mitsubishi.megaherz.cz

Diskuzní fórum nejen o vozech Mitsubishi
Právě je 08 květen 2024 11:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 19 leden 2008 02:08 
Offline

Registrován: 13 červen 2007 13:08
Příspěvky: 11
Odešla mi řemenice (vodící kladka) na 1.8 85kw. Plní funkci napínáku řemenu k posilovači a klimačce. Je to taková ze dvou dílů, s ložiskem uvnitř. Nemůžu to nikde sehnat. Neměnil jste to někdo? Jestli jo, co jste tam dali? Díky.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ND
PříspěvekNapsal: 19 leden 2008 16:16 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
mam dobre zkusenosti z firmou Infoparts, zkus jim o to napsat (poptavku) na infoparts@seznam.cz

Me sehnali na Evo remeny i vsechny kladky na rozvody, ceny prijemne, jen to obcas neni hned...

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 leden 2008 22:40 
Offline

Registrován: 13 červen 2007 13:08
Příspěvky: 11
no tak takhle pomoci opravdu nepotřebuji. A už vůbec nebudu poptávat díly u někoho, kdo má email na seznamu, bez zázemí, stránek apod...už je trochu jiná doba..
Přesto díky, abych neurazil...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 leden 2008 10:27 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
To lordis: A domníváš se, že kvalita zpracování vlastního webu je zárukou kvality služby, kterou nakupuješ? Pak s největší pravděpodobností žiješ v omylu!

Např. já nakupuji díly v BM agency, což je naprosto nenápadný obchůdek (byť má vlastní web), jeden z mnoha set jemu podobných, ale když mi jeho majitel nedokáže něco sehnat, mohu si být jist, že to nesežene ani nikdo jiný. A to nemluvím o velmi příznivých cenách...

P.S.: S Infoparts nemám žádnou vlastní zkušenost.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 leden 2008 12:40 
Offline

Registrován: 25 březen 2006 01:00
Příspěvky: 152
jde o to jaky je vyrobce dilu, dovozce (infoparts=allparts) bych uz tolik neresil. nejsem si jisty, ze z elite nebo kelly dostanes neco lepsiho. radeji kupuju vyrobky nipparts, jsou sice o neco drazsi nez neznackova druhovyroba (takze asi polsko nebo cina), ale je tam urcita jistota.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 leden 2008 14:14 
Offline

Registrován: 16 listopad 2004 21:23
Příspěvky: 2921
Bydliště: Praha
xor píše:
jde o to jaky je vyrobce dilu, dovozce (infoparts=allparts) bych uz tolik neresil. nejsem si jisty, ze z elite nebo kelly dostanes neco lepsiho. radeji kupuju vyrobky nipparts, jsou sice o neco drazsi nez neznackova druhovyroba (takze asi polsko nebo cina), ale je tam urcita jistota.


Přesně tak!

P.S.: Onehdy mi při výměně rozvodů chyběla jedna kladka - u Denzela mi ji prostě zapomněli prodat. Auto už bylo rozdělané, tak mě mechanik poslal do jedné prodejny s tím, že v neoriginální krabičce je prý originální díl. Moc jsem tomu nevěřil, ale když zdemontoval onu kladku a porovnali jsme to s obsahem krabičky, byla to pravda! Přitom cena poloviční oproti originálu a stále výhodnější, než u Nipparts.
Vysvětelní je vcelku jednoduché: některým výrobcům aftermareketu se kvůli malému odbytu nevyplatí vyrábět vlastní díl, tak prostě nakoupí výhodně originál a přebalí ho, aby pokryli celý sortiment.

_________________
Když auto, tak japonské! Když japonské, tak Mitsubishi! A to navzdory všem potížím MMC...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ND
PříspěvekNapsal: 21 leden 2008 19:49 
Offline

Registrován: 27 prosinec 2005 15:34
Příspěvky: 270
Bydliště: Tropau
Ja jsem napsal jen svoji vlastni zkusenost, nejsem jejich agent ani nikoho nenutim u nich neco kupovat. Byla tady otazka, tak jsem na ni odpovedel. Je demokracie a delat si muzes (v ramci zakonu) v podstate co chces. Taky muzes jit k dealerovi Mitsubishi a koupit si za velke prachy "originalni" dil...ale to asi sam vis a proto by ses teda asi tak blbe neptal, ze?

_________________
EVO/STI - kdo jednou zkusi, pak uz musi...


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 únor 2008 01:30 
Offline

Registrován: 13 červen 2007 13:08
Příspěvky: 11
Hele lidi, nechtěl jsem tu nikoho štvát proti sobě a vyvracet něčí názory.

Nepopírám, že web není to nejdůležitější.

Nicméně, vyřešil jsem to vlastníma silama jako vždy ostatně...

Koupil jsem v zeleným domečku(pražáci vědí) ložisko a chybějící materiál v kladce vyplnil takovým tím epoxidovým kovem.
Docela jsem si vyhrál, ale funguje to parádně...
A vo to de:-)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 únor 2008 15:25 
Offline

Registrován: 07 říjen 2007 18:15
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha
:oops:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz