mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 duben 2024 08:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 00:39 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
6) Budeme jezdit na E85 a nenecháme si do toho od nikoho, kdo nemá 3000GT, kecat.
7) ...
8) ...


P.S.: Já si snad budu muset 3000GT pořídit, abych nepřišel o tu zábavu! Jen nevím, kdo mě z něho bude po delší cestě vytahovat, vždyť už teď mám kvůli zádům problém vylézt z Galantu (týden jsem užíval synovo auto, on potřeboval odstěhovat chladničku a další materiál na chatu tím mým).

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 09:51 
Offline

Registrován: 26 březen 2013 23:01
Příspěvky: 143
Bydliště: Vysočina
Automobil: 3000 GT VR4
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1991
Za mne - pokud se bude zakládat nové forum, tak v tom osobně nevidím problém. Nastane jistota nenadálého zrušení a přítomnost administratora, který to bude trochu moderovat a usměrnovat bych také uvítal.

Když založíme nové,považoval bych za nezbytné:
1) souhlas aktivních členů s přesunem
2) - zmrazení stávajícího fora (pouze pro čtení a nemožnost dále přispívat) a výrazně upozornit na přesun na jiné stránky
- zrušení stávajícího fora (pouze za podmínky přenesení dat do fora nového)


Samozřejmně ideální stav by byl domluvit se ze zakladatelem stávajícího fora a požádat ho o administrátorství a zustat zde.
Pokud by měla existovat dvě aktivní fora o GT, tak je to začátek konce...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 14:42 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Tak jsem neco spichnul... muzete se na to podivat zde:

http://mitsubishi3000gt.howto.cz/index.php

Bohuzel ale nefunguji jeste email notifikace a nevim jestli to pujde. Jede to na free hostingu a oni neposkytuji SMTP server.
Jak moc tuhle vec pouzivate a jak moc je pro vas dulezita? Zkusim prijit v cem je zakopany pes ,ale nemusi se mi to podarit
V tom pripade bych musel zvolit jiny hosting kde to pujde.

Dal jsem tam jeden pekny skin , btw ,ale pokud chcete muze to forum vypadat uplne stejne jako tohle. Je to pro me jenom jeden klik ;-)


Přílohy:
Forum.JPG
Forum.JPG [ 197.47 KiB | Zobrazeno 10868 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 16:02 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
no byl jsem na cestách a po návratu ..... skoro převrat :grin:

můj názor:

migrace z jiných důvodů než technických je nesmysl, neschopnost / neochota některých členů vést dialog není důvodem pro migraci fóra. To, že si někdo s někým vjede do vlasů je zcela normální a mě to nijak nepopuzuje, prostě jsme lidi a máme emoce - všichni... Chápu, že někdo vypění, no a co? Mohu zde pouze apelovat na jistou ohleduplnost k ostatním, že by to nemělo být moc často a moc dlouho... Je to zde pro zábavu a případné poučení a tak se snažme aby to zábavné bylo! Zatím všechna fóra co migrovala - umřela... I příliš přísný moderátor fórum zahubí. Myslím nechme to jak to je, i včetně hádavců - berme to tak, že jsme 'živé' fórum s živými lidmi.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 16:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
A nedá pokoj a nedá....co planceš o tom GDI??? To,že nevíš kdy dochází po nastartování k řízenému spalování je příznačné a ještě příznačnější je,že to ani nedokážeš přiznat,že by ses mohl splést. Tvoje plky nastavování klapky, :grin: o "dvojité" řj vozů MMC :grin: už uvedl na pravou míru někdo jiný,tvoje fámy o lifterech také stojí za to a plantyžvantykotrmelve o "vlnách ve výfuku" nepotřebují komentáře.
Takže- kdes komu šlápl na kuří oko? Tady je každému jasné,že tvoje veškeré info pochází z načtených pouček bez pochopení souvislostí,jinak máš v hlavě absolutní vakuum co se týká aut. Žádné druhé forum by se nemuselo zakládat,kdybys tu neotravoval vzduch svými rozumy.
Ty opravdu nechápeš,že se tu s tebou nikdo nemá zájem bavit,že tu nikdo nestojí o kecy,které s řešeným tematem nesouvisí,že tu naprosto zbytečně rozbíjíš debaty lidí co de řeší problemy? Proč to proboha děláš?
Proč bys měl mít právo kecat do toho,jestli někdo jezdí na Etanol nebo ne???
Nedivím se,že se nechceš účastnit jakéhokoliv srazu, i když tě mnohokrát zvali. Zřejmě si uvědomuješ,že bys možná neodešel po svých.


Naposledy upravil Kuno dne 10 červenec 2013 16:21, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 16:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Brumla píše:
no byl jsem na cestách a po návratu ..... skoro převrat :grin:

můj názor:

migrace z jiných důvodů než technických je nesmysl, neschopnost / neochota některých členů vést dialog není důvodem pro migraci fóra. To, že si někdo s někým vjede do vlasů je zcela normální a mě to nijak nepopuzuje, prostě jsme lidi a máme emoce - všichni... Chápu, že někdo vypění, no a co? Mohu zde pouze apelovat na jistou ohleduplnost k ostatním, že by to nemělo být moc často a moc dlouho... Je to zde pro zábavu a případné poučení a tak se snažme aby to zábavné bylo! Zatím všechna fóra co migrovala - umřela... I příliš přísný moderátor fórum zahubí. Myslím nechme to jak to je, i včetně hádavců - berme to tak, že jsme 'živé' fórum s živými lidmi.


Brumlo:Bavili jsme se spolu párkrát po telefonu,sice jen krátce ale nemyslím si,že jsem nějaký debil,který by nedokázal vyjít s lidmi,kteří o to mají alespon minimální zájem.
Mitsi zatím nevyšel z nikým,kdo se mu odvážil i minimálně oponovat.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 16:39 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Ahojda!
válím si gule u moře, přesto jsem rád zavítám co tady kdo vyplodil nového. Brumla mě předběhl.
Jen si dovolím býti otevřenější.
Jsem proti zakládání nového fora ať už to napsal Brumla ve zkratce to asi stačí.
Těch důvodů se najde mnohem víc lidé přicházejí a odcházejí to je normální to, že Carisma tady moc není není pro mě důvod utíkat co vím forum funguje už kupu let a je OTEVŘENÉ což je pro přežití podle mne nejdůležitější tím myslím pro všechny miciny.
Nelze si nevšimnout miciho vytaženého rýče obzvlášť na některé asi nemusím jmenovat.
Na můj vkus se chováš jako ženská bez orgasmu což se u chlapů moc nevidí (MÁME PRAVOU A LEVOU) a hlavně to vaše špičkování trvá zbytečně dlouho.
Napsal to rozumně Radim expre. mimo to nepsal, že by se chtěl někoho zbavit, dále to že ho baví psát postřehy s mixováním ethanolu je jeho věc a tak je to správné někdo se v tom najde někdo holt ne.Já co se týče E85 jsem někde uprostřed zatím na to jezdí traktror na sečení trávy (čistý)a v poho mezi stromy si připadám jako bych pálil slivovici
Jsem rád za každý příspěvek ať už je odborný nebo ne TAK NESERTE :mrgreen: Pojďme radši ..............pokecat o srazu...........................a než jsem to dopsal postřelená husa kejhá kurvajs Kuno ser na to nejseš debil ti vypadají úplně jinak stačí zajít na jiné forum tak klídek hoši klídek

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 16:39 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Kuno píše:
Brumlo:Bavili jsme se spolu párkrát po telefonu, sice jen krátce ale nemyslím si, že jsem nějaký debil, který by nedokázal vyjít s lidmi, kteří o to mají alespon minimální zájem. Mitsi zatím nevyšel z nikým, kdo se mu odvážil i minimálně oponovat.


Kuno, já Ti nic nevyčítám :lol: Prostě si myslím, že migrovat fórum není třeba. Nechci Vás nijak rozsuzovat, nemám na to ambice, ani chuť tahat se o to co kdy kdo řekl a jak to myslel či nemyslel a kdo co začal a kdy neustoupil a kdo musel mít poslední slovo.... jak jsem napsal, to, že se zrovna 'neřerete' je normální a není to důvod pro migraci fóra...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 18:19 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Tom píše:
Napsal to rozumně Radim expre. mimo to nepsal, že by se chtěl někoho zbavit, dále to že ho baví psát postřehy s mixováním ethanolu je jeho věc a tak je to správné někdo se v tom najde někdo holt ne.Já co se týče E85 jsem někde uprostřed zatím na to jezdí traktror na sečení trávy (čistý)a v poho mezi stromy si připadám jako bych pálil slivovici


Ano spravne nenapsal jsem ,ze hlavni ucel noveho fora je zbavit se nejake rozumbrady :-P
Ja jsem si vlastne pritom uvedomil ,ze nad forem nemame zadnou kontrolu a ,ze by se jednoho dne i mohlo stat to ,ze natukame stranku a ono nic.Ten Carisma (naposledy se tu podival nekdy v Kvetnu)... kdo vi co je zac... tohle forum jede na nejakem hostingu, je to domena 1 radu ,takze za ni nekdo urcite plati... a co kdyz prestane platit? Co kdyz se rozhodne ,ze kvuli par GTckarum nebude drzet na serveru misto pro nejake polomrtve forum.Proto jsem dostal napad na vlastni forum jehoz kontrola bude rozdelena mezi par hlavnich clenu (zname se osobne a duverujem si tak by to mohlo fungovat ). Dat tomu i novejsi kabat a bylo by to nase. Defakto nezmeni se nic podstatneho jenom adresa a budeme si muset vytvorit znovu nase profily v novem foru.

A prosim resme ted klady/zapory eventuelniho noveho fora a ne Mitsiho.... zbavit se Mitsiho neni primarni cil toho proc jsem toto tema nakousnul.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 18:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Pokud cokoliv nového tak trvám na tom, že název bude respektovat ty, kteří mají Stealtha. Za druhé pokud opravdu na něčem takovém budete trvat tak se zamyslete, jestli spíše nevytvořit vlastní sekci na 3si.org nebo 3sgto nebo jak se ten truckpodnik Allana jmenuje, abychom byli součástí širší komunity a abychom byli vidět i jinde. Za třetí bych osobně mnohem raději viděl fórum jakou součást českých a slovenských národních 3000 GT / Stealth klubových stránek. Za čtvrté konstatuji, že jsem sice rád, že se něco konečně děje a jak víte, sám tomu rád přispívám vlastní aktivitou, ale i přesto mám obavy, že se dostáváme do podobné situace jako když trenér jebe hráče, kteří dorazili na trénink za to, že na trénink nechodí dost lidí. Prostě cílem snažení by mělo být naše řady co nejvíce rozšířit. Jakmile fórum slepě přesuneme, umře. Za páté - a to sorry, jestli jsi to psal a já to přehlédl - pokud není vyřešená migrace stávajícího obsahu na nové místo tak jsem absolutně proti. Znalostí báze, kterou jsme zde vytvořili už začíná mít smysl.

Sečteno a podtrženo: udělejme nové webové stránky respektující všechny majitele našeho auta, jako součást česko-slovenského otevřeného klubu, na kterých vytvořme běžné rubriky jako Fotogalerii, profily členů a jejich vozů, znalostní bázi a fórum nechejme jako jednu ze sekcí, a to za předpokladu, že bude vyřešena migrace obsahu stávajícího fóra na nové místo.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2013 21:34 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
expre, kolik to asi tak muze stat, ta prvni svetova web skupina :?: :lol:

Co takhle oslovit carismu, nejak by se to zajiste zdarilo. Prevzit moderatorstvi stavajiciho fora.
S vlastnictvim uz tezko rict, nejsme tu sami. Pokud by se to politicky vyjednalo, treba by stavajici stranky majitel pustil a take by se treba pro ne nejaky sponzoring nasel.

Vse zavisi na pristupu nas uzivatelu.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 00:01 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Kuno píše:
A nedá pokoj a nedá....co planceš o tom GDI??? To,že nevíš kdy dochází po nastartování k řízenému spalování je příznačné a ještě příznačnější je,že to ani nedokážeš přiznat,že by ses mohl splést. Tvoje plky nastavování klapky, :grin: o "dvojité" řj vozů MMC :grin: už uvedl na pravou míru někdo jiný,tvoje fámy o lifterech také stojí za to a plantyžvantykotrmelve o "vlnách ve výfuku" nepotřebují komentáře.

Těší mne, že sis dal tu práci a poctivě přečetl všechny mé příspěvky. A těší mne i to, že jsi projevil značnou míru nepochopení smyslu psaného slova. To je nutno přičíst k tvé nekompetentnosti v oboru, kterým se živíš. Bravo!

Kuno píše:
Takže- kdes komu šlápl na kuří oko? Tady je každému jasné,že tvoje veškeré info pochází z načtených pouček bez pochopení souvislostí,jinak máš v hlavě absolutní vakuum co se týká aut. Žádné druhé forum by se nemuselo zakládat,kdybys tu neotravoval vzduch svými rozumy.

I kdybych měl čas na nějaké hledání, určitě bych ho (ten čas) dokázal zužitkovat mnohem lépe. A rozhodně bych byl líný číst kvantum někoho příspěvků jen proto, že s ním nevycházím. Takže to s dovolením obrátím: tebou napsané platí totiž především pro tebe samého! Akorát když už něco čteš, měl by ses alespoň pokusit pochopit smysl napsaného.

Kuno píše:
Ty opravdu nechápeš,že se tu s tebou nikdo nemá zájem bavit,že tu nikdo nestojí o kecy,které s řešeným tematem nesouvisí,že tu naprosto zbytečně rozbíjíš debaty lidí co de řeší problemy? Proč to proboha děláš?

Zatím se ukázalo spíše to, že moje maličkost stojí někomu (ať už to maskuje, čím chce) dokonce za to, aby kvůli mě uvažoval o založení nového fóra. Jaká to pocta!

Kuno píše:
Proč bys měl mít právo kecat do toho,jestli někdo jezdí na Etanol nebo ne???

Poněvadž jsme na otevřeném fóru! A jako na takovém jsem toho, kdo začal E85 vehementně propagovat (nejspíše na základě klamavých informací či vyloženě reklam, kterých koluje na netu ohledně E85 řádově více, než těch věrohodných), upozornil na úskalí, která jsou dávno známá a výrobci motorů důkladně v praxi prozkoumaná a ověřená. Bylo by bývalo stačilo, aby dotyčný (s chybou dokonce i ve svém nicku) napsal, že to bere na vědomí, ale že se stejně zařídí po svém. On ovšem reagoval přesně tak, jak ty: začal plácat nesmysly a odůvodňovat hlouposti, jenom aby obhájil svůj mylný postup.

Kuno píše:
Nedivím se,že se nechceš účastnit jakéhokoliv srazu, i když tě mnohokrát zvali. Zřejmě si uvědomuješ,že bys možná neodešel po svých.

Na tohle mají Slováci trefné úsloví: "Predsa nepôjdem s nožíkom proti pištoli." :lol: Ale hlavně: kolektivní hrátky mne neberou, jsem individuální hráč vyznávající na to první - na jakékoli kolektivní akce - následující názor: "Jeden za všechny, všichni za ho.no!" :mrgreen:

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 00:19 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Kuno píše:
... Mitsi zatím nevyšel z nikým,kdo se mu odvážil i minimálně oponovat.

Jde o to, čím kdo oponuje. Pokud nesmysly a k tomu navíc osobními útoky, pak se jiné reakce ode mne holt stěží dočká. A v daném případě je to vyhrocené ještě i tím, že už mám dost automechaniků, kteří jsou schopni mne poučovat, jak se to má dělat, a když jim to nechám udělat a za práci jim zaplatím, tak dříve či později zjistím, že přesně to, před čím mne varovali a snažili se mne odradit, abych se do toho pouštěl sám, sami zku.vili! Prostě jsem Kuna přihodil do společného pytle: ne že bych vždy generalizoval, ale ty jeho projevy jsou prostě symptomatické!

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 00:24 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
expresion píše:
... A prosim resme ted klady/zapory eventuelniho noveho fora a ne Mitsiho.... zbavit se Mitsiho neni primarni cil toho proc jsem toto tema nakousnul.

Účel světí prostředky: účelem je zbavit se Mitsiho, prostředkem k tomu je získání kontroly nad fórem. Průhlednější to snad už ani nemůže být! :clap:

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 00:28 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
David píše:
Pokud cokoliv nového tak ...

Abych stále jen nekritizoval, výjimečně poruším svou zásadu mlčet, když souhlasím, a v daném případě napíšu: Konečně rozumný názor!

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz