mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 30 duben 2024 05:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 09 říjen 2015 10:48 
Offline

Registrován: 09 říjen 2015 10:35
Příspěvky: 2
Rok výroby: 0
Zdravím a omlouvám se za nezkušené dotazy.

Rád bych si koupil 3000, jen tak pro radost.

Vím, že je to jen foto, ale je pohledově na autě vše jak má být? Nejedná se o nějakou extrémně poruchovou verzi? Omlouvám se, ale co znamená VR-4.
Tady je přímo auto: mobile.de, 59.000km, 1991, údajně nehavarované
Díky

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... eNumber=1#


Naposledy upravil MGRR dne 10 říjen 2015 13:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 09 říjen 2015 21:01 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj,

dle fotek je auto až v překvapivě dobré kondici, je kompletní a originální jak z výroby.... Exteriér i interiér odpovídají designem roku výroby ´91, pokud není v prd... motor či převodovka, máš možná až skoro neuvěřitelnou kliku na originální a pěkně zachovalý exemplář.... Bez prohlídky na místě se víc říci nedá. VR-4 je označení modelové řady (Base, SL a pod.) = 4x4, twin turbo.... VR-4 v bílé perleti je naprosto prémiový model - přeji Ti aby v tom nebyl nějaký háček!

Čau


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 09 říjen 2015 23:02 
Offline

Registrován: 09 říjen 2015 10:35
Příspěvky: 2
Rok výroby: 0
Brumla píše:
Ahoj,

dle fotek je auto až v překvapivě dobré kondici, je kompletní a originální jak z výroby.... Exteriér i interiér odpovídají designem roku výroby ´91, pokud není v prd... motor či převodovka, máš možná až skoro neuvěřitelnou kliku na originální a pěkně zachovalý exemplář.... Bez prohlídky na místě se víc říci nedá. VR-4 je označení modelové řady (Base, SL a pod.) = 4x4, twin turbo.... VR-4 v bílé perleti je naprosto prémiový model - přeji Ti aby v tom nebyl nějaký háček!

Čau


Díky, jsem ale nějak natvrdlý :)
Je to tedy 4x4 bez nebo s turbem?

Nabízí ji už delší dobu. Problém je, že je nemožné vyzkoušet jestli funguje. Pošle se tam 1.700km odtahovka s rizikem, že vyhodím dvacet za odtah, když to bude vrak (min. rok se mi to stalo).
Odtah tak pozná jestli klepe ventil a původní šroubky na blatníku :)

Když bude špatná čtyřkolka (viskospojka, nebo haldex), převodovka, motor, tlumiče... nejhorší varianta, co to tak +- stojí? Nemám ponětí kdo to dobře opraví.

Napsal jsem mu, jestli je auto technicky v pořádku.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 11 říjen 2015 18:11 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Mozno by bolo lepsie kupit auto od niekoho tu z fora (obcas byva ponukane) -> viac menej vies co mozes ocakavat a vyhnes sa `kasinu` dovozu z nemecka...
Plus neviem ako v cechach, no na slovensku je problem prihlasit auto ku ktoremu nemas `certifikat konformity`

btw. Brumla, ta perletova farba je mozno povazovana za premiovu, no z mojho pohladu je to absolutny hnus -> pretoze vyzera skoro jak biela (ktora je najtuctovejsia farba) a na druhej strane kazdy lakyrnik sa z nej ide posrat, ked treba nieco streknut (t.j. si adekvatne aj zapyta).


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 11 říjen 2015 18:44 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Díky, jsem ale nějak natvrdlý :)
Je to tedy 4x4 bez nebo s turbem?

Nabízí ji už delší dobu. Problém je, že je nemožné vyzkoušet jestli funguje. Pošle se tam 1.700km odtahovka s rizikem, že vyhodím dvacet za odtah, když to bude vrak (min. rok se mi to stalo).
Odtah tak pozná jestli klepe ventil a původní šroubky na blatníku :)

Když bude špatná čtyřkolka (viskospojka, nebo haldex), převodovka, motor, tlumiče... nejhorší varianta, co to tak +- stojí? Nemám ponětí kdo to dobře opraví.

Napsal jsem mu, jestli je auto technicky v pořádku.[/quote]

Dle označení i dle fotek je to 4x4, twin turbo.... Když Ti pošle VIN dá se dekódovat i výbava..... Pokud je počet najetých km korektní, tak vidím riziko poškození pouze u motoru a převodovky, max. T-case. Nedá vyzkoušet? Proč když mě auto zajímá, zajedu tam, nebo zaletím nizkonákladovkou (po německu je zpáteční letenka do 5 tisíc) a prostě si to ověřím, než něco podniknu. Auto se pak snažím přivézt po ose, nebo na SZ dám kontakt na svoz aut po EU za dobrý peníz....

Ahoj...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 11 říjen 2015 18:46 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
spc píše:
ta perletova farba je mozno povazovana za premiovu, no z mojho pohladu je to absolutny hnus -> pretoze vyzera skoro jak biela (ktora je najtuctovejsia farba) a na druhej strane kazdy lakyrnik sa z nej ide posrat, ked treba nieco streknut (t.j. si adekvatne aj zapyta).


Já vím, měl jsem tu barvu :lol: Ale po přeleštění je moc pěkná, fakt luxus...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 11 říjen 2015 19:10 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Brumla píše:
spc píše:
ta perletova farba je mozno povazovana za premiovu, no z mojho pohladu je to absolutny hnus -> pretoze vyzera skoro jak biela (ktora je najtuctovejsia farba) a na druhej strane kazdy lakyrnik sa z nej ide posrat, ked treba nieco streknut (t.j. si adekvatne aj zapyta).


Já vím, měl jsem tu barvu :lol: Ale po přeleštění je moc pěkná, fakt luxus...


No co boli v znameho servise 3 auta s takouto farbou, tak pokial viem jedno je uz predane a dve prelakovane...
Podla mna najvdacnejsie farby (minimalne na 3kgt) su hladka cierna a kriklavocervena -> aj co sa tyka udrzby (tam je cierna velka vyhra), aj co sa tyka efektu :wink:

U takejto starej 1G bez uprav by som zvolil urcite ciernu -> ciastocne prekryje kopec dizajnovych nedostatkov a zvyrazni celkovu liniu (ktora je dobra)


btw. nedavno tu niekto ponukal auto, ktore ma asi jasnu historiu a je od cloveka, co sa on staral. Ja osobne by som auto z `tramtarie` nedovazal, hlavne takyto podozrivy pripad, ked vyborny stav, vyborna cena a auto tam aj tak lezi plus nie je ho mozne odskusat.... proste na tom nieco `smrdi` :neutral:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 12 říjen 2015 08:54 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Příloha:
P1000542.JPG
P1000542.JPG [ 1.88 MiB | Zobrazeno 10058 krát ]
Příloha:
P1000494.JPG
P1000494.JPG [ 1.94 MiB | Zobrazeno 10058 krát ]
spc píše:
ta perletova farba je mozno povazovana za premiovu, no z mojho pohladu je to absolutny hnus -> pretoze vyzera skoro jak biela (ktora je najtuctovejsia farba)


No až ta strašný to není :lol: Vyštrachal jsem staré fotky toho mého bývalého mazla...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prosba před koupí 3000GT VR-4
PříspěvekNapsal: 12 říjen 2015 18:00 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Aby sme sa pochopili - nemyslel som to v zmysle `strasna ze sa pozret na nu neda` :wink:

Skor v zmysle `za vela penazi malo muziky`....
Ja si jednoducho spomenim, ako mi znamy lakyrnik rozpraval, ze trafit presny odtien hentakych perletovych je velmi tazke -> hlavne ked mas robit iba jeden diel a namiesavas malicko farby...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz