mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 28 březen 2024 14:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: elektronika
PříspěvekNapsal: 24 říjen 2006 17:45 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Tak co Begy, jak pokracuji tve elektronicke projekty?
Ja ted resim, jak zabudovat antiradar Beltronics neviditelne do meho auta, treba nejak do stropu nad zrcatko nebo do motoroveho prostoru apod...uz me ti cajti s prominutim serou, ted kdyz jsem vyresil skoro vsechny problemy meho Eva tak chci jezdit. Ne nejak nebezpecne a ohrozovat sebe a ostatni, to vubec, ale ne se nechat blbe chytit na vyjezdu z obce, kde ti mesti debilove s oblibou meri 10m od znacky...
Pokud mate nejake napady ohledne ochrany proti radarum, fotokameram, laserum, spray photoblocker, anti-laser, rusicky tak sem s nimi. Nebo me treba upozornete na specialni forum o tomhle tematu... :idea: Vyhlasuji elektronicky boj!

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: antiradar
PříspěvekNapsal: 26 říjen 2006 21:08 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Tak jsem to zmaknul, nebudu radsi podrobne popisovat jak, kdyby to cetli ti nepravi, ale jsem hrdy sam na sebe. :idea: Antiradar jsem "vybastlil" z jeho plastoveho obalu, natahl od nej jen draty napajeni, hodne tak zhubnul a zaizoloval...no a pak jsem jej nabastlil neviditelne na auto pod tapecirunk a napojil jej na jeden originalni spinac abych jej mohl pri jizde nenapadne zapnout, nebo vypnout. Rekl bych, ze by to nenasli ani v servise Mitsubishi... :!: fotka je v priloze. Antiradaru jsem zacal pracovne rikat MUMIE (je zafacovana podobnym zpusobem izolackou).
Musel jsem asi dvakrat zvysovat hlasitost, protoze uz zaizolovany pipak nebyl slysitelny, no a pak nabastleny v aute uz vubec ne...a diody taky nejsou videt, upozornuje to jen akusticky.
Hned jsem to i odskousel, chyta vlny uplne stejne jako kdyz byl viditelny na prisavkach na okne...akorat mi nepojede na laser....no ale to doresim laserovou rusickou pozdeji, az nejakou sezenu. Nebudu se s nima parat. :P
Ted jeste ten photoblocker a laser blocker!


Přílohy:
1162024615_5cb7d5405140b8b6dc17b51f9d34356b.jpg
1162024615_5cb7d5405140b8b6dc17b51f9d34356b.jpg [ 118.71 KiB | Zobrazeno 37114 krát ]

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 listopad 2006 10:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červen 2005 10:33
Příspěvky: 202
Bydliště: Klecany (skoro Praha)
tak displej prozatím spí doma v šuplíku. Taknějak nemám zrovna čas se s tím zlobit. Blíží se vánoce a reklamky mají žně, já v práci se pak můžu přetrhnout a k tomu navíc mimčo, no zápřah jako blázen :D
Takže nějaký hrátky s autem asi přesunu na jaro-léto

_________________
Galant 95´ 2.0
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: EOBD II
PříspěvekNapsal: 05 listopad 2006 13:49 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
hmm, to chapu, ja taky nemam cas, porad nekde jezdim na sluzebni cesty, Evo vetsinou stoji na letistnim parkingu...

Jiank schanim universalni kabel na EOBD II, nevite nekdo o necem, co je k dostani okamzite v obchode, moc to nestoji, je to nejlepe na USB? Hlavne potrebuji co nejuniverzalnejsi, tak aby to jelo na VAG, Mitsubishi, Fiat, Toyotu, Opel apod. Software mam.
:?:

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: EOBD II
PříspěvekNapsal: 05 listopad 2006 17:37 
Offline

Registrován: 25 březen 2006 01:00
Příspěvky: 152
EvoMan píše:
hmm, to chapu, ja taky nemam cas, porad nekde jezdim na sluzebni cesty, Evo vetsinou stoji na letistnim parkingu...

Jiank schanim universalni kabel na EOBD II, nevite nekdo o necem, co je k dostani okamzite v obchode, moc to nestoji, je to nejlepe na USB? Hlavne potrebuji co nejuniverzalnejsi, tak aby to jelo na VAG, Mitsubishi, Fiat, Toyotu, Opel apod. Software mam.
:?:

Problem bude prave v tom, jaky hardware vyzaduje ten software, ktery mas. VAG-COM chodi dobre s interfacy na Si9243, ale je tezky najit soft, ktery s timhle prevodnikem umi i klasicky OBD-II. Navic ve verzi USB muze byt problem s 5 baud wake up, protoze to FT232 standardni cestou neumi. Naopak na interfacech pouzivajich ELM nerozchodis VAG-COM. Jaky soft mas k dispozici krome toho, na ktery je odkaz id2.cz?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: OBDII
PříspěvekNapsal: 06 listopad 2006 10:03 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
no ja mam nasledujici softwary:

VAG Com...pro Skoda, VW, Audi, Seat a podobne plecky
OBD Scan...univerzalni freeware
Scan Tool...univerzarni freeware
WPSM Monitor...pro Subaru
IVS Scan...univerzalni freeware


Ted jsem nasel tuhle firmu:

http://www.motordiag.cz/motordiag/produkty/?p=kabely

kde maji kabely, akorat nemam cas to jit koupit...

pokud znate neco lepsiho, levnejsiho a universalnejsiho tak beru hned.


tak at nam to jezdi.

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: balsaaja elektronika
PříspěvekNapsal: 17 leden 2007 14:45 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
no takze hlasim, ze mi klekla couvaci kamerka a po ctyrech dnech na letisti se mi kvuli zkratu v ni uplne vybila baterka...prijdu k autu a dalkac ani tuk, takze uz jsem mel zlou predtuchu...zasrane taiwanske vyrobky...vevnitr byla po rozebrani uplne zoxidovana, plus dratek se odtrhnul a dotykal kostry... :roll:
Hlavne ze to ti idioti prodavaji jako outdoorove zbozi...odevsad jim tam tece...
Ted si musim sehnat nejakou jinou, co je dobre utesnena...nevite o necem?

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: kamery
PříspěvekNapsal: 27 leden 2007 17:26 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
tak jsem si koupil novou, stejny typ (nova zobrazuje vyborne) - jsou videt a sobre citelne i SPZky aut co stoji za vami...a ma perfektni zvuk na odposlouchavani treba vyfuku..., ale ted jsem ji sam poradne pretesnil silikonovou lepici paskou, doufam, ze uz se do ni voda nedostane...

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 leden 2007 22:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červen 2005 10:33
Příspěvky: 202
Bydliště: Klecany (skoro Praha)
nj taky nad tím přemýšlím, kdy a hlavně jak to vše zapojit a udělat. Kamerka by se mě děsně šikla, na parkování jsem asi pako, dodnes nedokážu odhadnout kolik místa mám za sebou. Takže parkování do kolony je pro mě fakt zážitek :roll:

_________________
Galant 95´ 2.0
Obrázek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: couvani
PříspěvekNapsal: 28 leden 2007 11:29 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
no ta kamera opravdu pomaha, je to jednoduche, musis mit display, (ja treba ten na radiu), ty mas ten svuj, to staci, pak kompaktibilni kameru, co na to jde pripojit, mela by mit 3 konektory: zluty na video signal, bily na mikrofon (ten neni povinny, ale kdyz je je dobry na to odposlouchavani), no a cerveny na napajeni +12V. To napajeni udelas tak, ze odvedes draty ze zadnich couvacich svetel, tak aby se ti displaj automaticky rozsvitil pri zarazeni zpatecky...no a je to, instalace na cca 1hodku. Dobre je ale koupit jeste couvaci cidla, ktere budou pipat, kdyz je za autem prekazka, protoze na displaji ji sice vidis, ale nemuzes vedet, jak je daleko, jestli to je jeste pul metru, nebo 10 centimetru...
Ja jsem si kamerku zapojil tak, abych na ni mohl cumet i za jizdy bez zarazene zpatecky, je dobre videt silnice, vsechno co prejizdis, je to zajimavy pohled od zeme, ktery nemas ve zpetnem zrcatku. Opravdu vrele doporucuji na kazde auto. Navic, pokud mas radio z hardiskem, tak si muzes vsechno i nahravat jak na rychlostni zkousce... :roll:

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: couvani
PříspěvekNapsal: 13 srpen 2009 14:48 
EvoMan
Ahoj
mam chut koupit EVO VII, VIII ci IX, nekde jsem cetl ze VIII je oproti IX dost jina, ze IX je lepsi, jaky mas ty nazor?
Jak je to s poruchovosti, pri pravidelene udrzbe a starani se o auto?
Jak s cenama dilu , nebudu kupovat nove, ale jete, tak me zajima turbo (asi bude u tak preplovaneho motoru dost zatezovane), diferencialy...

a na co dat pri koupi pozor, co hlavne zkontrolovat
do aut delam, ale pohon 4x4 jsem jeste nedelal

dikys za rady

P.S: jeste jsem premyslel o Impreze ale nevim ktera cesta je lepsi:)
dik za rady


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz