mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 23:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 18:49 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Tom píše:
nemá cenu se vám do toho plést v podstatě jste takoví postpuberťáci jako můj 14 ti letý kluk a já mu říkám pindáš protože ke všemu prostě pindá a přitom úplně zbytečně. AKCE = REAKCE známá věc a tak je to dokola.


Mas pravdu :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 20:26 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
expresion píše:
Asi uz budes dost stary na to ,aby jsi pochopil ,ze zivot neni jenom o tom dokazovat nekomu ,ze neco neumi ,nezna.....

Starý jsem věru dost, hlavně na to, abych věděl, čím se odreagovat, když zrovna potřebuji pracovně přemýšlet o něčem úplně jiném, a tvůrčí nápad nějak nepřichází...

expresion píše:
A ze pratelske vazby mezi lidmi sdilejici stejne zajmy po kterych urcite touzis se mezi lidmi nevytvari takovym zpusobem....

Přátele si vybírám sám, a to nikoli podle jejich zájmů (vůbec s nimi nemusím sdílet stejné zájmy), zato mezi "lidmi" jsem nucen žít, třebaže jsem si je vybrat nemohl.

expresion píše:
Vem si priklad z takoveho Brumly... kdyz potrebuju help odpovi ,strucne, dobre pomuze.Toho mam rad a myslim ,ze ostatni taky.

Příklady přímo nesnáším! Příklady sice táhnou, ale často do pekel. A vytrvalost Brumly odpovídat i už na první pohled naprosto přiblblé otázky, když je předem jasné, že tazatel není schopen odpověď efektivně využít, si rozhodně zaslouží obdiv!

expresion píše:
Ty ale s tvymi podivnymi teoriemi,rozbory,konfrontacemi z kterych nejspise mas nejaky "falesny pocit vitezstvi" ,ze si dotycneho pred vsemi znemoznil nebo tak neco....tak jsi ve skutecnosti jen osina v prdeli...

Rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že ty se vehementně se.eš do věcí, o kterých nemáš ani elementární ponětí, zatímco já se tam, kde se necítím silný v kramflecích, držím zpátky. A to jsem třeba věci kolem zkratek, jako např. ICANN, GAC, IANA, AoC, DNS, RIRs, NIC, IDN ccTLD Fast Track, IPv6, ISO/IEC, IGF, ITU..., tobě zřejmě o dost bližších (než auta), musel na stará kolena doučit (pro Kuna: tj. doplnit si vzdělání), poněvadž jsem to pro svou práci potřeboval.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 20:34 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Tom píše:
... jste takoví postpuberťáci jako můj 14 ti letý kluk a já mu říkám pindáš protože ke všemu prostě pindá a přitom úplně zbytečně.

No vidíš, já už budu brzy dědečkem. Muži prostě nestárnou! :grin:

Tom píše:
... Přitom by stačilo ubrat :idea: popř. se trochu stáhnout pokud na to někdo má rozum ale jak sami píšete baví vás to mě bohužel ne...

Odhodláš se tedy k tomu, abys reagoval na mou nabídku?

Tom píše:
... tahle zbytečná větev tady zůstane jako váš pomník.

Pomníky jsou prima, alespoň něco solidního, ne?

Tom píše:
... já si přečtu rád všechna moudra od vás všech tří expertů sice někdy s úsměvem ale udělám si na to úsudek sám

Ano, přesně tak! Tak je to správné, tak to má na takovémto fóru být! :clap:

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 20:59 
Offline

Registrován: 26 březen 2013 23:01
Příspěvky: 143
Bydliště: Vysočina
Automobil: 3000 GT VR4
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1991
Co tu jednoduše diskutovat formou, která prvoplánově nenasírá okolí :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 21:01 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Mitsi píše:
...
Odhodláš se tedy k tomu, abys reagoval na mou nabídku?
...


Mitsi, Tvou nabidku prijimam. Odeber se, prosim, s diskuzema mimo tema do sekce "povidani u piva" např. do "...a tak různě...".
Jakmile si vypijem a budem si chtit popovidat u imaginarnioho pivka, stavime se tam.
Dale diskuze nezapleveluj citacema a rozborama vet, co kdo napsal.
Pokud budes mit pozitivni / negativni pripominky k tematum, nevidim duvod, proc bychom te meli vyhanet. Ale at jsou k tematu, co tu predvadis je uz opravdu zbytecne popichovani.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2013 23:52 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Mitsi píše:
expresion píše:
Asi uz budes dost stary na to ,aby jsi pochopil ,ze zivot neni jenom o tom dokazovat nekomu ,ze neco neumi ,nezna.....

Starý jsem věru dost, hlavně na to, abych věděl, čím se odreagovat, když zrovna potřebuji pracovně přemýšlet o něčem úplně jiném, a tvůrčí nápad nějak nepřichází...


Koho to zajima?

Mitsi píše:
expresion píše:
A ze pratelske vazby mezi lidmi sdilejici stejne zajmy po kterych urcite touzis se mezi lidmi nevytvari takovym zpusobem....
Přátele si vybírám sám, a to nikoli podle jejich zájmů (vůbec s nimi nemusím sdílet stejné zájmy), zato mezi "lidmi" jsem nucen žít, třebaže jsem si je vybrat nemohl.


Koho to zajima?


Mitsi píše:
expresion píše:
Vem si priklad z takoveho Brumly... kdyz potrebuju help odpovi ,strucne, dobre pomuze.Toho mam rad a myslim ,ze ostatni taky.


Příklady přímo nesnáším! Příklady sice táhnou, ale často do pekel. A vytrvalost Brumly odpovídat i už na první pohled naprosto přiblblé otázky, když je předem jasné, že tazatel není schopen odpověď efektivně využít, si rozhodně zaslouží obdiv!


Koho to zajima?

Mitsi píše:
expresion píše:
Ty ale s tvymi podivnymi teoriemi,rozbory,konfrontacemi z kterych nejspise mas nejaky "falesny pocit vitezstvi" ,ze si dotycneho pred vsemi znemoznil nebo tak neco....tak jsi ve skutecnosti jen osina v prdeli...

Rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že ty se vehementně se.eš do věcí, o kterých nemáš ani elementární ponětí, zatímco já se tam, kde se necítím silný v kramflecích, držím zpátky. A to jsem třeba věci kolem zkratek, jako např. ICANN, GAC, IANA, AoC, DNS, RIRs, NIC, IDN ccTLD Fast Track, IPv6, ISO/IEC, IGF, ITU..., tobě zřejmě o dost bližších (než auta), musel na stará kolena doučit (pro Kuna: tj. doplnit si vzdělání), poněvadž jsem to pro svou práci potřeboval.


Fajt vis o IT howno a koho to zajima?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 08:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Carisma: respekt! Sraz určitě, pokud bude celorepublikový daleko (chci ho zorganizovat tam, kam to budou mít všichni v průměru stejně daleko) tak určitě na minisraz Pražáků + těch, co budou chtít dorazit z "okolí". Myslím, že třeba akce v Sosnové na okruhu by zaujala i třeba Brumlu a možná Toma. Hlavně mi ale hned nikdo nezačněte psát, že Sosnová ano nebo ne ... prostě jenom píšu jeden nápad. Až budu něco fakt organizovat, dám vědět. Zatím prosím ve věci srazu mne zajímá opravdu jediné, a to kdo by na případný sraz přijel a kdo ne. Nic víc. Termín ani místo ani auto - nic takového mne nezajímá.

Ad Mitsi: ježiš neřešte ho furt! Nebo vy si fakt myslíte, že ho dokážete ukecat, změnit? Musí vidět sám, že jeho názory tady (zřejmě) nikdo nevítá, ale to přece neznamená, že ho vyhodíme. Příště vyhodíte mě, protože na rozdíl od Vás autu rozumím jak koza petrželi a vyhazuji peníze za autoservisy? Pokud se s Mitsim nechcete dohadovat, prostě ho ignorujte. Přece nemůžete chtít po něm, aby on nepsal, když vy nejste schopni jeho příspěvky jednoduše přehlédnout! Je to jeho věc, že na tom ztrácí svůj čas, tak ho nechtějte předělat. Nepředěláš ani vlastní manželku, natož nějakého Mitsiho, kterého nikdo nikdy neviděl a nemá ani 3000gt ani Stealtha. Nikdy nevíte, kdy ho třeba budete potřebovat nebo přijde s něčím, co vám nakonec pomůže.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 09:01 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Fórum má svá pravidla, moderátor by normálně zasáhl a nenechal by zaplevelovat témata. Carisma nám svůj komentář dal a nám nezbyva, než to takto respektovat a vyjádřit vděk, že fórum na těchto stránkách alespoň zije.

Dave, narovinu zcela otevřeně:
Nevšiml sis, že chybělo málo a Kuno by nám dal kvůli vyhrocené situaci sbohem?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 09:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Kuna jsem už měl tu čest osobně poznat a jsem si jistý, že Kuno se na nějakého Mitsiho kecy v reálu může leda totálně povznést.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 09:19 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,
snad naposledy s komu vyjádřím, plně se ztotožňuji s názorem Carisma, že toto skutečně nelze řešit direktivně či represí - spíše se nějak naučme to zvládat. Snažme se být věcní a pokud možno si udržet nadhled a humor. Ale tím neříkám, že ty emotivní příspěvky a hudrování a špičkování jsou tabu. Upřímně, příspěvky čtu selektivně a doporučuji i to ostatním, něco prostě vypouštím a neřeším... Plně chápu, že v zápalu 'boje' :lol: chce každý získat na svou stranu podporu ostatních a dosáhnou jakéhosi verbálního vítězství, je to zcela normální a také legitimní. Zároveň je pro diskutující vždy určitým zklamáním, že to moc nefunguje. Většina to samozřejmě vnímá jinak, protože nejsou ve sporu nijak interesování a tak to nějak přetrpí. Chápu, že v přímých účastnících sporu může zůstat napětí a pocit křivdy či nepochopení, ale zde opravdu nejde o život a je třeba tomu nepřikládat nijak velkou váhu... :lol:

Opět apeluji na zachování kontinuity a jistého pozitivního ducha, ať nám fórum funguje a jsme v kontaktu.

Pěkný den všem!


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 09:26 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Banány: Moc jich tu za dobu existence fóra nebylo. Byl tu jeden chytrej, co měl rasistické kecy na slováky. A to dost hnusný. Nějak mi to vadilo (ne konkrétně kvůli slovákům, rasizmus je humus v každé formě, ale taky proto, že to nedělá dobrý dojem na nové návštěvníky), takže mu bylo uděláno pápá. Pak občas nějaký spameři, ať humanoidi, nebo roboti. Jinak, jak jsem psal, jsem to tu chtěl mít svobodné pro všechny.

Když koukám na Mitsiho poslední příspěvky, tak chápu, že je to spíš prudění, než rozumná debata. Jen nevím, jak s tím naložit. Když ho bloknu (pro 300GT sekci), tak budete mít klid, ale zase tím rozbiju tu mojí původní představu o svobodném fóru. :think:

BTW: Chystám se pročíst si ta vlákna o E85. Před časem jsem o tom uvažoval, ale trochu se toho bojím. Třeba se dozvím něco užitečného.

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 09:39 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Chtěl bych tímto příspěvkem požádat Mitsiho, aby respektoval ostatní uživatele našeho fóra. Aby se vyhnul popichování a snažil se uživatele účelově neprudit. Jakékoliv fórum je o lidech, kteří na něj chodí. Když budou otrávení, chodit přestanou. A to by byla škoda. Sice toto fórum nemá tisíce unikátních přístupů denně, ale nějaký život tu je. Zkus Mitsi prosím, hlavně do této sekce přispívat více k tématům a bez rýpání.

Děkuji

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 10:51 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Nikoho neblokovat prosím děkuji jdeme raději diskutovat o Ethanolu dík

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 12:42 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
enemdym píše:
Mitsi, Tvou nabidku prijimam. ...

Díky, enemdyme, žes to vzal na sebe! Jsem Ti za to vděčný. Sice mne napadá něco o podobenství „vyhnání z ráje“, ale z mého pohledu jde spíše o propustku z pekla.

carisma píše:
Chtěl bych tímto příspěvkem požádat Mitsiho, aby respektoval ostatní uživatele našeho fóra. Aby se vyhnul popichování a snažil se uživatele účelově neprudit. Jakékoliv fórum je o lidech, kteří na něj chodí. Když budou otrávení, chodit přestanou. A to by byla škoda. Sice toto fórum nemá tisíce unikátních přístupů denně, ale nějaký život tu je. Zkus Mitsi prosím, hlavně do této sekce přispívat více k tématům a bez rýpání.
Děkuji

I Tobě, admine, díky za konstruktivní přístup. Slibuji, že toto je můj poslední příspěvek, přinejmenším zde, v sekci 3000GT.


Ovšem ještě než se definitivně odporoučím, neodpustím si poslední reakci, k níž mne inspiroval David tímto svým příspěvkem:
David píše:
Expre, logo v banneru není totéž co název. Proto všude ve světě jsou tato fóra ve formátu např. 3s.xy, kde 3 znamená 3000GT a S znamená Stealth. ...

Nahodil jsem tedy udičku, abych zjistil, jak je na tom expresion se znalostmi v oboru, který ho živí. A dopadlo to takhle, což jsem, přiznám se, opravdu neočekával:
expresion píše:
Mitsi píše:
Rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že ty se vehementně se.eš do věcí, o kterých nemáš ani elementární ponětí, zatímco já se tam, kde se necítím silný v kramflecích, držím zpátky. A to jsem třeba věci kolem zkratek, jako např. ICANN, GAC, IANA, AoC, DNS, RIRs, NIC, IDN ccTLD Fast Track, IPv6, ISO/IEC, IGF, ITU..., tobě zřejmě o dost bližších (než auta), musel na stará kolena doučit (pro Kuna: tj. doplnit si vzdělání), poněvadž jsem to pro svou práci potřeboval.

Fajt vis o IT howno a koho to zajima?

Bohužel se jen opět potvrdilo, že ani expresion dostatečně neovládá to, čím se živí, tj. IT, resp. ICT, jinak by totiž věděl, že všechny ty zkratky označují něco, díky čemuž se zde vůbec můžeme takhle na dálku bavit, totiž internet, přesněji jeho každodenní správu a průběžné zajišťování funkčnosti. Přesto je zde ve srovnání s Kunem velký rozdíl: prvnímu zřejmě nebylo shůry dáno a v apatyce (alespoň zatím) nekoupil, zatímco druhý pouze necítí tlak okolností na potřebu doplňovat si znalosti. Proč by také, když ho živí limitně (více už to asi ani není možné) nenároční zákazníci, kterým jde vlastně jen o to, aby se to vůbec pohybovalo, a to ještě pokud možno na naftu… (to se již opakuji)

Lidská hloupost na straně jedné a lenost se celoživotně vzdělávat na straně druhé jsou stranami téže mince, jsou morem společnosti, na který jednou, a nemusí to příliš dlouho trvat, zajde. Snažil jsem se i zde proti tomu něco dělat, ovšem je to marnost nad marnost. A tak mne alespoň těší, že jsem přispěl ke stmelení skupiny (společný protivník, v daném případě já, je bezpochyby silnou motivací skupiny a jejím účinným stmelujícím činidlem), díky čemuž se ona skupina třeba konečně začne pravidelně scházet a alespoň zpočátku bude rozhodně mít i jedno společné ožehavé téma k debatám…


Tímto se konečně dostávám i k Brumlově příspěvku (aby to snad nevyznělo tak, že je pro mne svatý, resp. že jsem připosraný – jak nedávno napsal, volně interpretováno, Kuno – ho v něčem kritizovat):
Brumla píše:
... Plně chápu, že v zápalu 'boje' :lol: chce každý získat na svou stranu podporu ostatních a dosáhnou jakéhosi verbálního vítězství, je to zcela normální a také legitimní. Zároveň je pro diskutující vždy určitým zklamáním, že to moc nefunguje. … Chápu, že v přímých účastnících sporu může zůstat napětí a pocit křivdy či nepochopení, ale zde opravdu nejde o život a je třeba tomu nepřikládat nijak velkou váhu... :lol:
Opět apeluji na zachování kontinuity a jistého pozitivního ducha, ať nám fórum funguje a jsme v kontaktu.
Pěkný den všem!

Brumlo, pokud to, co jsem právě odcitoval, vztahuješ i na mě, pak se mýlíš. Jsem totiž až do té míry vyhraněný individualista, že je mi úplně jedno, zda jsem někoho přetáhl na svou stranu či dokonce zda alespoň jeden další na mé straně vůbec stojí! Co mi však silně vadí, to je život v marasmu lidské hlouposti, nekompetentnosti, neochoty na sobě pracovat a přijímat nové poznatky, mnohdy dokonce záškodnictví (od slova škodit) či přímého torpédování pokroku, který by měl být v zájmu všech anebo přinejmenším nepoškozovat ostatní na úkor vlastního dílčího zájmu (např. záměrné odstraňování očistných systémů jen proto, „aby motor lépe táhl“). To jen pro pořádek a na vysvětlenou k mým motivům.


Tímto se připojuji k Brumlově přání pěkného dne všem a sám za sebe dodávám, že situace, v níž byste mne náhodou mohli potřebovat (a teď vůbec nejde o to, o čem se zde diskutuje),
David píše:
... natož nějakého Mitsiho, kterého nikdo nikdy neviděl a nemá ani 3000gt ani Stealtha. Nikdy nevíte, kdy ho třeba budete potřebovat nebo přijde s něčím, co vám nakonec pomůže.

by pro nikoho z vás nebyla ani trochu příjemná (každý se něčím živíme, i já…), tak se raději opatrujte!

Zdraví
Mitsi

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 14:01 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Mitsi:

Ty jsi strasny debil :lol:
Myslis si ,ze kdyz "opises par zkratek z modemu" ,ze se z tebou zacnu bavit o IT :D
Jo a moji zakaznici jsou hodne narocni a moje prace se jim uctuje 55Eur/hodinu pro zajimavost... skoda ,ze z toho vidim na vyplate jenom cast :neutral:
Mozna nejsem zas tak v IT chytrej ,ale ty asi nejspise take dostavas a odmitas takove pracovni nabidky v tvem oboru ,aby si koupili tve uzasne schopnosti:


Přílohy:
nabidka.JPG
nabidka.JPG [ 127.95 KiB | Zobrazeno 4891 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz