mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 21:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kolko nas este je
PříspěvekNapsal: 03 duben 2018 08:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 červenec 2011 01:40
Příspěvky: 207
Bydliště: Praha
Automobil: Dodge Stealth RT
Typ motoru: 3.0 Twin Turbo
Rok výroby: 1993
Já jsem od generálky motoru zadřeného na prvním srazu najel méně než 10 tis. km, teď budu poprvé měnit olej. Řešil jsem dvakrát cukání, jednou to byly špatné kabely, podruhé vzduchový filtr. Jinak vše ok a mám to jako rezervní auto nebo když se vyloženě chci projet. Jinak je v garáži a pod plachtou. Pokud by se někdo chtěl projet se mnou, tak v okruhu do hodiny od Neratovic jsem k mání.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kolko nas este je
PříspěvekNapsal: 08 duben 2018 00:36 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Serge píše:
Zdravíčko pánové!

Auto žije, ale času na něj moc není! Loni na jaře sem si říkal, že mu dopřeju pořádnou údržbu a dal jsem ho "mojemu" mechanikovi, aby mi udělal vše co je třeba, s tím, že na to má klidně 60 tisíc.. ale že musí být vše tip top.. no za půl roku práce neudělal vůbec nic, takže to vidím, že budu muset asi udělat výlet za Kunem :lol: :lol: (co ty na tu Kuno? :D )

Každopádně jsem pořídil nové 18 kola a s nimi letní gumy :D (takže pro znalé by to mělo líp držet už :D ) nicméně jsem na foru zas tak po půl roce a je to tu nějaké mrtvé, dříve to tu žilo více :D Co Radim, žije vůbec? :roll:


Zije a sleduje vas ;)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kolko nas este je
PříspěvekNapsal: 17 duben 2018 21:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 13 květen 2012 20:04
Příspěvky: 642
Serge píše:
Zdravíčko pánové!

Auto žije, ale času na něj moc není! Loni na jaře sem si říkal, že mu dopřeju pořádnou údržbu a dal jsem ho "mojemu" mechanikovi, aby mi udělal vše co je třeba, s tím, že na to má klidně 60 tisíc.. ale že musí být vše tip top.. no za půl roku práce neudělal vůbec nic, takže to vidím, že budu muset asi udělat výlet za Kunem :lol: :lol: (co ty na tu Kuno? :D )

Každopádně jsem pořídil nové 18 kola a s nimi letní gumy :D (takže pro znalé by to mělo líp držet už :D ) nicméně jsem na foru zas tak po půl roce a je to tu nějaké mrtvé, dříve to tu žilo více :D Co Radim, žije vůbec? :roll:


Klidně. volej 603324542 :grin:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz