mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 30 duben 2024 23:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 18 listopad 2008 23:48 
Offline

Registrován: 18 listopad 2008 23:45
Příspěvky: 7
Automobil: 3000gt
Typ motoru: 4g72
Rok výroby: 1993
Vedeli by ste mi prosim zohnat niekto oranzove zadne blinkre na rocnik 93?
dik za info pripadne aj z vrakoviska....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 20 listopad 2008 15:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 16 červen 2005 16:29
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi 3000GT SL
Typ motoru: N/A DOHC
Rok výroby: 1991
Kup si je pres ebay, nevidim jinou cestu - v cechach jsem je neuspesne shanel pres dva roky. Dej si do vyhledavani "3000gt taillights JDM", melo by ti to vyhodit tunu odkazu. Stoji i cestou okolo 150-170 dolaru, moje prisly z Hong-kongu. GT-cka mely stejny zadni svetla u vsech modelu, takze ti budou pasovat.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 28 listopad 2008 23:22 
Taky jako trpaslík, z ebaye, já si je nechal poslat z japonska za 150 plus pošta. Ale byly tu za 3 nebo 4 dny, takže pohoda


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 19 prosinec 2008 09:13 
Offline

Registrován: 24 říjen 2007 13:47
Příspěvky: 181
kup tam tyhle oranžový led a prosvítěj ti ty červený skla oranžově,já to mám tak na galantu a maká to.http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt ... fje8s8qfq0


Přílohy:
červené žárovky pro mlhovky a žluté Led pro blinkry.JPG
červené žárovky pro mlhovky a žluté Led pro blinkry.JPG [ 277.39 KiB | Zobrazeno 9517 krát ]
žluté blinkry 4 Ledky a mlhovka v couvačce.AVI [4.25 MiB]
293 krát

_________________
Obrázek


Naposledy upravil rob dne 06 červenec 2013 20:55, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 30 duben 2013 12:48 
Offline

Registrován: 24 říjen 2007 13:47
Příspěvky: 181
pokrok jde dopředu:
http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovk ... -s44832902
nebo venku:
http://www.superbrightleds.com/cat/led- ... 0--222377/
:smile:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 09:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 11 listopad 2005 17:48
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi 3000GT SL
Rok výroby: 1991
Tak jsem vyřešil zadní červené blinkry oranžovou LED žárovkou.Moc jsem tomu nevěřil,že to prosvítí ale funguje to skvěle.
Led žárovka má 13x 1w dvojitých diod.Musí k tomu být 100w odpor,jinak to bliká rychle.Škoda ,že nejde přiložit video MP4.
Vepředu jsem vyměnil blinkr za čirý 1. gen. se stříbrnou žárovkou,vypadá to dobře.


Přílohy:
2013-06-05 19.42.55.jpg
2013-06-05 19.42.55.jpg [ 1.1 MiB | Zobrazeno 9606 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 06 červen 2013 16:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 prosinec 2010 18:45
Příspěvky: 86
Bydliště: Rýmařov
Automobil: 3k GT SL
Rok výroby: 1993
Ahoj,
ty čiré blinkry máš z 3SX nebo jsi je sehnal někde v Evropě?

norad


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 07 červen 2013 09:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 11 listopad 2005 17:48
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi 3000GT SL
Rok výroby: 1991
Jsou koupený v 3SX,měl jsem obavy o kvalitu provedení ale jsou v pohodě,šla do nich i stávající patice.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 07 říjen 2014 16:02 
Offline

Registrován: 24 říjen 2007 13:47
Příspěvky: 181
rob píše:

Chlapi,tyhle žárovky fakt fungujou,teď jsem to zkoušel,ale cena :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=wSe79uoBP34
Otázka ale je,jak je to podle vyhlášky,stačí aby blinkry blikaly žlutě(oranžově) nebo musí být i kryt světla oranžový?


Přílohy:
mYSEVtsS_4cpCt84pEPZwtg.jpg
mYSEVtsS_4cpCt84pEPZwtg.jpg [ 4.8 KiB | Zobrazeno 8719 krát ]

[ Přehrát soubor QuickTime ] MOV00134.3gp [ 5.65 MiB | Zobrazeno 9233 krát ]

_________________
Obrázek


Naposledy upravil rob dne 12 duben 2015 17:53, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 08 říjen 2014 04:07 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
rob píše:
Otázka ale je,jak je to podle vyhlášky,stačí aby blinkry blikaly žlutě(oranžově) nebo musí být i kryt světla oranžový?

Stačí žluté světlo žárovek. Jenže je tam stanovený nějaký světelný tok a barva vyzařovaného spektra. V zásadě platí, že pokud to nemá homologaci podle příslušného předpisu EHK OSN, nemělo by to projít. Jinou věcí samozřejmě je, jestli to bude na STK někdo zkoumat.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 15 říjen 2014 07:11 
Offline

Registrován: 15 říjen 2014 07:00
Příspěvky: 2
Bydliště: Ostrava
Rok výroby: 0
Stačí přijet na STK v době kdy tam je hodně aut a je to v pohodě. Většinou to rychle odbudou a takové detaily zkoumat nebudou. Mám s tím své zkušenosti, také mám pár vylepšení na autě, které by asi úplně .... jak to říct :D


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 15 říjen 2014 20:11 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Warriot píše:
Stačí přijet na STK v době kdy tam je hodně aut a je to v pohodě. Většinou to rychle odbudou a takové detaily zkoumat nebudou. Mám s tím své zkušenosti, také mám pár vylepšení na autě, které by asi úplně .... jak to říct :D


Osobne najradsej predidem stresom a `priplatim si` -> technik mi rozumne povie, kde ma auto naozaj slabe miesta - ale od byrokracie buzerovania lehot a inych uradnickych vymyslov mam pokoj a mozem slabiny v klude riesit ako uznam za vhodne. :grin:

Dokonca obcas sam poziadam o `dokladnejsiu kontrolu`, napr. ked som robil zasahy na svetlach ci mal podozrenie na problem s napravou.... :wink:


Takto by mala podla mna STK vyzerat, a nie ten fasisticky udes ktoreho sme hlavne v europe svedkami :sad:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 15 říjen 2014 23:14 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
spc píše:
Takto by mala podla mna STK vyzerat, a nie ten fasisticky udes ktoreho sme hlavne v europe svedkami :sad:

Pokud se Ti nelíbí STK na Slovensku, tak Ti popíšu, jak vypadá STK v duchu toho, "ako by mala vyzerat", např. ve Švýcarsku:
- na STK přijedeš se záznamem o měření emisí v autorizovaném servisu ne starším týdne;
- začíná se vždy důkladnou (to potrhuji) kontrolou souladu všech čísel a papírů, včetně historie úhrady daní vážících se k danému vozu;
- pokud máš na autě neoriginální disky, musíš doložit, že byly homologovány pro daný vůz;
- v případě pneu se kontroluje úplně všechno, včetně případných poškození na vnitřní straně a rychl. kategorie;
- následuje důkladná kontrola interiéru, zejména upevnění a stav sedaček, bezp. pásů a airbagů;
- teprve potom se někdo zabývá světly (vč. toho, zda žárovky v hl. světlometech nesou příslušnou homologaci), brzdami, zavěšením, sbíhavostí, stavem výfukového traktu atd. (tj. tím, co v ČR tvoří těžiště kontroly);
- prvořadá pozornost se věnuje případným průsakům provozních kapalin (nemáš šanci projít ani s mastným flekem na olejové vaně);
- a teď pozor - STK končí jízdní zkouškou na uzavřené dráze, kde se zkoumá chování řízení, motoru, spojky, převodovky, brzd, včetně ruční (rozjezd proti prudkému kopci) a ostatního příslušenství (např. stěračů) při jízdě!

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: oranzove blinkre
PříspěvekNapsal: 16 říjen 2014 02:36 
Offline

Registrován: 16 květen 2006 14:24
Příspěvky: 456
Mitsi píše:
spc píše:
Takto by mala podla mna STK vyzerat, a nie ten fasisticky udes ktoreho sme hlavne v europe svedkami :sad:

Pokud se Ti nelíbí STK na Slovensku, tak Ti popíšu, jak vypadá STK v duchu toho, "ako by mala vyzerat", např. ve Švýcarsku:
- na STK přijedeš se záznamem o měření emisí v autorizovaném servisu ne starším týdne;
- začíná se vždy důkladnou (to potrhuji) kontrolou souladu všech čísel a papírů, včetně historie úhrady daní vážících se k danému vozu;
- pokud máš na autě neoriginální disky, musíš doložit, že byly homologovány pro daný vůz;
- v případě pneu se kontroluje úplně všechno, včetně případných poškození na vnitřní straně a rychl. kategorie;
- následuje důkladná kontrola interiéru, zejména upevnění a stav sedaček, bezp. pásů a airbagů;
- teprve potom se někdo zabývá světly (vč. toho, zda žárovky v hl. světlometech nesou příslušnou homologaci), brzdami, zavěšením, sbíhavostí, stavem výfukového traktu atd. (tj. tím, co v ČR tvoří těžiště kontroly);
- prvořadá pozornost se věnuje případným průsakům provozních kapalin (nemáš šanci projít ani s mastným flekem na olejové vaně);
- a teď pozor - STK končí jízdní zkouškou na uzavřené dráze, kde se zkoumá chování řízení, motoru, spojky, převodovky, brzd, včetně ruční (rozjezd proti prudkému kopci) a ostatního příslušenství (např. stěračů) při jízdě!


heh, a co tymto akoze chces povedat? Kde som spominal nejake svajciarsko? Osobne mam uz davno nazor, ze napriek tym kecom o `super slobodnom state` su to prakticky fasisti :neutral:

Vseobecne o statoch zapadnej europy nemam valnu mienku (pripomina mi preslachtene zvierata) -> a aj preto moje cesty vedu smerom juhovychod... :wink:
A poviem ti ze 100x radsej take albansko (hoc stav cestnej siete je tam naozaj dobrodruzny) ako `skvely` svajc...
O grecku ani nehovorim!!! (aj ked si tam aj obcas zanadavam priznam, naozaj netrpia prilis preciznostou)
Lenze ked aj dojebu dopravne znacenie ci uzavru nejaku cestu bez slovka informacie o obchadzke, tak clovek aspon vie, ze ked vyduma nejake `nestandardne riesenie` tak za rohom nestriehne miestny fizel aby ta terorizoval! :clap:

A som sa napr. paradne pobavil rozsiahlymi onaniami na nemenovanom ceskom fore na temu `aky hasicak kupit do grecka do auta`, kedze je tam vraj povinny :!:
Komicke je na tom to, ze pravdepodobnost, ze vyhras v sportke je vyssia, ako ze ti to tam niekto bude kontrolovat !!!!! :lol:

btw. grecka policia velmi akcne riesi dolezitejsie veci ako obtazovat soferov -> napr. ked hladali nejake osoby, tak nas na jednom ZNACNE ODLAHLOM mieste skontrolovali dve civilne hliadky asi za 5 minut... Takze miesto demonstrativneho prevazania v pomalovanych autickach s hukackami a postavania pri cestach grecka policia robi to co je naozaj dolezite.

Ale prosim, nech si kazdy pozera smerom podla svojho gusta - ked niekto nevyrastol ani zo skolkarskych plienok a potrebuje do smrti nad sebou `tvrdu ruku` plus `bedlive oko` autority tak prosim -> smer svajc je ideal :wink:

p.s.
no skutocne, ked obcas citam co vsetko je v svajci zakazane a naopak, ake pravomoci tam maju `organy` tak mamma mia - uz len tranzit cez taku krajinu by bol pre mna stresujuci...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz