mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 01 květen 2024 14:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 27 prosinec 2013 12:20 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
3000LS píše:
to spc - nejsi nahodou rodina s mitsim ????????


preco? zato ze nie som fanusik tupeho vedomeho nicenia aut (a inych veci...)?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 27 prosinec 2013 20:24 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj!
všem příznivcům GT-ček vše nejlepší do Nového roku!
P.S. všem co mi psali soukr, co jak děkuji za optání a sděluji, že kromě akutního nedostatku času jsem OK :lol:

Co se týká driftování s GT, no to blnutí na videu je vcelku ještě snadné, ale projet plynule táhlou zatáčku driftem s GT-čkem je téměř nemožné. Jak někteří vědí abslovoval jsem v létě školu driftu a jen jsem si ověřil, že GT na drift fakt není, bohužel :lol: Jedinné auto, se kterým jsem si byl jistý a dařilo se mi, bylo právě BMW a ačkoliv bavoráky moc nemusím, musím být objektivní :grin: . Také proto si již delší dobu pohrávám s myšlenkou na přestavbu GT na zadokolku. Již jsem několik takových přestaveb na webu u amíků studoval, mělo by to jít. Cílem je udělat GT trochu zábavnější :wink: . Je to krásné auto, ale opravdu spíš Grand Tourismo, je sice docla výkonné (TT) ale těžké a konzevatině naladěné.

mělo být pak nějaké takové žužo http://www.youtube.com/watch?v=Z5YNwZwNTG0

Ahoj


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 27 prosinec 2013 22:37 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Brumla píše:
Ahoj!
Co se týká driftování s GT, no to blnutí na videu je vcelku ještě snadné, ale projet plynule táhlou zatáčku driftem s GT-čkem je téměř nemožné. Jak někteří vědí abslovoval jsem v létě školu driftu a jen jsem si ověřil, že GT na drift fakt není, bohužel :lol: Jedinné auto, se kterým jsem si byl jistý a dařilo se mi, bylo právě BMW a ačkoliv bavoráky moc nemusím, musím být objektivní :grin: . Také proto si již delší dobu pohrávám s myšlenkou na přestavbu GT na zadokolku. Již jsem několik takových přestaveb na webu u amíků studoval, mělo by to jít. Cílem je udělat GT trochu zábavnější :wink: . Je to krásné auto, ale opravdu spíš Grand Tourismo, je sice docla výkonné (TT) ale těžké a konzevatině naladěné.

mělo být pak nějaké takové žužo http://www.youtube.com/watch?v=Z5YNwZwNTG0

Ahoj


Presne jak pises, GT klame vzhladom a nie je to `prave sportove auto`...
Ale drviva vecsina `autickarov` si pod driftom predstavuje prave take na sofera nenarocne tupe nicenie auta a `detskej radosti` z palenia gum niekde na parkovisku jak na prvom videu -> tym to veru tazko dojde :neutral:


Priznavam ze osobne nie som fanusikom `motorsportu`, no pred takym rally `klobuk dolu` -> obdivujem to majstrovstvo jazdcov, na tych uzkych klukatych neprehladnych cestickach jakymi neuveritelnymi rychlostami chirurgicky presne driftom `rezu zatacky` (ono to tam inak ako driftom ani nejde) :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 27 prosinec 2013 23:17 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
no to sou mi veci, mam pocit, ze reseni jiz nejaky patek existuje a jmenuje se 300ZX...

PS:
reseni pro muj pripad je jiz zminovane bávo, takze, kdyz se najde zajemce, bude tu jedno "3000 GT na prodej"


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 28 prosinec 2013 00:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Enemdym: nicméně myslím,že lepší Myšivbuší v hrsti,než Hnissan na střeše. :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 24 březen 2014 21:56 
Offline

Registrován: 15 srpen 2013 22:44
Příspěvky: 21
Automobil: Nissan
Typ motoru: 300zx
Rok výroby: 1990
http://auto.bazos.cz/inzerat/33361571/M ... 000-GT.php
Pěknej kousek..


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 29 duben 2014 14:41 
Offline

Registrován: 29 duben 2014 14:21
Příspěvky: 1
Automobil: grandis
Typ motoru: 2.did
Rok výroby: 2006
Zdravim tak nejak vsechny,potreboval bych poradit pri koupi 3000gt,na co si dat hlavne pozor,jak poznam,ze je tam patricnej vykon?jeste se rozhodoju na tu atmosferu kvuli jednoduchosti,ale zajimalo by me kolik je na atm.zrychleni?jsem fotr a mam grandise tak bych to chtel jako vikendovku,nejsem uplnej lajk,mel jsem eklipse v turbu,tak nejak vim jak to chodi,ale rad bych si nechal poradit od zkusenech majitelu!co je pro me lepsi,zase nemam rad obyc,tak me laka proto turbina i s tema kg,ale ta haklivost me trosku mrzi!jsem rad za kazdou radu,opravdu!


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 29 duben 2014 21:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Možná to přeženu...ale já myslím,že pořídit si 3000GT není zas tak fin.náročné jako to, udržet je v dobrém technickém stavu nebo ho do takového stavu zrenovovat-pokud už má jeden to "neštěstí" a koupí neudržovaný a vyježděný kus.
Pokud jsi schopen veškerých oprav sám,je to o.k. Pokud ne,budeš je muset někomu zhusta "krvavě"zaplatit.

Když jsem sháněl to moje,najezdil jsem po republice přes 2 tis.km :grin: a byl snad u všech,které se v tu dobu prodávaly.Na fotkách z inzerátů byly většinou hezké,in natura- v podstatě vraky.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 29 duben 2014 22:09 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Kuno píše:
Možná to přeženu...ale já myslím,že pořídit si 3000GT není zas tak fin.náročné jako to, udržet je v dobrém technickém stavu nebo ho do takového stavu zrenovovat-pokud už má jeden to "neštěstí" a koupí neudržovaný a vyježděný kus.
Pokud jsi schopen veškerých oprav sám,je to o.k. Pokud ne,budeš je muset někomu zhusta "krvavě"zaplatit.

Když jsem sháněl to moje,najezdil jsem po republice přes 2 tis.km :grin: a byl snad u všech,které se v tu dobu prodávaly.Na fotkách z inzerátů byly většinou hezké,in natura- v podstatě vraky.


heh, asi preto si dal to `nestesti` do uvodzoviek co? :smile:

Ale vecsina ludi ti nestravi fakt, ze 20 rocne auto nemozes ohodnotit podla nejakych par cisielok v dokladoch a na odometri...
Moze mat hodnotu X, ale kludne aj 20*X.

Vedlajsi efekt je, ze ked sa predava kopec vrakov za par supov, tak ziadny majitel auta v slusnom stave ak nemusi tak to svoje nebude predavat! Kupujuci totiz ocakava cenu ako za tie vraky, ale rad by kvalitku jak zo salonu.... :neutral:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 29 duben 2014 22:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
souhlas. Já bych to své rozhodně neprodal za cenu podobné té,co jsem koupil. Jednak mne už stálo poměrně dost úsilí (schválně nepíšu peněz,protože práci nepočítám-dělal jsem si na něm vše sám) a také se stalo "členem rodiny" :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 30 duben 2014 00:37 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Kuno píše:
souhlas. Já bych to své rozhodně neprodal za cenu podobné té,co jsem koupil. Jednak mne už stálo poměrně dost úsilí (schválně nepíšu peněz,protože práci nepočítám-dělal jsem si na něm vše sám) a také se stalo "členem rodiny" :grin:


No mna stalo nielen extremnu spustu casu, ale aj dost penazi - kedze kedysi som mal zalubu kupit do auta vsetko, na co som narazil, bolo niekolko krat prelakovane a pod. :neutral:

Zato viem o spuste GTciek, ktore sa v servise `tunili` aby vydrzali aspon cestu do bazaru a pripadnu skusobnu jazdu.
No ale hlavne ze bude `dobra cena` nie? :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 30 duben 2014 07:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
jj. Já ho mám zatím pouze třetím rokem,tak jsem ještě tolik co Ty investovat nestihl. :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 30 duben 2014 16:15 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Kuno píše:
jj. Já ho mám zatím pouze třetím rokem,tak jsem ještě tolik co Ty investovat nestihl. :grin:


No ja som prave za prvych par rokov do toho natrepal najviac penazi -> bola to aj udrzba a rozne renovacie, plus nadsenie pre vylepsenia bolo velmi silne...
Teraz skoro nejazdim (do 5k rocne- z toho 3,5k dovolenka) a nechce sa mi ani babrat s tragacom -> pred dovolenkou vzdy nieco poriesim a polestim, ked sa vratim poriesim par zistenych nedostatkov a zbytok roka uz dlabem nato :neutral:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 30 duben 2014 18:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Taky letos řeším,jestli nejet s GT do Chorvatska. :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 3000 GT na prodej
PříspěvekNapsal: 30 duben 2014 20:11 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Kuno píše:
Taky letos řeším,jestli nejet s GT do Chorvatska. :wink:


No to je o tom, jak doverujes svojmu autu a svojim schopnostiam riesit pripadne problemy...

Ja som tiez zacal s chorvatskom - dalmacia (tusim to bolo do 800km x2),
pokracoval som s ciernou horou (1000km x 2),
grecko najprv len olympska (1200 x 2) az po okruzne jazdy po balkane (zakazdym asi 3500 dokopy)....

Od vas z moravy je to sice kusok dalej, ale.... :wink:

p.s.
inak osobne ti odporucam ist k moru cez bosnu -> miestni fizli su sice podobne aktivni ako `nasi`, no zas kludne zjednas na 5-10 eur ci rovno ta poslu het :lol:
A cesty maju velmi kvalitne hoc klukate 2-prudovky, cez hory, tunely, mosty... mnam


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz