mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 09 květen 2024 18:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 13 červen 2009 20:08 
Ahoj..

chtel bych Vam doporuci obchod s nahradnimy dily s USA. na strance www.rockauto.com si muzete vybrat vsechno co potrebujete.Asi maji i nejakou lepsi smlouvu s kuryrnimi sluzbami,takze je tam i celkem dobra cena za postovne takze to mnohdy vychazi lepe nez je koupit tady.Rozesilaji tusim pres FEDex i do Ceske Republiky.Brzy je vyzkousim pro nakup tlumicu.

Pro zajimavost ceny zadnich brzdovych kotoucu se pohybuji od 13$-45$ co se celkem da... pri postovne techto dvou kusu vyhazi na 103$.(ostatni ,ale lehci dily maji postovne jeste mensi)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 15 červen 2009 08:35 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
OK, ale pozor je to z USA tedy ještě clo a DPH a DPH se počítá i z ceny dopravy (máme skvělé zákony).... Pokud to není na firmu, že si DPH uplatníte tak je 19% k tomu. Preferuji radějí nákupy z EU (tam kde to jde) kde je cena konečná a nepatlá se doho nějaký celník. Zrovna u brzdových kotoučů to není problém....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 15 červen 2009 14:45 
jj,ale nedavno jsem si nechal poslat cepy.Platil jsem predem a na baliku zadna cena uvedena nebyla.Balik prisel bez problemu a nejakem clu jsem neslysel nic.Nevim jak je to v prikladu tohodle obchodu.Snad by se s nima slo domluvit na tom ,aby na balik zadnou cenu neuvadely nebo tak neco.....


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 15 červen 2009 15:52 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
jo v pohodě, je jakýsi bezcelní limit teď fakt nevím kolik a když ten balíček nebyl nijak podezřelý a za málo peněz tak je vše OK... Jinak zadní tlumiče na 2WD pořád mám - viz můj přípěvěk v minulosti.... Udělám Ti cenu :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 16 červen 2009 20:13 
ty tlumice by se mi urcite sikly.
Co se tyce te ceny tak kdybych je koupil v auto matejecek...vysly by me na 9tis.
A pres rockauto 144$ + postovne 55$ = 198% a to je cca 3900Kc a to se tak tak vlezu do celniho limitu.
Jakou cenu by jsi teda nabidl ty?

Muzem se pobavit o nasich autkach treba po icq? Moje cislo je 89274380.Rad bych s tebou prohodil par vet i mimo tech tlumicu .Diky.
Pavel


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 17 červen 2009 09:45 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj, myslím, že se dohodneme :-) ale když tak v soukromé sekci konference, prosím zaregistruj se nebo mi napiš na privatní e-mail :-) ICQ nepoužívám, jen žřídka Skype funguji spíše na mobilu jsem dost v terénu nebo v zahraničí......


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 17 červen 2009 16:28 
Brumla píše:
Ahoj, myslím, že se dohodneme :-) ale když tak v soukromé sekci konference, prosím zaregistruj se nebo mi napiš na privatní e-mail :-) ICQ nepoužívám, jen žřídka Skype funguji spíše na mobilu jsem dost v terénu nebo v zahraničí......


Muzes mi napsat tvuj mail ? V profilu ho totiz asi nemas vyplneny nebo je skryty.....


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nahradni dily - levne USA
PříspěvekNapsal: 18 červen 2009 08:19 
Offline

Registrován: 04 říjen 2008 09:24
Příspěvky: 976
Automobil: Dodge Stealth TT
Typ motoru: 6G72 3,0 Twin Turbo
Rok výroby: 1994
Ahoj, promiň nechci dělat potíže :-) ale do veřejného fóra ne, budu zavalem spamem. Do těl zpráv nahlížejí vyhledávače a různé spam-engine, proto se emailové adresy členů normálně nikde nezobrazují a nedoporučuji ani do veřejného fóra udávat telefon či tak - svět je plný rádoby vtipných moulů, kteří pak prudí... Proto je zde možnost použít privátní část konference :-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz