mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 19:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: jak jezdi ?
PříspěvekNapsal: 12 září 2005 09:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 14 červen 2005 22:57
Příspěvky: 214
dotaz na vlastniky tohoto vozu,
jaka je spokojenost stimto vozem po stance vydrže motorovych casti a jizdnich vlastnosti, hlavne by se mi jednalo o AWD s turbem, vsechny modelove rady predem dik


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 září 2005 09:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 14 červen 2005 22:57
Příspěvky: 214
sakra chlapi to se mezi Vama ani jeden nenajde kdo ho ma???
ehm toho eclipse :D


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říjen 2005 19:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 14 červen 2005 22:57
Příspěvky: 214
kdyz uz jsem nasel majitele tak zas nema net, sakra :shock:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 říjen 2005 11:47 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2004 11:15
Příspěvky: 438
Bydliště: Praha
Automobil: Mitsubishi Carisma
Typ motoru: 1,9TD
Rok výroby: 1999
Tak to je fakt smůla... :roll:

_________________
Obrázek Obrázek
Mitsubishi Carisma Sedan, 1.9TD, 1999 ... Jeep Grand Cherokee WJ, 4,7 V8, 1999


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 leden 2006 09:27 
Offline

Registrován: 24 leden 2006 09:03
Příspěvky: 10
Mno jezdí dobře, ale je to tím že jsem přešel z Corsy :lol:
ale jinak ho mám teprve necelý rok, ale jsem s ním až nepatrné detaily spokojený ;o)
kdyby někdo něco chtěl tak klidně mužu říct, popř. poradit ;o)

_________________
Mitsubishi Eclipse 2.0 16V 110Kw


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: pro pool
PříspěvekNapsal: 08 únor 2006 09:17 
hele kamo try mas tu targu vid?muzes mi neco o ni napsat(spotreba,nahradni dily,podvozek,atd)?chci si ji kupovat ale nemuzu ji nikde sehnat,diky


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 únor 2006 11:56 
Offline

Registrován: 24 leden 2006 09:03
Příspěvky: 10
Mno asi co se týká targy tak ji tady u nás neseženeš, spíš v německu a viděl jsem i jednu v nějaké aukci v polsku. Největší problem je asi sehnat těsnění střechy, protože je samozřejmí že auto starý 13 let už nemá to těsnění co by mít mělo :? Zatím se mi ale nic nepovedlo sehnat, a na orig. Mitsubishi servis se radeji ani neobracím, protože by to byla asi šílená pálka. Jinak je pravda že se Targa krouti, ale jde to poznat nepatrně a jen když mám střechu sundanou.
Mno spotřeba spotřeba je ruzná ale průměrně je kolem 10-11l/100km myslím tím smíšenou jízdu. Hlavně záleží jak moc se to auto točí. Jinak s orig. podvozkem zkušenosti nemám, protože jsem ji koupil a měla vzadu štelovatelný Koni a ve předu orig. tlumiče(divná varinta), takže jeste budu měnit ve predu tlumice. Ale jinak díky tomu tvrdýmu zadku to auto sedí v zatáčkách jak přilepený a ten měkkčí předek nejde ani znát.
Jinak náhradní díly řekl bych,že problém sehnat není a cena je stejná jak u všech aut, a když opravdu je problem obratím se na autovrakovistě kde to vždy seženu.
Hlavně tyhle motory(2.0 bez turba) se delaly do galantu a tusím i do sonáty
Kdyby jsi měl víc otázek klidne písni na icq.

_________________
Mitsubishi Eclipse 2.0 16V 110Kw


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Eclipse
PříspěvekNapsal: 23 září 2006 15:04 
Cau lidi o eclipsech docela vim ak kdline piste... Auto to je za tu cenu super. Pojedes s tim 80% vseho co na silnicich jezdi. prvni genrace 89 - 92,5 mela 6 bolt motor, ktery je dle meho nazoru asi nejlpsi. To varni turbo motor dokaze vydrzet pres 400PS bez vetsich problemu. co se tyce 7 boltu od 1992 - 1999 tak ten stoji za velky kulovy. Clovek se s ladenim moc daleko nedostane. Tento motor je velice nachylny k pridreni na klice, coz je jho nejvetsi problem ! Pokud ale s autem nechces jit co se tyce vykonu dal a staci ti tech 145 PS co ma v zakladu RS ci GSi tak ti motor vydzi hodne. Samozrejme zalezi an tom jak s tim autem budes zachcazet. pokud ho budes porad honit jak nadmutou kozu tak ti asi moc dlouho nevydrzi... Ja mam najeto s 2 generaci eclipse 250k km. Zatim jsem an aute menil jen vejfuk,svody (kvuli vykonu- jiank bych nemusel), rozvody a brzdy... Co se tyce nah. dilu tak velky problem nevidim... Na vrakaci se z rozstrelenjch aut da sehnat opravdu hodne a za rozumnou cenu ! Jian kobecne nove dily vyjdou o neco draz nez na koncern... ael zalezi taky na dilu


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Eclipse
PříspěvekNapsal: 04 říjen 2007 15:16 
Offline

Registrován: 04 říjen 2007 15:10
Příspěvky: 1
@FRED ja mam eclipse GS rocnik 96 je to 2liter 4G63.. jazdi po uprave fantasticky.. a fakt.. na vsetky auta do 2litrov.. hehe.. nemusim sa ani trapit.. trosku potrapim sa s autami do 2.5litrov.. ale aj tie pojdu dole.. a naslo sa aj par 3litrov.. ale to len vdaka kratkej prevodovke co je v GSku.. a to je moj problem.. tento tromf sa mi pokazil.. heh.. ak si zbehly, mozes mi pomoct.. potrebujem prevodovku.. proste manual 5stupnovy.. proste vymenit.. nevies o nejakom z vrakoviska alebo tak? by som sa ti za tu pomoc odvdacil.. chapes.. hmmM?

PS> vrazil som don teraz asi nieco cez 120.000 na podvozok, brzdy, bodykit, lak, kolesa a tak dalej.. az teraz idem robit vyfukove potrubie, sanie, elektriku a tak.. ale uz teaz ide jak raketa.. no.. taka mensia ale super na zaciatok a pokrocilych fandov tuningu a racingu.. ak niekto chce vidiet, tak tu je slovenske forum, kde je par obrazkov:

http://www.tuning.sk/forum/viewtopic.php?t=1562

a inac, bude aj napredaj.. cim skor dokoncit a opravit prevodovku a je AKO NOVY!


Přílohy:
1191503790_56c7493191fcb65c7043074d766ba85b.jpg
1191503790_56c7493191fcb65c7043074d766ba85b.jpg [ 330.48 KiB | Zobrazeno 14958 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: jak jezdi ?
PříspěvekNapsal: 07 červen 2008 20:48 
mno hoši co se tyče Eclipse tak Vlastnim 2g GS jako ato je nadhera akorat by to chtělo GSX s AWD... Po par upravach motoru konkurujou už jen opravdu silnější vozy... Kamoš ma GSX 2.0 turbo a na sprintech si to dava v kategoriji do 4.0 a suvereně vozi pohary... Nejvíc ni na autě vadí asi to že sedačky mají špatné boční vedení a jelikož to mám v kůži docela v těch zatačkách jezdim... Ale jestli chcete mrknout tak je klub vyhrazenej čistě na eclipse 2g http://www.mitsubishieclipse.estranky.cz/ Je tam par lidi co maji 300hp a auto vyšperkovany :-) Ja ted obědnavam a do 21.6 to chci mit komplet upraveny na tuning v hradcu.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz