mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 29 březen 2024 01:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 květen 2016 11:31 
Offline

Registrován: 06 duben 2015 20:10
Příspěvky: 50
Automobil: 3000gt
Typ motoru: 6g72
Rok výroby: 1990
ja mam americkou verzi a mam to dopsane i s vyjimkama


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 květen 2016 12:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
Kajinek píše:
Na tom odkazu co sem dával Brumla už jsou mlhovky vyprodané.Fotku jak to vypadá na tvém autě sem určitě dej.
No bodejť, vždyť ten odkaz je víc než rok starý. Zkopíruj si název toho produktu a vlož ho do vyhledávání na eBayi, vyhodí ti to pár kousků různých tvarů.
Jinak moje zkušenost se společností Mitsubishi je zhruba stejná. Jak zjistí že máš US verzi tak ti sdělí že "vozidlo v tomto provedení nebylo určeno pro evropský trh a jako takové tu nemá co pohledávat protože nevyhovuje evropským předpisům". A tak cokoliv potřebuji tak vím že Mitsubishi Motors mně nechá stoprocentně ve štychu. Mimochodem podle vyjádření Dekry a ministerstva dopravy nově na zadní mlhovku výjimka neexistuje (v momentě kdy ji nemáš není vozidlo schopné provozu na pozemních komunikacích) a pokud se to tu toleruje tak na západ od našich hranic určitě ne. Jestli nemáš auto na veteránských značkách tak tě tamější chlupáči sežerou když to zjistí. Nedej bože pokud by navíc do tebe bez mlhovky v mlze někdo drcnul, svedou na tebe i zatmění slunce. Mně samotného na ten "nedostatek" s mlhovkou víceméně přátelsky upozornila slovenská polícija kousek od Trenčína. Do té doby jsem to taky neřešil.

norad


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 květen 2016 01:21 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
norad píše:
Kajinek píše:
Na tom odkazu co sem dával Brumla už jsou mlhovky vyprodané.Fotku jak to vypadá na tvém autě sem určitě dej.
No bodejť, vždyť ten odkaz je víc než rok starý. Zkopíruj si název toho produktu a vlož ho do vyhledávání na eBayi, vyhodí ti to pár kousků různých tvarů.
Jinak moje zkušenost se společností Mitsubishi je zhruba stejná. Jak zjistí že máš US verzi tak ti sdělí že "vozidlo v tomto provedení nebylo určeno pro evropský trh a jako takové tu nemá co pohledávat protože nevyhovuje evropským předpisům". A tak cokoliv potřebuji tak vím že Mitsubishi Motors mně nechá stoprocentně ve štychu. Mimochodem podle vyjádření Dekry a ministerstva dopravy nově na zadní mlhovku výjimka neexistuje (v momentě kdy ji nemáš není vozidlo schopné provozu na pozemních komunikacích) a pokud se to tu toleruje tak na západ od našich hranic určitě ne. Jestli nemáš auto na veteránských značkách tak tě tamější chlupáči sežerou když to zjistí. Nedej bože pokud by navíc do tebe bez mlhovky v mlze někdo drcnul, svedou na tebe i zatmění slunce. Mně samotného na ten "nedostatek" s mlhovkou víceméně přátelsky upozornila slovenská polícija kousek od Trenčína. Do té doby jsem to taky neřešil.

norad


Este taky napad -> kedze 3kgt ma 4 brzdove svetla, tak preco si neprewirujete tu vnutornu dvojicu ako hmlovky?
...a nemusite hyzdit auto ziadnym dolepenym gycom.... ;)

Pripadne, ak chcete byt `puristi` tak sa to da prewirovat aj tak, ze vnutorna dvojica bude svietit aj ako `hmlovka` aj ako brzdove svetlo (len treba pouzit dostatocne vykonny obvod najlepsie typu shottky...

Osobne som s hmlovkami nemal problem - nemal zaujem to nikto kontrolovat ani STK ani na cestach... ked uz tak `riesili` cervene smerovky no aj to uz je fixnute (hoc som ziadnu pokutu neplatil)


p.s.
http://www.gme.sk/mbr1045-p223-087
taketo nieco by malo stacit - k tomu este kus hrubeho dratu aj pre captavych natiahnut od prednej hmlovky...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 květen 2016 10:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
To by šlo ale opět záleží na důslednosti "orgánů" a jejich znalosti předpisů. Nevím jak je to přesně na Slovensku (v podstatě by to mělo být obdobné, ne li stejné) ale podle vyhlášky musí být zadní mlha minimálně deset čísel od nejbližší brzdy. A to se nedá v případě přímo sousedících světel dost dobře realizovat. Prostě a jednoduše, pokud chceš na 3kGT zadní mlhovku tak aby prošla i u výjimečně aktivních PACHů nebo na kterékoliv STK tak nezbývá než si tam nějakou dobastlit. A věřte mi že mám s prudícími chlupáči své zkušenosti, u nás to kolikrát vypadá že se tu někde poblíž líhnou.

norad


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 květen 2016 14:54 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
norad píše:
To by šlo ale opět záleží na důslednosti "orgánů" a jejich znalosti předpisů. Nevím jak je to přesně na Slovensku (v podstatě by to mělo být obdobné, ne li stejné) ale podle vyhlášky musí být zadní mlha minimálně deset čísel od nejbližší brzdy. A to se nedá v případě přímo sousedících světel dost dobře realizovat. Prostě a jednoduše, pokud chceš na 3kGT zadní mlhovku tak aby prošla i u výjimečně aktivních PACHů nebo na kterékoliv STK tak nezbývá než si tam nějakou dobastlit. A věřte mi že mám s prudícími chlupáči své zkušenosti, u nás to kolikrát vypadá že se tu někde poblíž líhnou.

norad



No samozrejme, ze najidealnejsie by bolo jednoducho nahnat tu chamrad otravnu radsej chytat zlocincov -> ale to je bohuzial sci-fi :(

Akurat sa mi to s tou vzdialenostou moc nezda, pretoze aj plno novych aut ma znacne `kompaktne` zadne svetla a ziadnu pridavnu hmlovku...

Ale potom este jeden `cisty` napad ---> strcit cervenu ziarovku (najlepsie LED) do jednej `cuvacky` a prewirovat...
To by bolo 100% esteticke a zaroven 100% neprestrelne pred buzerantmni ;)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 19 květen 2016 15:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
Ahoj,

Kajinek píše:
....Fotku jak to vypadá na tvém autě sem určitě dej.
Jak říkám není to žádná sláva ale naživo to vypadá celkem decentně (kdyby bylo auto nějaké tmavé tak by se to myslím ztratilo), za denního světla je to taková bludička ale ve tmě to pere fest. Nechtěl bych jet sám za sebou :lol:

spc píše:
...Akurat sa mi to s tou vzdialenostou moc nezda, pretoze aj plno novych aut ma znacne `kompaktne` zadne svetla a ziadnu pridavnu hmlovku...
Ta vzdálenost je definovaná proto aby se to při svícení nepletlo s brzdama. Jak to je ale ošéfované u homologovaných kompaktních světel nevím.

Radek


Přílohy:
3kGT.jpg
3kGT.jpg [ 65.34 KiB | Zobrazeno 7970 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20 květen 2016 14:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 11 listopad 2005 17:48
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi 3000GT SL
Rok výroby: 1991
norad píše:
Ahoj,

Kajinek píše:
....Fotku jak to vypadá na tvém autě sem určitě dej.
Jak říkám není to žádná sláva ale naživo to vypadá celkem decentně (kdyby bylo auto nějaké tmavé tak by se to myslím ztratilo), za denního světla je to taková bludička ale ve tmě to pere fest. Nechtěl bych jet sám za sebou :lol:

spc píše:
...Akurat sa mi to s tou vzdialenostou moc nezda, pretoze aj plno novych aut ma znacne `kompaktne` zadne svetla a ziadnu pridavnu hmlovku...
Ta vzdálenost je definovaná proto aby se to při svícení nepletlo s brzdama. Jak to je ale ošéfované u homologovaných kompaktních světel nevím.

Radek


Jo docela dobrý,já bych jí chtěl dát spíš do prostředku té levé části nárazníku,objednal jsem na ebay za 43 dolarů ta je pěkná přímo na GT


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20 květen 2016 14:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
Záleží na osobním vkusu každého soudruha. Původně měla jít ještě níž aby pod ní nebyl ten bílý pásek ale tak nějak z toho sešlo.

norad


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23 květen 2016 10:07 
Offline

Registrován: 05 květen 2006 17:52
Příspěvky: 196
Bydliště: Červený Kostelec
Jak psal spc mám mlhovky místo 2 ks brzdovek a hotovo.

_________________
Tom 3000 gt twin turbo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz