mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 09 květen 2024 07:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 duben 2007 13:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 14 prosinec 2006 10:54
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
italmania píše:
nazdárek,pokud se svou 3000gt nepokořim 300kmh, tak ji prodam je r.v.93
twinturbo. Stavba bude hotova za 3 týdny ale do 200tis. se nevejdeš


By me zajímalo jak si zmerís 300km/h tacho je pouze do 280km/h.
Prodávat GT jen kvuli tomu jak ti to rychle pojede(300km/h)
To se ho radsi zbav hned.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sháním 3000GT 91-93
PříspěvekNapsal: 08 duben 2007 13:32 
Offline

Registrován: 31 leden 2007 19:38
Příspěvky: 25
Bydliště:
Kreuz píše:
italmania píše:
nazdárek,pokud se svou 3000gt nepokořim 300kmh, tak ji prodam je r.v.93
twinturbo. Stavba bude hotova za 3 týdny ale do 200tis. se nevejdeš

A kolik by sis asi tak představoval. Věřím, že Twin turbo se ti nechce prodavat levně. Ja bych ale asi hranici 200tis. nechtěl moc překračovat. Počítám s tím, že si po koupi musím nechat taky nějaký peníze na servis.


už jsem do nej nacpal tak 150tis.maka se na nem 4 měsíce, bylo by tak za 250tis.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: 5ti kvalt - prevodovka
PříspěvekNapsal: 08 duben 2007 23:56 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
... ja jen, aby rec nestala...


Přílohy:
1176069388_7571e9009dacf5f8545a47c9a81f8947.gif
1176069388_7571e9009dacf5f8545a47c9a81f8947.gif [ 8.81 KiB | Zobrazeno 7365 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: 6ti kvalt
PříspěvekNapsal: 08 duben 2007 23:58 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
... no a este ta 6stka.


Přílohy:
1176069509_a7fbb5f6d25930272f96eba719489ce2.gif
1176069509_a7fbb5f6d25930272f96eba719489ce2.gif [ 9.52 KiB | Zobrazeno 7356 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 duben 2007 00:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 14 prosinec 2006 10:54
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Jak 5kvalt tak 6kvalt se pres 300km/h dostanou ale chce to pritopit v motoru a to znacne.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 duben 2007 12:46 
Offline

Registrován: 03 duben 2007 10:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno
italmania píše:
nazdárek,pokud se svou 3000gt nepokořim 300kmh, tak ji prodam je r.v.93
twinturbo. Stavba bude hotova za 3 týdny ale do 200tis. se nevejdeš

Zdravím. Tak jak jsi dopadl s testem 300km/h, pokořils? Jak to vidíš s tím prodejem? Já stále nic nesehnal.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 duben 2007 19:56 
Offline

Registrován: 31 leden 2007 19:38
Příspěvky: 25
Bydliště:
Kreuz píše:
italmania píše:
nazdárek,pokud se svou 3000gt nepokořim 300kmh, tak ji prodam je r.v.93
twinturbo. Stavba bude hotova za 3 týdny ale do 200tis. se nevejdeš

Zdravím. Tak jak jsi dopadl s testem 300km/h, pokořils? Jak to vidíš s tím prodejem? Já stále nic nesehnal.


30.4 se dostříká poslední část,vydrž,, jinak jedu do Mimoně 04.5. :wink:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Sháním 3000GT
PříspěvekNapsal: 07 květen 2007 21:59 
Offline

Registrován: 03 duben 2007 10:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno
Chci se jen optat, jestli někdo z mitsubishi klubu nevíte něco o minulosti toho žlutýho GTčka r.v1991 na http://www.tipcars.cz co se dneškem slevnilo na 119tis. byl jsem na něj mrknout do Břeclavy, je to atmosféra, ty koně co uváděj jsou samozřejmě nesmysl. Byl jsem to projet. Docela to při jízdě když se sundá noha z plynu cuká nevíte někdo co by to mohlo byt?(Škrtici klapka?) A taky když se pořádně dupne na plyn a vytočí motor tak je slyšet docela hlasitý fičení z motorové části. :? Dík za rady.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sháním 3000GT
PříspěvekNapsal: 08 květen 2007 14:38 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Kreuz píše:
Chci se jen optat, jestli někdo z mitsubishi klubu nevíte něco o minulosti toho žlutýho GTčka r.v1991 na http://www.tipcars.cz co se dneškem slevnilo na 119tis. byl jsem na něj mrknout do Břeclavy, je to atmosféra, ty koně co uváděj jsou samozřejmě nesmysl. Byl jsem to projet. Docela to při jízdě když se sundá noha z plynu cuká nevíte někdo co by to mohlo byt?(Škrtici klapka?) A taky když se pořádně dupne na plyn a vytočí motor tak je slyšet docela hlasitý fičení z motorové části. :? Dík za rady.


toto GT sem jednou videl jet v Brne na vypadovce prave na Breclav (Viden) - zaujalo me uz kvuli kanarkove zlute barve a toho cerneho boku... Vic o nem pohuzel nevim, ale hrnul v levem pruhu :wink: .Tezko rict, co s tim ma, muze to byt v nejlepsim pripade treba netesnost saci hadice (syceni - nevystopoval si to pri otevrenem motoru?). Volnobeh drzi, motor nechcipa?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sháním 3000GT
PříspěvekNapsal: 08 květen 2007 23:43 
Offline

Registrován: 03 duben 2007 10:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno
enemdym píše:
toto GT sem jednou videl jet v Brne na vypadovce prave na Breclav (Viden) - zaujalo me uz kvuli kanarkove zlute barve a toho cerneho boku... Vic o nem pohuzel nevim, ale hrnul v levem pruhu :wink: .Tezko rict, co s tim ma, muze to byt v nejlepsim pripade treba netesnost saci hadice (syceni - nevystopoval si to pri otevrenem motoru?). Volnobeh drzi, motor nechcipa?

Na tu hadici sem mrkal, to vypadalo dobře, otáčky to drželo pěkně i při pořádným šlapání. Motor nechcípal. Vezmu tam s sebou asi nějakýho mechoša, nejspíš ale na místě taky nic nevykoumá.. :? Uvidim... Díky za odpověď


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Díly na 3000GT
PříspěvekNapsal: 11 květen 2007 20:07 
Offline

Registrován: 03 duben 2007 10:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno
Chcu se ještě před koupí Myšáka optat na nějaký info k náhradním dílům. Všude, když nějaký hledám, tak se díly dělí od 06/92 až 04/95. Myšák co bych si chtěl koupit já je ročník 91. Je mezi tím krom karosérie masky nějaký významný rozdíl. Jinak se chcu optat jak je to přesně s motorem? SL verze a VR4 mají jaké rozdíly v motoru, startéru, spojce a ostatních dílech krom dvou Turb, podvozku a řídící elektronice? Jinak znáte nějakej dobrej servis poblíž Brna, kde gtčkům rozumí a mohli by se mi na něj podívat? Nekupuju to boužel v úplně Top stavu, tak počítám s nějakým servisem po koupi. Díky za rady.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Díly na 3000GT
PříspěvekNapsal: 12 květen 2007 23:00 
Offline

Registrován: 03 říjen 2005 14:58
Příspěvky: 893
Kreuz píše:
Chcu se ještě před koupí Myšáka optat na nějaký info k náhradním dílům. Všude, když nějaký hledám, tak se díly dělí od 06/92 až 04/95. Myšák co bych si chtěl koupit já je ročník 91. Je mezi tím krom karosérie masky nějaký významný rozdíl. Jinak se chcu optat jak je to přesně s motorem? SL verze a VR4 mají jaké rozdíly v motoru, startéru, spojce a ostatních dílech krom dvou Turb, podvozku a řídící elektronice? Jinak znáte nějakej dobrej servis poblíž Brna, kde gtčkům rozumí a mohli by se mi na něj podívat? Nekupuju to boužel v úplně Top stavu, tak počítám s nějakým servisem po koupi. Díky za rady.


Hoj! Az to poridis, dej mi vedet, pracuju v Brne a muzeme se potkat a hodit o Mitsu rec, co a jak :wink: . V Brne beru nahradni dily u pana Jandy (Dusan janda, Autodily- viz zadej na Seznamu.cz jeho jmeno a vyplivne ti to adresu...). Sehnal sem pres nej vse potrebne. Teda krome vodnich hadic, kdy sem musel jit primo do Mitsiny... ale inac umi hodne veci, takze tam). Taky maji nedaleko dilnu a nejaka GT uz delali, tak se za nim zastav a prodiskutuj to. Mimochodem, taky se tam chystam, nahradnich dilu neni nikdy dost...
Inac v katalozich je opravdu psano GT az od 1992, ale nahr dily jsou stejne (pokud se treba nejedna napr. o svetla a takove dily, ktere se rocnikove nebo verzi vozu lisi).
Inac motorove, co me ted tak napada - VR4 ma fabrickou spojku delanou na 400koni (papirove), nevim jak je to u SL, jestli je lamela mensi (VR4 je 4x4). O dalsich rozdilech bych jen spekuloval, bo o verzi SL toho moc nevim...
VR4 systemy: AWD (4x4), 4WS (natazeni zadni napravy), ESC (dva rezimy podvozku - SPORT/TOUR), vyfuk - SPORT/TOUR (zavirani/otevirani 2. vetve koncove casti vyfuku, atd.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: 3000GT
PříspěvekNapsal: 13 květen 2007 09:31 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
V zahranici jsou stale krasne kousky 3000GT, ja osobne bych sel do tohodle:



http://fr.autoscout24.be/Details.aspx?id=74733817



nebo spis do tohodle:


http://fr.autoscout24.be/Details.aspx?id=65707589

Je to Twin turbo 4WD, ma kit 550 koni (pro prodej odmontovany), je to predvadeci vozidlo tuningove firmy, nemam ani skrabanec, zadne investice. Dvere jako Lambo...jedno z nejkrasnejsich kousku v Evrope, mozna i ten nejlepsi...o cene se da diskutovat, realitu vidim nekde kolem desitky...

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Díly na 3000GT
PříspěvekNapsal: 13 květen 2007 11:20 
Offline

Registrován: 03 duben 2007 10:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno
enemdym píše:
Hoj! Az to poridis, dej mi vedet, pracuju v Brne a muzeme se potkat a hodit o Mitsu rec, co a jak :wink: . V Brne beru nahradni dily u pana Jandy (Dusan janda, Autodily- viz zadej na Seznamu.cz jeho jmeno a vyplivne ti to adresu...). Sehnal sem pres nej vse potrebne. Teda krome vodnich hadic, kdy sem musel jit primo do Mitsiny... ale inac umi hodne veci, takze tam). Taky maji nedaleko dilnu a nejaka GT uz delali, tak se za nim zastav a prodiskutuj to. Mimochodem, taky se tam chystam, nahradnich dilu neni nikdy dost...
Inac v katalozich je opravdu psano GT az od 1992, ale nahr dily jsou stejne (pokud se treba nejedna napr. o svetla a takove dily, ktere se rocnikove nebo verzi vozu lisi).
Inac motorove, co me ted tak napada - VR4 ma fabrickou spojku delanou na 400koni (papirove), nevim jak je to u SL, jestli je lamela mensi (VR4 je 4x4). O dalsich rozdilech bych jen spekuloval, bo o verzi SL toho moc nevim...
VR4 systemy: AWD (4x4), 4WS (natazeni zadni napravy), ESC (dva rezimy podvozku - SPORT/TOUR), vyfuk - SPORT/TOUR (zavirani/otevirani 2. vetve koncove casti vyfuku, atd.

Určitě Ti vědět dám. Plánuju pro to zajet v pondělí, možná Ut, tak se pak ozvu. :) Díky za ten kontakt, číslo sem si zjistil, zítra tam zavolám a trochu se optám, každopádně už bych věděl o dílech, co si objednat, jen doufám že mi bude stačit záloha co si nechávám na opravy. Nemáš zkušenost s výměnou nadzvihátek ventilů?(Kolik tak za díly?) a s výměnou rozvodů, to by byly věci kterýma bych chtěl začít. Nadzvihátka byl problém snad u každého GTčka, co jsem se na něj byl dívat, ať už stálo třeba 220, nebo jen 130tis. :cry:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: 3000GT
PříspěvekNapsal: 13 květen 2007 11:37 
Offline

Registrován: 03 duben 2007 10:42
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno
EvoMan píše:
V zahranici jsou stale krasne kousky 3000GT, ja osobne bych sel do tohodle:

http://fr.autoscout24.be/Details.aspx?id=74733817

nebo spis do tohodle:

http://fr.autoscout24.be/Details.aspx?id=65707589

Je to Twin turbo 4WD, ma kit 550 koni (pro prodej odmontovany), je to predvadeci vozidlo tuningove firmy, nemam ani skrabanec, zadne investice. Dvere jako Lambo...jedno z nejkrasnejsich kousku v Evrope, mozna i ten nejlepsi...o cene se da diskutovat, realitu vidim nekde kolem desitky...

Pěkný kousky oba dva. O tom stříbrným bych normálně uvažoval, ale je to automat, to bych nezkousl. A to druhý nadupaný je zas finančně hodně nad moje možnosti, navíc až ve Francii, to už je docela dálka. Uvidím, jak dopadnu s koupí toho co mám vybrané u nás. Třeba si časem došetřím a koupím pořádnou VR4. Jinak zahraniční web kvůli GT pravidelně projíždím, byl jsem i několikrát na Slovensku(dost nespokojenost).
Jinak jak šlape Evík? :)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz