mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 21:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Space Star - Výběr motoru
PříspěvekNapsal: 13 listopad 2007 12:52 
Offline

Registrován: 13 listopad 2007 12:47
Příspěvky: 3
Ahojte. Prosím Vás o radu s výběrem motoru u Mitsubishi Space Star. U diesla prý často odchází turba, takže ten předem vyloučím z výběru. Pak je tu GDI, ale jak se tady na fóru dočítám, zlobí hydroštely, takže asi nebrat. Zbývá mi 1.6, ale když se koukám po internetu, tak Space Starů s tímto motorem je strašně málo. A poslední je 1.3, u tohoto motoru se bojím nízkého výkonu při zapnuté klimatizaci. Co byste mi doporučili Vy? Předem děkuji za odpovědi!


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 listopad 2007 13:06 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Nekupovat Space Star! Jezdil jsem několik dnů s půjčeným (s motorem 1,8 GDI) a nepřišel jsem na jediný důvod, proč bych si měl takové auto kupovat - např. namísto Carismy 1,8 GDI, právě kterou mi měl dočasně nahrazovat.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 listopad 2007 14:08 
Offline

Registrován: 13 listopad 2007 12:47
Příspěvky: 3
Mitsi píše:
Nekupovat Space Star! Jezdil jsem několik dnů s půjčeným (s motorem 1,8 GDI) a nepřišel jsem na jediný důvod, proč bych si měl takové auto kupovat - např. namísto Carismy 1,8 GDI, právě kterou mi měl dočasně nahrazovat.


Na Carismu mám zálusk také ale Space Star by mi vyhovoval více kvůli vnitřnímu prostoru.

Apropos, jaký motor byste mi doporučil do Carismy?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 listopad 2007 14:27 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
placebo píše:
Mitsi píše:
Nekupovat Space Star! Jezdil jsem několik dnů s půjčeným (s motorem 1,8 GDI) a nepřišel jsem na jediný důvod, proč bych si měl takové auto kupovat - např. namísto Carismy 1,8 GDI, právě kterou mi měl dočasně nahrazovat.


Na Carismu mám zálusk také ale Space Star by mi vyhovoval více kvůli vnitřnímu prostoru.

Apropos, jaký motor byste mi doporučil do Carismy?


Nemám pocit, že by Space Star disponoval jakkoli větším (ve smyslu jeho využitelnosti) prostorem ve srovnání s 5-dveř. Carismou. A pokud jde o Carismu, doporučil bych mnohem raději Galanta. Ostatně jsem to už napsal a znovu zopakuji: Carisma není Mitsubishi v té podobě a zejména co do jízdních projevů, jak mám tyto vozy rád!

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: jake Mitsu?
PříspěvekNapsal: 14 listopad 2007 15:14 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
no ja bych zase doporucil Evo...je to jako Carisma, sedan pro pet, mista dost...motor bych neresil, je jen jeden 2.0i 280koni...i pri zapnute klime do docela dost jede (fakt!), zere to malo, jen asi 28l/100km...pro chalupare to ma pohon 4x4...velky kufr pro Cechy (450l)...jak rikam, idelani autko. Pres tyden do prace, v sobotu nahodit cisla a na rychlostni zkousku, v nedeli na chalupu s pytli cementu...

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 listopad 2007 17:24 
Offline

Registrován: 22 červenec 2007 12:29
Příspěvky: 17
Já můžu Spacestar jedině doporučit,délka 4,03 m=370 l kufr(a ještě se dají posunout sedadla)Jinak je to stejný s Carismou.Mám 1.3 a na normální ježdění to bohatě stačí. Sokolik


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 listopad 2007 10:37 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Uznávám, že když má někdo délkový limit, tak je Space Star řešením. Jeden můj známý si koupil Nissana ve stejné kategorii (jméno se mi teď nevybavuje, ale je to na podvozku Almery, stejně jako ja Space Star na podvozku Carismy) jen proto, že má krátkou garáž a dvě děti...

Jinak k těm podvozkům u MPV a mini-MPV: Jelikož jsem už dvě MPV vlastnil a s několika dalšími jezdil, musím bohužel konstatovat, že stavět MPV a mini-MPV na podvozku běžného vozu z důvodu úspory vývojových a výrobních nákladů není ničím jiným, než šizením zákazníka. Protože když pak daný vůz začnete skutečně plně využívat k tomu účelu, pro jaký je primárně určen, rychle narazíte na limity právě onoho podvozku běžného osobního vozu. Proto zastávám názor, že mini-MPV a především pak MPV by měl mít podvozek již konstruovaný právě pro tento účel, tedy odlišný od běžné podlahové plošiny jakéhokoli osobáku.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 listopad 2007 11:44 
Offline

Registrován: 13 listopad 2007 12:47
Příspěvky: 3
Očekávám od něj funkci osobního auta ve verzi kombi, nikoli MPV. Jednoduše se mi líbí víc než klasické osobáky... PS: Galant se mi líbí ale, přece jen u něj předpokládám vyšší provozní náklady, a jeho velikost a hlavně výkon, bych nebyl schopen využít...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 listopad 2007 11:50 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
Pak si kup tu 1,3 a budeš spokojen.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Space Star - Výběr motoru
PříspěvekNapsal: 11 březen 2008 22:29 
Já můžu jen doporučit spacestara 1,8 GDI, já jsem s ním naprosto spokojen. A prostor je určitě vystačující, hlavně ta sedadla zadní, která se dají posouvat.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz