak vlastně funguje klima, tedy pokud funguje, jak má. Bohužel, marně. Jak příznačné pro toho, kdo namísto doplnění si vlastních vědomostí útočí na toho, kdo jeho neznalost odhalil. Ovšem ani zde nejde o nic, co by se vymykalo běžným reakcím v naší soudobé společnosti, kde je vítězství v debatě přisuzováno tomu, kdo má větší ústa.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 21:51 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Kuno píše:
Díky i za Davida-tedy hlavně za něj,mě auto "šlape" ale těmi čidly to není,při nasimulování vysoké teploty,sepnou relátka ale sahary se neroztočí. Dál jsme se nedostali anžto bych musel vypustit vodu,skrz přístup a navíc nějaký expert zašrouboval to první čidlo tak "dobře",že bez odpojení dolní hadice bylo nemožné odjistit zajištovací západku konektoru čidla.


Tech rele tam je pozehnane (5 ks), take 2 pojistky. Vse ok?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: senzory chladič - Kuno+David
PříspěvekNapsal: 20 červenec 2013 17:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 červen 2013 23:03
Příspěvky: 25
Bydliště: Brandýs nad Labem
Automobil: Mitsubishi 3000GT
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1993
Docela by mě pro každý případ zajímalo, jestli to někdo ví protože jsem to nikde nenašel zda-li v případě výpadku druhé rychlosti ventilátoru by ventilátor na první rychlost stačil uchladit motor ? Má někdo zkušenost ? Protože v případě výpadku ventilátoru úplně se motor neuchladí, stačí poměrně krátká cesta a už se vaří - tuto zkušenost již mám :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz