mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 27 duben 2024 15:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 14:17 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Mitsi píše:
Tímto se konečně dostávám i k Brumlově příspěvku (aby to snad nevyznělo tak, že je pro mne svatý, resp. že jsem připosraný – jak nedávno napsal, volně interpretováno, Kuno – ho v něčem kritizovat):
Brumla píše:
... Plně chápu, že v zápalu 'boje' :lol: chce každý získat na svou stranu podporu ostatních a dosáhnou jakéhosi verbálního vítězství, je to zcela normální a také legitimní. Zároveň je pro diskutující vždy určitým zklamáním, že to moc nefunguje. … Chápu, že v přímých účastnících sporu může zůstat napětí a pocit křivdy či nepochopení, ale zde opravdu nejde o život a je třeba tomu nepřikládat nijak velkou váhu... :lol:
Opět apeluji na zachování kontinuity a jistého pozitivního ducha, ať nám fórum funguje a jsme v kontaktu.
Pěkný den všem!

Brumlo, pokud to, co jsem právě odcitoval, vztahuješ i na mě, pak se mýlíš. Jsem totiž až do té míry vyhraněný individualista, že je mi úplně jedno, zda jsem někoho přetáhl na svou stranu či dokonce zda alespoň jeden další na mé straně vůbec stojí! Co mi však silně vadí, to je život v marasmu lidské hlouposti, nekompetentnosti, neochoty na sobě pracovat a přijímat nové poznatky, mnohdy dokonce záškodnictví (od slova škodit) či přímého torpédování pokroku, který by měl být v zájmu všech anebo přinejmenším nepoškozovat ostatní na úkor vlastního dílčího zájmu (např. záměrné odstraňování očistných systémů jen proto, „aby motor lépe táhl“). To jen pro pořádek a na vysvětlenou k mým motivům.
Zdraví Mitsi


Mitsi já nestojím o nijaké hodnocení, Tvůj postoj respektuji ale nesouhlasím s ním, neochota přijímat nové informace je také o tom jakou formou ty 'novinky' podáváš - nu pokud někoho urazíš, tak to nevezme i kdyby jsi měl 100x pravdu....

Mitsi píše:
a sám za sebe dodávám, že situace, v níž byste mne náhodou mohli potřebovat (a teď vůbec nejde o to, o čem se zde diskutuje),
David píše:
... natož nějakého Mitsiho, kterého nikdo nikdy neviděl a nemá ani 3000gt ani Stealtha. Nikdy nevíte, kdy ho třeba budete potřebovat nebo přijde s něčím, co vám nakonec pomůže.

by pro nikoho z vás nebyla ani trochu příjemná (každý se něčím živíme, i já…), tak se raději opatrujte!

Zdraví Mitsi


S trochu nadsázky :grin: jsi hrobník či co? :lol: Ne fakt, už mě z toho patosu je nějak šoufl, dopr.... je tu fakt trochu moc dusno....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 14:22 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Brumla píše:
Mitsi píše:
a sám za sebe dodávám, že situace, v níž byste mne náhodou mohli potřebovat (a teď vůbec nejde o to, o čem se zde diskutuje),
David píše:
... natož nějakého Mitsiho, kterého nikdo nikdy neviděl a nemá ani 3000gt ani Stealtha. Nikdy nevíte, kdy ho třeba budete potřebovat nebo přijde s něčím, co vám nakonec pomůže.

by pro nikoho z vás nebyla ani trochu příjemná (každý se něčím živíme, i já…), tak se raději opatrujte!

Zdraví Mitsi


S trochu nadsázky :grin: jsi hrobník či co? :lol:


Z tehle hlasky tu lezim mrtvy smichy :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 14:25 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Brumla píše:
S trochu nadsázky :grin: jsi hrobník či co?

Taky mě to napadlo :?:

Tak chlapi, nechte toho. Už do sebe nerejte, nikam to nepovede, nikomu to nepomůže, nic z toho nebude. Každý jsme nějaký. Každý známe a umíme něco. Tak si ty znalosti navzájem předávejme, když je někdo druhý potřebuje, ale v klidu a bez toho zbytečného vyhrocování.

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 14:38 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
carisma píše:
Tak chlapi, nechte toho. Už do sebe nerejte, nikam to nepovede, nikomu to nepomůže, nic z toho nebude. .


Jj, jeste si asi prectu posledni Mitsiho slohovku a uz na tu diskuzi tady kaslu a budu se venovat prijemnejsim vikendovym vecem....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 15:04 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Pozor na hrobníky práci řešit nemusí jak je vidět jsou chytrý jak sviňa práci mají zajištěnou díky tomu jasný příjem.
Mimo to jeden tady byl mám krátkou paměť abych nespletl jméno auto prodával svého času nasypal do něj nějakých 600 papírů což je hezké. Expre vynech prosím tituly dík

Jinak k tomu neustálému zdokonalování a u učení společnosti si dovolím oponovat svět je a lidi v něm neponaučitelný nemyslím, že spousta vysokoškoláků nás nepovede kupředu. Nové generace jsou totalně líný co se týče manuální práce představa jejich práce sedět u kompu

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 16:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
že by už konečně byl pokoj od toho kašpárka který konečně pochopil,že tu o jeho rozumy nikdo nestojí,nicméně "narozloučenou" sktytě vyhrožuje aby se udělal "zajímavým". :grin: :grin: :grin:

To by ten weekend hezky začal.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zalozime nove forum?
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2013 16:20 
Offline

Registrován: 13 červen 2009 19:29
Příspěvky: 539
Automobil: Dodge Stealth ES
Typ motoru: 6G72
Rok výroby: 1991
Kuno píše:
že by už konečně byl pokoj od toho kašpárka který konečně pochopil,že tu o jeho rozumy nikdo nestojí,nicméně "narozloučenou" sktytě vyhrožuje aby se udělal "zajímavým". :grin: :grin: :grin:

To by ten weekend hezky začal.


Tomu bych neveril ,ze uz bude klid.... nejspise asi sprta nejaka scripta sociologie,psychologie a hleda navod jak by nas psychicky ZNICIL :lol:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz